Editörler : F16 Gökçen

Ys44
Aday Memur
05 Temmuz 2022 13:30

Merhaba hayırlı olsun öncelikle. Yan haklar ve ücret ile ilgili bilgi verildi mi ? @pepitoo

ponçik06
Aday Memur
05 Temmuz 2022 17:23

Reddettiği için bilmiyor hocam

Ys44, 2 yıl önce

Ücret bilgisi verilmiş mi arkadaşınıza ? @ponçik06

leylaileleyla
Aday Memur
06 Temmuz 2022 13:50

merhaba arkadaşlar bana da teklif verdiler belgelerimi de verdim 18 temmuzda işbaşı olacakmış

Ys44
Aday Memur
06 Temmuz 2022 14:06

Hangi bölge için aradılar sizi?

blaste
Aday Memur
06 Temmuz 2022 14:24

Son zamanlarda sınava girip geri dönüş alan oldu mu

blaste
Aday Memur
09 Ağustos 2022 20:16

süreç devam ediyor mu?

sevdacicegi8
Aday Memur
15 Aralık 2022 18:59

arkadaşlar herkese merhaba, ben sınavlardan ve görüşmeden hep olumlu yanıt aldım haftaya son toplantıyı yapacağız 23 aralıkta başlangıç olacakmış benim anlamadığım iki şey var biri maaş veriyorlardır umarım çünkü hep konuşurken eğitim eğitim falan dediler eğitim diye maaş vermemezlik yapmazlar di mi.

diğer anlamadığım da sistem 3 gün ofis 2 gün eğitimdi ama değişmiş sanırım. bir de bana sürekli 5 gün boyunca müsait olacak mısınız falan diye sordular yani anlamadım bu iş değil mi tabii ki müsait olacağım çalışmaya geliyorum sonuçta bunu da şaibeli buldum açıkçası.

herkese hayırlı forumlar diliyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah olumsuz olan arkadaşlara da hayırlısını diliyorum daha güzeli sizin olsun inşallah hayırlı forumlar.

oymusbuymus
Aday Memur
15 Aralık 2022 21:10

son direktörle görüşmeden önce ik beni hazırlan diye aramıştı. maaşı sormuştum asgari ücret mi eğitim sonuçta diye. asgarinin üstünde veriyoruz tabiiki demişlerdi. ayrıca eğitim olması önemli değil bi arkadaşım başka bi bankada hafta boyu full eğitime gittiğinde dahi tam maaş almıştı. maaştan yana sıkıntı yok bence. eğitim de 26sı sanırım 23ü cumaya geliyor. iki gün beykozdaki saklıköydü sanırım eğitim merkezine gideceğiz üç gün de ofis

sevdacicegi8, 1 yıl önce

arkadaşlar herkese merhaba, ben sınavlardan ve görüşmeden hep olumlu yanıt aldım haftaya son toplantıyı yapacağız 23 aralıkta başlangıç olacakmış benim anlamadığım iki şey var biri maaş veriyorlardır umarım çünkü hep konuşurken eğitim eğitim falan dediler eğitim diye maaş vermemezlik yapmazlar di mi.

diğer anlamadığım da sistem 3 gün ofis 2 gün eğitimdi ama değişmiş sanırım. bir de bana sürekli 5 gün boyunca müsait olacak mısınız falan diye sordular yani anlamadım bu iş değil mi tabii ki müsait olacağım çalışmaya geliyorum sonuçta bunu da şaibeli buldum açıkçası.

herkese hayırlı forumlar diliyorum herkesin hakkında hayırlısı olsun inşallah olumsuz olan arkadaşlara da hayırlısını diliyorum daha güzeli sizin olsun inşallah hayırlı forumlar.

sevdacicegi8
Aday Memur
15 Aralık 2022 21:44

aaa siz de mi seçildiniz hayırlı olsun inşallah. 2 yıllık taahhüt varmış sanırım yeni öğrendim ben de bu biraz canımı sıktı :) 2 gün mü ofis 3 gün mü ofis bilmiyorum o konuda bilgi kirliliği var. maaş istanbul şartlarında en az 10bin olmalı da işte verirler mi orası belli değil :) hayırlısı olsun

oymusbuymus, 1 yıl önce

son direktörle görüşmeden önce ik beni hazırlan diye aramıştı. maaşı sormuştum asgari ücret mi eğitim sonuçta diye. asgarinin üstünde veriyoruz tabiiki demişlerdi. ayrıca eğitim olması önemli değil bi arkadaşım başka bi bankada hafta boyu full eğitime gittiğinde dahi tam maaş almıştı. maaştan yana sıkıntı yok bence. eğitim de 26sı sanırım 23ü cumaya geliyor. iki gün beykozdaki saklıköydü sanırım eğitim merkezine gideceğiz üç gün de ofis

monicaaks
Kapalı
15 Aralık 2022 22:20

Merhaba, direktörlerle olan mülakatlar ingilizce mi oluyor biliyor musunuz? görüşmem olacak nasıl sorular soruyorlar anlatır mısınız

oymusbuymus, 1 yıl önce

monicaaks
Kapalı
15 Aralık 2022 22:26

Süreç devam ediyor maaş konusunda bilgi vermiyorlar siz bilgi aldınız mı asgari

oymusbuymus
Aday Memur
16 Aralık 2022 00:08

çalışacağım bölümle ilgili konuştuk daha çok. ik da beni önceden uyarmıştı bölüm hakkında bilgi edin soru sorarsın diye. ama benim görüştüğüm kişiler çok iyiydi çok güzel geçti onlar yönlendirdi. ileride pişman olur musun burayı seçtiğin için burası için uygun musun mesai sorun olur mu vs. dendi. ingilizce konuşmadık ama ingilizce seviyemi sordular ingilizce bi bölümde çalışmama karşın. tatlı bir görüşmeydi onlar yönlendiriyor daha çok.

monicaaks, 1 yıl önce

Merhaba, direktörlerle olan mülakatlar ingilizce mi oluyor biliyor musunuz? görüşmem olacak nasıl sorular soruyorlar anlatır mısınız

Mhmtgncc
Aday Memur
18 Aralık 2022 22:45

Merhaba teklif vs dönüş oldu mu sizlere ? Ben de birimle görüştüm ama henüz dönüş olmadı.

oymusbuymus, 1 yıl önce

çalışacağım bölümle ilgili konuştuk daha çok. ik da beni önceden uyarmıştı bölüm hakkında bilgi edin soru sorarsın diye. ama benim görüştüğüm kişiler çok iyiydi çok güzel geçti onlar yönlendirdi. ileride pişman olur musun burayı seçtiğin için burası için uygun musun mesai sorun olur mu vs. dendi. ingilizce konuşmadık ama ingilizce seviyemi sordular ingilizce bi bölümde çalışmama karşın. tatlı bir görüşmeydi onlar yönlendiriyor daha çok.

23 Aralık 2022 13:00

23 Aralık'ta eğitim başlayacak denilen arkadaşlar var mı bir gelişme?

krivetz
Aday Memur
24 Aralık 2022 23:32

Hocam, sürec baslamıs kariyer sayfalarından paylaşmışlar görmediyseniz.

kafasıkarışmışlardan, 1 yıl önce

23 Aralık'ta eğitim başlayacak denilen arkadaşlar var mı bir gelişme?

25 Aralık 2022 12:26

Evet Geleceğin Liderleri programı sonuçlanmış. Şimdi sırada müfettiş yardımcılığı mülakatları var.

tahminett456
Aday Memur
15 Temmuz 2023 17:05

Bu sene başvuran var mı

mahserin4atlisi
Aday Memur
20 Ağustos 2023 18:11

Sınav davetleri atıldı mı?

tahminett456, 9 ay önce

Bu sene başvuran var mı

Toplam 198 mesaj

Çok Yazılan Konular