Editörler : E.Kayı Han

Canw
Aday Memur
11 Temmuz 2022 11:17

Birader adliye personeli zamanında hakim maaşına yakın maaş alıyordu şuan en düşük memur maaşı alınıyor neyin kafasındasın sen sen devam et böle şükürcü olmaya
11 Temmuz 2022 14:22

Ben mesleğe başladığımda 600 TL maaş. 120 TL mesai, 230 TL nöbet toplamda 950 TL alıyordum. Mesleğe yeni başlayan hakim savcı 1000 TL alıyordu. Bu söylediklerim birebir gerçektir. Yeni başlayan katıp ile hakim savcı hemen hemen aynı maaşı alıyordu. Bu durum o yıllarda çok canımı sıkıyordu, zira bu kadar az maaş hakim savcıya uygun değildi. Gelinen noktada ise durum ortada. Bizim maaşlar kuş oldu. Hâkim savcı maaşları katladı. Şimdi de bu kadar açık olmaması gerektiğini düşünüyorum.

Theomar
Aday Memur
11 Temmuz 2022 16:14

26588 sayılı genelgede " 4- Yapılan protokoller uyarınca, banka tarafından verilecek promosyon miktarının tamamının personele dağıtılması genel ilke olarak benimsenmekle birlikte, toplam miktarın üçte birini geçmemek üzere Komisyonca belirlenecek tutar, birim personelinin ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmak üzere ayrılabilecektir. Bu tutarlar, merkez teşkilatında üst yönetici, taşra teşkilatında ise o birimin bağlı bulunduğu bir üst amir tarafından belirlenecek esas ve usuller çerçevesinde kullanılacaktır. Yapılacak harcamaların birimin faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli ve zaruri harcamaları ihtiva etmesi; çalışma ortamlarının iyileştirilmesi, işyerlerinde verim ve çalışanların memnuniyeti ile sunulan hizmetin kalitesini artırıcı amaçlarla ortak kullanım alanları için sarf edilmesi zorunludur. Bu tutarların belirlenen amaçlar dışında kullanılmasına kesinlikle müsaade edilmeyecek ve yıl içinde yapılan harcamalar merkez teşkilatında üst yönetici, taşra teşkilatında ise o birimin bağlı bulunduğu bir üst amir tarafından denetlettirilecektir." diye belirtilmiştir.

İnfaz4206
Kapalı
21 Temmuz 2022 19:17

Burası işte...
adaletvehak, 2 yıl önce

Adalet bakanlığı Vakıfbank ile daha önce 341 +%10 olan anlaşmayı 350 +%15 olarak yapar diye düşünüyorum. Vakıfbank yıllık dünyanın kârını yapıyor ama promosyona gelince cebinde anakonda var gibi hareket ediyor. temenniiz odurki bakanlığımız da en az 20000 lira olacak şekilde anlaşır.

adaletvehak
Genel Müdür
21 Temmuz 2022 19:23

Ne anladın sen bunda 13 500 geri gönderilmiş nerde yazmışım

İnfaz4206, 2 yıl önce
Burası işte...

İnfaz4206
Kapalı
21 Temmuz 2022 19:24

Valla öyle karıştı ki kafam inşallah yüksek Mevla olur başkan. Hepimizin işine yarasın kusura bakma kal sağlıcakla :))
adaletvehak, 2 yıl önce

Ne anladın sen bunda 13 500 geri gönderilmiş nerde yazmışım

adaletvehak
Genel Müdür
21 Temmuz 2022 19:27

İnşallah kardeş

İnfaz4206, 2 yıl önce
Valla öyle karıştı ki kafam inşallah yüksek Mevla olur başkan. Hepimizin işine yarasın kusura bakma kal sağlıcakla :))

İnfaz4206
Kapalı
21 Temmuz 2022 19:27

İnşallah başkan Allah'a emanet ol
adaletvehak, 2 yıl önce

İnşallah kardeş

adaletvehak
Genel Müdür
21 Temmuz 2022 19:35

Msj kutuna bak istersen

İnfaz4206, 2 yıl önce
İnşallah başkan Allah'a emanet ol

adaletvehak
Genel Müdür
26 Temmuz 2022 15:45

Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmen ve personellerine rekor düzeyde promosyon ücreti ödenecek. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan toplam bin 300 personel 580 TL olmak üzere 36 ayda toplam 20 bin 880 TL promosyon ücretini tek seferde alacak. Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan kapalı zarf ve ardından teklif artırma usulü ile yapılan ihaleyi kazanan banka, 15 Eylül 2022 tarihinden itibaren, 36 ay boyunca maaş, ek ders, harcırah gibi ödeneklerini bankadan alacaklar ve banka eğitim çalışanlarına kişi başı aylık 580 TL üzerinden toplam 20 bin 880 TL'yi tek seferde ödeyecek.

26 Temmuz 2022 16:00

Milli eğitime nasıl geçilir entır

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi