Editörler : E.Kayı Han

megaronides
Aday Memur
21 Ekim 2021 17:51

her adliye farklı diye düşünüyorum kimisi dosya teslimini ağustos kimisi eylül ayında aldı. işleyişler farklı çağırma süreleride farklı. dediğim gibi sms ile link geldi gelen link google formu girip doldurdum ortalama 1 ay içerisnde başlatırlar diye düşünüyorum allah herkesin gönlüne göre versin

Mehterun, 2 yıl önce

megeronides hayırlı olsun. Şehirler farklı lakin aynı tarihte başlamayacak mıyız göreve? Her adliye kendi personelini farklı tarihlerde mi çağıracak, kendi durumuna göre ?

Mehterun
Aday Memur
22 Ekim 2021 07:50

Anladım, teşekkürler bilgi için. Hayırlısı olsun hakkımızda

megaronides, 2 yıl önce

her adliye farklı diye düşünüyorum kimisi dosya teslimini ağustos kimisi eylül ayında aldı. işleyişler farklı çağırma süreleride farklı. dediğim gibi sms ile link geldi gelen link google formu girip doldurdum ortalama 1 ay içerisnde başlatırlar diye düşünüyorum allah herkesin gönlüne göre versin

QQR33
Aday Memur
29 Ekim 2021 23:16

adana adliyesi ikm kazandım göreve ne zaman başlarız bilgisi olan var mı ya da adanayı kazanan başka birisi. varsa wp telegram grubu fln haberdar olalım

mahtap09
Aday Memur
30 Ekim 2021 22:35

ikm kazandım 14 eylül öncesinde sağlık raporumu da aldım sorunsuz şekilde aynı zamanda askerlikten muafım bakanlık muaf olma nedeni mi isteyen belgeyi de istedi gönderdim beni tekrar hastaneye sevk ederler mi yeni sağlık yönetmeliğine göre ikm olmama engelmiş.

Mesuterr
Kapalı
31 Ekim 2021 22:11

Kardesim bende adana ikm kazandim haber bekliyorum senle iletisimde olalim ozelden numarami atiyorum

QQR33, 2 yıl önce

adana adliyesi ikm kazandım göreve ne zaman başlarız bilgisi olan var mı ya da adanayı kazanan başka birisi. varsa wp telegram grubu fln haberdar olalım

Mehterun
Aday Memur
01 Kasım 2021 14:34

Kapalı ve Açık cezaevleri arasındaki genel farklar nelerdir? Özellikle F tipi çalışma koşullarını merak ediyorum. En güvenlikli cezaevi türü o galiba

pivotsantrfor
Aday Memur
03 Kasım 2021 19:52

Siz sıkıntınızı çözebildiniz mi? Bende mülakat sonucu bekliyorum, gözden dolayı askerlikten muafım, lazer ameliyatı olmayı düşünüyorum. İKM için sağlık raporu alma süreci nasıl işliyor bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum.

mahtap09, 2 yıl önce

ikm kazandım 14 eylül öncesinde sağlık raporumu da aldım sorunsuz şekilde aynı zamanda askerlikten muafım bakanlık muaf olma nedeni mi isteyen belgeyi de istedi gönderdim beni tekrar hastaneye sevk ederler mi yeni sağlık yönetmeliğine göre ikm olmama engelmiş.

12cemoo
Aday Memur
05 Kasım 2021 00:11

2021 İkm alımı hala açıklanmadı nerdeyse 1 sene oldu bilgisi olan var mı

Missflower
Kapalı
05 Kasım 2021 16:15

Konya ereğli mi bekliyorsunuz
12cemoo, 2 yıl önce
2021 İkm alımı hala açıklanmadı nerdeyse 1 sene oldu bilgisi olan var mı

xMirAlay
Aday Memur
05 Kasım 2021 18:46

Erzurum ikm olarak atandım haber bekliyorum ses soluk yok bilgisi olan var mı ?

Turkuazyaka
Aday Memur
05 Kasım 2021 19:13

Konya Ereğli İKM mülakat sonuçları hala açıklanmadı. Bekle babam bekle. Var mı Konya Adliyesi'nde tanıdığı olupta duyum alan?

Missflower
Kapalı
06 Kasım 2021 06:31

Yaklaşık 2 hafta önce konuştum adliyeyi aradım yani kasım da açıklanır açıklanmazsa aralık kesin dedi. Tahminim kasımda açıklanması yönünde çünkü mülakatlar ağustos ayında bitmişti. İnşallah açıklanır artık yıldık
Turkuazyaka, 2 yıl önce

Konya Ereğli İKM mülakat sonuçları hala açıklanmadı. Bekle babam bekle. Var mı Konya Adliyesi'nde tanıdığı olupta duyum alan?

Turkuazyaka
Aday Memur
06 Kasım 2021 09:11

Teşekkür ederim. İnşallah Kasım'da açıklanır.

Missflower, 2 yıl önce
Yaklaşık 2 hafta önce konuştum adliyeyi aradım yani kasım da açıklanır açıklanmazsa aralık kesin dedi. Tahminim kasımda açıklanması yönünde çünkü mülakatlar ağustos ayında bitmişti. İnşallah açıklanır artık yıldık

12cemoo
Aday Memur
08 Kasım 2021 08:14

artvin ikm
Missflower, 2 yıl önce
Konya ereğli mi bekliyorsunuz

obaley
Aday Memur
11 Kasım 2021 19:16

Kırşehir ikm kazanan ve haber bekleyen arkadaşlar var mı ? bende haber bekliyorum ama bir grup ya da başka bir iletişim ağı olmadığı için buradan ya da özelden yazarsanız birbirimize yardımcı olabiliriz.

15 Kasım 2021 22:52

ikm yok mu başlayan?

megaronides
Aday Memur
15 Kasım 2021 23:38

Afyon/Bolvadin'den kazanan 140 kişiyi çağırmışlar (İKM) bugün arkadaşımla konuştum ama onu çağırmamışlar çağırılmayanlarda var. Bolvadin Antalya'ya nazaran hızlı sağlık raporu vs. işlemleri biz onlardan önce teslim ettik...

tnmynmhnds, 2 yıl önce

ikm yok mu başlayan?

Mehterun
Aday Memur
16 Kasım 2021 09:49

Başka şehirlerden çağrılan oldu mu?

pivotsantrfor
Aday Memur
17 Kasım 2021 03:06

Konya Ereğli İKM bu ay içerisinde açıklanır mı? Whatsapp ya da Telegram grubu var mı?

Ozn007
Aday Memur
17 Kasım 2021 08:13

Arkadaslar İKM Yedek adayım . Geçen gün bina komşularımıza gelip ailemizi falan sormuşlar. Bu durumda benim kesin mi işe alınmam?

Çalıştığım özel kuruma şimdiden durumu söylesem mi ?

Toplam 132 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi