Editörler : Pangaea
10 Ağustos 2019 20:08

Van-Saray hakkında

Merhabalar. Atamam Saray ilçesine çıktı, minnettarım fakat kimseden güncel bilgi alamıyorum ve 5-10 yıl önceki yorumlarda hep ev bulunamadığı yazıyor. İnternette de kiralık vs. hiçbir ilan yok. Salı günü birkaç günlüğüne gideceğiz acaba oralarda gezsek, konuşsak birileriyle bulabilir miyiz ya da Özalp ilçesinde ikamet edilse ulaşım nasıl olur? Merkezde kalmayı hiç düşünmüyorum çok uzak git gel zor olur. Yakınlarda oralarda bulunan, bilgi sahibi birileri biraz aydınlatsa çok memnun olurum. Teşekkürler şimdiden :)

ilkerblade
Aday Memur
12 Ağustos 2019 19:16

Merhaba hocam açtığım başlıktada açıkladım ins sıkıntı olmayacak ikamet ve ulaşım durumunuz aklınızda takılan varsa başka bişey sorabilirsiniz tabiki vanla ilgili özelden mesaj attım gelmedi galiba

Fizik65
Aday Memur
14 Ağustos 2019 18:05

Sarayda barınma sıkıntısı var. Öğretmen evi düşünürseniz önceden yer ayırmanız gerekir. Memurlar gen

Fizik65
Aday Memur
14 Ağustos 2019 18:06

Memurlar van merkeze gidiş geliş yapıyorlar.

panzerkampfwagen61
Aday Memur
14 Ağustos 2019 18:52

Hocam ben van özalpe atandım okulum 28 km içerde özalpten. Van merkeze gidiş geliş mi yapmalıyım yoksa özalp merkeze mi yerleşmeliyim ?
Fizik65, 5 yıl önce

Memurlar van merkeze gidiş geliş yapıyorlar.

kkbasakk
Aday Memur
20 Ekim 2019 22:05

Cevaplarınız için teşekkür ederim, yoğunluk olduğu için giremedim siteye. Saray'da ev buldum, öğretmen evi çok iç açıcı bir durumda değil. Okula 10 dakika falan yürüme mesafesinde. Herkes uzak uzak diyor ama garip geldi bana bu :D

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi