Editörler : swat3410
13 Nisan 2021 19:29

Bayan Polislerin İhtiyaçtan Fazla Ve Gereksiz Olması

Örnekleri bolca mevcuttur PÖH'e aldılar çoğunu geri gönderdiler ondan sora tekrar dışarıdan gereksiz bir şekilde güven masası adı altında binlerce alım yaptilar yani aktif olarak pek bir işe yaramiyorlar sivil memur gibi çalışıyorlar sadece bende şahsen bir üst amir bayandan emir almayı sevmem sevmiyorum cunku erkekler kadar çalışmıyorlar zaten 8/5 çalışıp bütün günde yatıyorlar çok nadir birimlerdeki sıkı çalışan arkadaşları tenzih ederim ama %90 ı malesef böyle bunun çözümlerinden birtanesi onların yaptıkları güven masası masa başı vb gibi yerlere sivil memurları verip bayanlarıda aktif göreve vericeksin sadece okul sınav deil 2 saat git yat gel miting devriye ekip nöbet vb gibi

ultraky
Memur
13 Nisan 2021 20:05

:D

13 Nisan 2021 20:13

Benim açtığım konular her zaman önemlide anlamak kafa meseleli işde geri kafalı insanlar anlamıyor malesef o yüzden sizin gibileri yontmak gütmek bizim işimiz amir olarak

azmah
Genel Müdür
13 Nisan 2021 21:55

Doğuş isimli editör bu mobingici rumuzu sen oluyorsun belli oldu şimdi adamın hakaretlerini silmezsin gardaş anlamına gelen pezevenk kelimesi için mesajı silersin uyarı verirsin kendini böyle deşifre etmiş oldun 🖐️

14 Nisan 2021 18:19

günceldir

Mustafapc
Memur
14 Nisan 2021 21:39

Açtığın konular maalesef tam isabet. Çivisi çıkmış bir sistem için fazla konuşmanın anlamı yok.

wizyy
Şef
14 Nisan 2021 22:37

teşkilatta kadın sayısı ortalama %5

biz üst aramaya kadın bulamıyoruz, arkadaşın dediğine bak.

14 Nisan 2021 23:23

Daire,Şube,Büro ve karakol'daki bayanları dışarıya çıkarırsanız bulursunuz

istiksaf
Aday Memur
15 Nisan 2021 10:45

sadece polisler değil bayanlar genel olarak ihtiyaç fazlası , bulundukları her yer kaos ortamı

15 Nisan 2021 19:17

günceldir

Mrme
Şef
15 Nisan 2021 20:44

Maalesef bayanlara yönelik böyle bir algı oluşmuş.

Polis olmak isteyen hangi bayanla konuştuysam hepsinden aldığım cevap '' ama kadınlar bu meslekte daha rahat ediyormuş '' oldu.

Sonrada ayrımcılık yok derler :)

Şahsen aynı parayı aldığımız aynı işi yaptığımız bir başka insanın benden daha rahat şartlarda çalışmasını istemem :))

15 Nisan 2021 21:54

Hiç unutmuyorum 25.dönem ilanı çıktı. Biz her dönem parkurun yolcusu olduğumuz için başvurduk. Başvuruyu sağdan soldan bakkaldan duyan kızlardan biri geldi dedi "pöh nedir kısaca bahseder misiniz" .ben de güldüm sesimi çıkarmadım ama o kazandı gitti ben de parkurda güzel bi yuvarlandim dizimde lif yırtılması oluştu diğer döneme kaldim. Demek istediğim alakasız kadınlar alınıyor öyle de bi şanslılar ki hemen kazanıyorlar. Çürüklerin derhal ayiklanmasi lazım. Karakollar yatma biyerini büyütme yeri değil . Hakkıyla çalışan koşuşturan birsuru kadın polis de var yaşları malum tecrübe dolular. Ama son zamanlarda alinan özellıkle önlisans dahil edilen pomem tam bi facia. Açıköğretim den 2 yılı bitiren kadınlar komşunun çocuğuna ona buna özenip joh pöh diyip sınava koşuyorlar. Acemi şansından bende isteremm:)

15 Nisan 2021 22:00

Şunu da söylemeden geçemem. Erkek polisle kadın polis 1 değil . Aynı işi yapıp aynı maaşı almalari hiç adil değil. Geçen tv de baktım eylemde 1 direnişçiyi 3 kadın polis zaptedemiyor .sonra erkek memur gelip olaya el koydu da gözaltı yapildi. Bikere giriş şartları da çok acayip. 162 den yukarı nefes alan herkes alınıyor. Polis asker dediğin biraz caydırıcı olmali. Vatan millet sakarya asena vs yapmayın bunlar gerçekler. Kızmayın:)

Kadir-29
Şef
16 Nisan 2021 08:22

Bunu mu dert ettin kendine. Bence bu kadar boş işler düşündüğüne göre çok rahat ve boş bir yerde calisiyorsun
16 Nisan 2021 08:27

155 abla öyle düşünme bence çünkü geçensene zayıf çelimsiz delinin biri 2 polis bi komseri kürekle dövmüştü:;::())
44Malatyaaa, 3 yıl önce

Şunu da söylemeden geçemem. Erkek polisle kadın polis 1 değil . Aynı işi yapıp aynı maaşı almalari hiç adil değil. Geçen tv de baktım eylemde 1 direnişçiyi 3 kadın polis zaptedemiyor .sonra erkek memur gelip olaya el koydu da gözaltı yapildi. Bikere giriş şartları da çok acayip. 162 den yukarı nefes alan herkes alınıyor. Polis asker dediğin biraz caydırıcı olmali. Vatan millet sakarya asena vs yapmayın bunlar gerçekler. Kızmayın:)

Yvvz
Kapalı
16 Nisan 2021 13:57

Teşkilatta bayan Personel olmalı ama son zamanlarda gerçekten gereksiz fazlaca bayan personel mevcut ve onların yapacağı bir çok işi de yine erkekler yapıyor

kamil2727
Şube Müdürü
16 Nisan 2021 13:58

afferin lan mobinkçi konser :)) kedi oldun olalı bi fare tutup doğru kelime kullandın hakikaten bayan polislerin yüzde 90 ı gereksiz ver büro işlerini sivil memurları görevde yükselmede açmışsın 200 kişi alacagına 2000 kişi al doldur büroları sivil memur ne erkeği nede bayanı kalsın adamlar yan gelip yatıyorlar devletin 7000 bin tl sini alıyorlar hele bayanlar oturup salış veriş sitelerinden çıkmıyorlar ay şu kıyafetimi alsam ay şu makyaj malzemesi daha üygun anasını satim kargo şirketleri inan ki bayan polislere çalaşıyor kargocu bana gülüyor yav abi sizin bu bayanlar ne bu 2 günde bir sipariş veriyor işleri güçleri yokmu bunların diyor yani... ha ama öyle güderim vs ederimli kelimeler kallanmassaydın iyiydi la konser

MobingciKomiser1453, 3 yıl önce

Benim açtığım konular her zaman önemlide anlamak kafa meseleli işde geri kafalı insanlar anlamıyor malesef o yüzden sizin gibileri yontmak gütmek bizim işimiz amir olarak

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi