Editörler : Pangaea
«712771287129713071317132713371347135713671377138»

chelse
Genel Müdür
28 Ekim 2019 12:12

Tarım şurasının grup çalışmaları başladı.21 Kasımda açıklanacağı söylendi.Tarım şurasında Atama konusu ile ilgili birçok görüş bildirildi.21 Kasımda bir cevap gelirse iyi olur.Gelmezse Aralık ayındaki bütçe görüşmelerinde Ayhan Barutun tekrar bakana soru sormasını bekleyeceğiz.

Murat6521
Kapalı
28 Ekim 2019 15:35

Arkadaşlar 21 Kasım a kadar görüş bildirimini artıralım. İnanın bu görüş bildiriminiz şuanki durumda tek umudumuz..

Ekinoksis
Kapalı
28 Ekim 2019 15:45

Bakan bence biri üzerine gitmeden soru sormadan o konuya girmez ha eğer netleşmiş bir şey varsa onu açıklayabilir

13 kasımda bütçe görüşmesi var o zaman bir şey duyarız bakan maalesef bizim abarttığımız kadar önemsemiyor bizim konuyu

tripolar
Aday Memur
28 Ekim 2019 16:00

.
29 Ekim 2019 00:08

Cumhurbaskanından öğretmenlere 60 bin müjdesi verilecek diye bir tiwıt gördüm... bizimle alakası yok biliyorum ama gördüğümden biri göğsüme bir şey saplanmış gibi ayrıca elimde hafiften titriyor yani bu hisleri yaşayınca burada paylaşmak istedim

hani atansınlar onlara lafım yok ama bu ülkede mühendislere özelde kendi mesleği harici iş vermiyorlar ki ziraat mühendisi alan firma yok denilebilecek kadar az kısacası tek madur onlar değil....

ama canım ülkemde bir öğretmenler bir hemşireler birde polisler var sadece

Tarimatama
Daire Başkanı
29 Ekim 2019 00:21

Abi adamların istediği 60 bin ve verilecek sayı 60 bin şaka gibi ya . Bizim için verilen talep 3 bin civarı deniliyor 60 bin vereceğine 3 bincik kıs bizimkinin tamamını onayla . Ya hakikaten nasıl bahtsızlıktır orman mühendisleri alım öncesi 500 1000 orman mühendisi alınsın diyorlardı 1200 alındı adamların istediğinden çok atama oldu düşünebiliyor musunuz ? Bıktık ya bıktık .

Atanamamış zooteknis, 4 yıl önce

Cumhurbaskanından öğretmenlere 60 bin müjdesi verilecek diye bir tiwıt gördüm... bizimle alakası yok biliyorum ama gördüğümden biri göğsüme bir şey saplanmış gibi ayrıca elimde hafiften titriyor yani bu hisleri yaşayınca burada paylaşmak istedim

hani atansınlar onlara lafım yok ama bu ülkede mühendislere özelde kendi mesleği harici iş vermiyorlar ki ziraat mühendisi alan firma yok denilebilecek kadar az kısacası tek madur onlar değil....

ama canım ülkemde bir öğretmenler bir hemşireler birde polisler var sadece

29 Ekim 2019 11:03

Oda bişey mi . Bakanlarıda ben 80 bin almak isterim demiş. 80 bin 80 binnnn Bizim bakanlığın tarım kısmının 60 bin personeli yok. Allah aşkına bundan snra kimse buraya gelip bütçe para muhabbeti yapmasın

elay-0658
Kapalı
29 Ekim 2019 11:36

Ben sizlere söylediğim zaman hemen kendini bilmeyen 3-5 densiz yok bos konuşuyorsun yok nasıl baskı yapıcaz yok biz yapacağımızı yaptık zaten bırakın kardesim bu boş muhabbetleri bakın karşınızda alim yapmak istemeyen bir bakan var siz istediğiniz kadar kpss çalışın değil mayısta seneye eylülde bile atanamazsınız bakana baskı yapmalısınız alımı istediğinizi her yere duyurun kpss çalışmak mesele değil baskı yapıp onay alamazsanız bu işi unutun.

Ekinoksis
Kapalı
29 Ekim 2019 11:49

Twitera bakıyorum sayın değerli bakanım atamayı yapabilirmisiniz gibi yazılar yazılıyor bakanın anladığı dil bu değil bakan ne zaman sert konuştuk o zaman açıklama yaptı hatta twit sildiği bile oldu bu yüzden eğer bir twit çalışması yapılacaksa sert taglar açılmalı bakanın anladığı dil bu yumuşak konuşmalar boşuna yapılıyor

29 Ekim 2019 12:09

ya arkdşlar 3500 atama istiyoruz. toplasan 100 kişi yok bütün branşlar toplamm

cidden sıralamadan şüphelenmeye başladım.

nasıl bu kdr rahat oluyor bu insanlar puan aldım olmasada olur diyor. yaa 3 senedir atama yok 10 ay snra puan yanacak.

bu sağlıkta mebte olsa. her akşam 300 bin twit atılırdı. adamlar her sene 20-30 bin aldığı halde bunu yapıyor.

Tarimatama
Daire Başkanı
29 Ekim 2019 12:21

Ziraat mühendisi 1500 talep var deniliyor 1500 kişi ya 2000 e kadar kayabilir bu nerde 2000 ziraat mühendisi puanların yanması durumu var . Ben 1500 zm alınacak demiyorum ama ihtimal bu be şansın var be . Veteriner hekim ne kadar talep bilmiyorum ama bence en az 1000 vardır nerde 1000 veteriner hekim ? Gıda mühendisi en az 500 talep vardır nerde bu 500 gıda mühendisi ? Su ürünleri mühendisi zaten en az 100 atanıyor nerde bu 100 kişi ? Nerde dediğim toplam 3000 den fazla kişi var kaymalarla beraber bu 4000 olmalı yani umudu olması gereken 4000 kişi . Nerdesiniz ? Puanlarınız mı yansın abi ?

muratfaçalı, 4 yıl önce

nasıl bu kdr rahat oluyor bu insanlar puan aldım olmasada olur diyor. yaa 3 senedir atama yok 10 ay snra puan yanacak.

bu sağlıkta mebte olsa. her akşam 300 bin twit atılırdı. adamlar her sene 20-30 bin aldığı halde bunu yapıyor.

chelse
Genel Müdür
29 Ekim 2019 12:31

Bu da demek oluyor ki kimsenin umrunda değil herkes işine gücüne bakıyor.Bu mücadele ediyoruz diyenlerde muhtemelen hiçbir işi olmayıp evde sürekli internet başında bekleyenlerdir:)) başkada açıklaması olamaz.

Tarimatama, 4 yıl önce

Ziraat mühendisi 1500 talep var deniliyor 1500 kişi ya 2000 e kadar kayabilir bu nerde 2000 ziraat mühendisi puanların yanması durumu var . Ben 1500 zm alınacak demiyorum ama ihtimal bu be şansın var be . Veteriner hekim ne kadar talep bilmiyorum ama bence en az 1000 vardır nerde 1000 veteriner hekim ? Gıda mühendisi en az 500 talep vardır nerde bu 500 gıda mühendisi ? Su ürünleri mühendisi zaten en az 100 atanıyor nerde bu 100 kişi ? Nerde dediğim toplam 3000 den fazla kişi var kaymalarla beraber bu 4000 olmalı yani umudu olması gereken 4000 kişi . Nerdesiniz ? Puanlarınız mı yansın abi ?

chelse
Genel Müdür
29 Ekim 2019 12:36

Kardeşim bakan ingilizcemi konuşuyor.Atılan twetler olumlu bir etki yaratmıyor dedi.Yani kısacası sizi takmıyorum diyor.Zaten açılan Taglarda saçma sapandı.Tarıma 27 ay atama yok.Ekimde atama olsun.Hiç kendimi yorma gerEksinimi bile duymadım.Pakdemirli istifa dışında hiçbir twet işe yaramaz.Çünkü adamın dikkatini başka türlü çekemeyiz.

muratfaçalı, 4 yıl önce

30 Ekim 2019 00:22

Arkadaşlar her gece efkarlanıp bir şeyler paylasıyorum genelde olumsuz ama af eyleyin

bakarmısınız suna memurlar net 6 tane bakanla görüşmüş tek tek sözleri hatırlatmış bir tarım orman yok Allahım biz neyledik böyle

https://www.memurlar.net/haber/864110/?source=twitter

Zmmühendiss
Kapalı
30 Ekim 2019 01:01

Kesinlikle bilinçli olarak atama olmayacağını bildikleri veya bakan tarafından uyarılmışta olabilirler haberimizin bilerek yapılmadığına inanıyorum artık. Aylardır sadece tarım kısmı için itinayla haber yapılmayıp bakan tv kanallarında ne söylediyse o aktarıldı. 21 kasım şura açıklamalarından umudum vardı fakat sağlık atamalarınında sene sonunda olacağını yazmışlar onay alan atama bile erteleniyorsa atama olsa bile 2020 den sonra olacağını düşünüyorum. Umudum ilk defa bugün kalmadı.

30 Ekim 2019 01:04

Memurlar net bizi görmek istemiyor. Hatta bizi hiç kimse görmek istemiyor desek yeridir. Meb 80 bin alsa herkes mutlu olur. Tarıma 3bin alınsa yaa ziraatciler cok düşük atanıyor diyen gereksizler türer hemen. Ne çektiğimizi bilmeden. Ben 13 üne kdr bekleyeceğim bşy cıkmazsa artık yolumuza bakacağız. Kpss de çözüm değil 2020 ye girersin bu sefer 2021-2022 ye kdr bekletirler .
30 Ekim 2019 01:08

bende öyle düşündüm hocam sonuçta bakanda oradaydı ama bir tek ona sorulmadı bana da garip geldi düşünmek istemesemde aklıma bir tek bu geldi belli ki terslendiler yada cevap vermek istemedi neden vermesinki aklıma bir tek olumsuz düşünceler geliyor...

Çok ilginç gerçekten neden bize düşmanlar anlamıyorum istediği sayıyı rahatça alabileceğini düşünüyorum oysaki

Zmmühendiss, 4 yıl önce

Kesinlikle bilinçli olarak atama olmayacağını bildikleri veya bakan tarafından uyarılmışta olabilirler haberimizin bilerek yapılmadığına inanıyorum artık. Aylardır sadece tarım kısmı için itinayla haber yapılmayıp bakan tv kanallarında ne söylediyse o aktarıldı. 21 kasım şura açıklamalarından umudum vardı fakat sağlık atamalarınında sene sonunda olacağını yazmışlar onay alan atama bile erteleniyorsa atama olsa bile 2020 den sonra olacağını düşünüyorum. Umudum ilk defa bugün kalmadı.

ihsansahin
Aday Memur
30 Ekim 2019 01:16

Ben 1 aydır umudu kestim alım falan olmayacak diye.10 gün içindede askere gidiyorum.Muhtemelen 2018 de aldığımız puanida yakacaklar. Önce en gec 2. çeyrek dendi ama yıl bitti hala hiç bişey yok ortada eylül ekim derken Kasım ayı geldi.Herkes şuradan bişeyler bekliyor ama ordada alimla ilgili geçiştirici bir açıklama yaparlar. Sonra 2020 tekrar norm falan deyip oyalarlar.Sonra bi bakmışsin 2020 Kpss gelmiş. İnşallah ben yanılırimda atanıriz ama gidişat onu gösteriyor.
Zmmühendiss, 4 yıl önce

Zmmühendiss
Kapalı
30 Ekim 2019 01:32

Bakanla konuştuklarını bile sanmıyorum çünkü bilgileri zaten vardır. Memurlarnet olacak bir haberi önceden duyuruyor onun haberini yapıyor sonra o gerçekleşiyor. Gidişatta 2020 ve sonrası için olacağını gösteriyor. Ama bizlerin emekleri nolcak puanlarımız yandı mı o zaman hepimizin için kötü olacak. Umudu olmayan ne yapacağımızı bilemez olduk.

30 Ekim 2019 01:33

Hocam bugun ki etkinlikte olan bir durum bu memurlar net bir iki gün öncesinden haber vermişti etkinliğe davet edildik diye

bugun ki etkinlikte 6 bakanla konusulmuş işte bizimkisi haric

soru neden bizimkisi yok

Zmmühendiss, 4 yıl önce

Bakanla konuştuklarını bile sanmıyorum çünkü bilgileri zaten vardır. Memurlarnet olacak bir haberi önceden duyuruyor onun haberini yapıyor sonra o gerçekleşiyor. Gidişatta 2020 ve sonrası için olacağını gösteriyor. Ama bizlerin emekleri nolcak puanlarımız yandı mı o zaman hepimizin için kötü olacak. Umudu olmayan ne yapacağımızı bilemez olduk.

Toplam 193811 mesaj
«712771287129713071317132713371347135713671377138»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi