Editörler : Pangaea

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 10:58

Ben eem olamıyorum sen gelip yym oluyorsun.bir de burdan bak.adaletsizlige

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 11:05

Eğer ösym üzerinden olursa mühendisler doldurur.burdan IIBF YE SESLENİYORUM .bakan beye twit atalım. Vatsup grubu kuracak biri var mı. Ordan yonetelim ve twit atalim. Yym IIBFnin hakki diye. IIBF VARMISINIZ!!!!!!!BURAYA BEKLİYORUM

2Ohy
Daire Başkanı
19 Aralık 2019 11:35

Vatsup ne?

Kokor63, 4 yıl önce

Eğer ösym üzerinden olursa mühendisler doldurur.burdan IIBF YE SESLENİYORUM .bakan beye twit atalım. Vatsup grubu kuracak biri var mı. Ordan yonetelim ve twit atalim. Yym IIBFnin hakki diye. IIBF VARMISINIZ!!!!!!!BURAYA BEKLİYORUM

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 11:51

O kadar yazı yazdım takıldığın yer whatsapp mı.al doğrusunu yazdım :))))

2Ohy
Daire Başkanı
19 Aralık 2019 12:00

Ciddiye alınmak istiyorsanız daha düzgün yazmanızı tavsiye ederim.

Kokor63, 4 yıl önce

O kadar yazı yazdım takıldığın yer whatsapp mı.al doğrusunu yazdım :))))

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 12:08

Öneriniz için sağolun.dikkate alırım.

castillo
Şube Müdürü
19 Aralık 2019 12:46

Sen zaten eem olamazsin eemin yapacagi isi ibfli yapamaaz duz memurun yapacagi isi herkes yapar

Kokor63, 4 yıl önce

Ben eem olamıyorum sen gelip yym oluyorsun.bir de burdan bak.adaletsizlige

castillo
Şube Müdürü
19 Aralık 2019 12:48

Hic bosa ugrasma oyle bisey olmaz 4001 diye bisey var kapi gbi hemde aile bakanligi yapmadi gsb de yapmaz o puanla sen yeniden kpss calis bence

Kokor63, 4 yıl önce

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 12:49

Biz okulda kaç çeşit yönetim dersi aldik. Sen de bunu bilemezsin. Yurda girip elektrik işleriyle uğraşacaksın heralde :)

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 12:50

Allah siz mühendislere başka kapı versin.

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 12:58

Benim muhatabım sen değilsin. Bayanlar bayanlarla yarışıyor. Zaten bayan mühendis çok az. Benim derdim şu.emin ol ki herkes mülakata gelemiyor zaten.en kötü 80 üstü geliyor. Nerde görlmüş 70 alanın mulakata geldiği. Her ne kadar sen yuksekte almış olsan. Bence mulakata gelmek 80 üstü alanın hakkıdır.

Kokor63
Aday Memur
19 Aralık 2019 13:05

Diplomamı almaya gittim.fakultenin öğrenci işlerine bakan memurun konuşması o kadar bozuktu ki 3 ya da 4 kez soruyordum ne diyorsun diye. Mülakatı gereksiz ve torpil olarak görebilirsin ama ben karşımda diksiyonu bozuk ne dediği anlaşılmayan bir insanla muhatap olmak istemem. Kyk daki öğrenciler de istemez.Emin ol ki öyle insanı kazandırmazlar zaten isterse 90 alsın.veya kişinin psikolojisi bozuk olabilir. Sonuçta bu kişilere öğrenci emanet ediliyor. Yazık değil mi...

rep87
Memur
19 Aralık 2019 18:31

+

eemuyesi
Aday Memur
20 Aralık 2019 13:15

Kokorcum madem diksiyon ve konuşma bu kadar önemli o zaman önce karşında bir kadın varken nasıl konuşman gerektiğini öğrenmelisin.

İkincisi de ben üniversite hayatını kyk da geçirmiş biri olarak oradaki öğrencilerin ne olduğunu da ne istediğini de iyi biliyorum.

Ayrıca eem i kazanmak da okumak da başka yetkinliklere ister, buna sahip olamayan da gelip burada bizlere laf atar. Sen benim devletin verdiği bu hakkı kullanmama, 4001li kadrolara başvurmama laf edeceğine biraz daha yüksek puan al iibf kadrolarına başvur. Senin puanın nasıl iibf kadrolarına yetmiyorsa benim puanım da beniim bölümümeyetmiyor farklı bir durumda değiliz, gerçi farkedememen normal. 89 puanımı heba edemem senin gibiler yüzünden kusura bakma.

Kokor63
Aday Memur
20 Aralık 2019 13:35

Sizin bu yazdığınız yüksek puan alıp daldan dala atlayanlara benziyor. Onlar da diyorlar ki kadro yakmak bizim hakkımız.Devlet bu hakkı vermiş. Ben sizin yerinizde olsam aynı şeyi yapardım ama bizim fakültede birlik olsa bizim hakkımız olan kadroları almak için elimden geleni yaparım. Burada sizin suçunuz yok.sistem yanlış. Size haketmediginiz memurluğu sunan sistem yanlış .benimle düzgün konuşunuz ya da muhatap olmayiniz.Ben size hakaret etmedim. Hakaret edip bana düzgün konuşmayı öğretemezsiniz .

eemuyesi, 4 yıl önce

Kokorcum madem diksiyon ve konuşma bu kadar önemli o zaman önce karşında bir kadın varken nasıl konuşman gerektiğini öğrenmelisin.

İkincisi de ben üniversite hayatını kyk da geçirmiş biri olarak oradaki öğrencilerin ne olduğunu da ne istediğini de iyi biliyorum.

Ayrıca eem i kazanmak da okumak da başka yetkinliklere ister, buna sahip olamayan da gelip burada bizlere laf atar. Sen benim devletin verdiği bu hakkı kullanmama, 4001li kadrolara başvurmama laf edeceğine biraz daha yüksek puan al iibf kadrolarına başvur. Senin puanın nasıl iibf kadrolarına yetmiyorsa benim puanım da beniim bölümümeyetmiyor farklı bir durumda değiliz, gerçi farkedememen normal. 89 puanımı heba edemem senin gibiler yüzünden kusura bakma.

bbmuhendis
Şef
20 Aralık 2019 13:45

Kyk'nın Mülakatız 4001 alımı için bende varım +1 Memurlar.net sana güveniyoruz. Tüm forum olarak 4001 koduyla mülakatsız alım bekliyoruz kyk dan

emre şahin
Memur
21 Aralık 2019 07:14

....

present85
Memur
21 Aralık 2019 08:07

En doğrusu mülakatsız ösym üzerinden alınması tabi torpilin önüne geçilir ama bu sefer de keyfi başvuran kadroyu yakacak adiler olacak. Bunu stemden engellemeleri lazım yoksa aile bakanlığı alımı gibi hiç edecekler kadroları

rep87
Memur
23 Aralık 2019 15:22

Memurlar Net ne zaman sesimizi duymayı düşünüyorsun?

yalcinsaat
Şef
23 Aralık 2019 15:24

+++++

Toplam 93 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi