Editörler : swat3410

Gökkushagı
Yasaklı
03 Haziran 2020 07:07

Komşuluk ilişkileri mükemmel. Avm dwdiğim gibi optimum var araçla 10 15 dk münibüsle de 25 30 bikemedin 35 dk. Bimi a101i şoku camisi okulu kozan yolu caddesi gibi mükemmel bi cadde. Canın mı sıkıldı yumrtalık denizine 40 dkda gidersin yok ben yayla istiyırum 40 dk da çıkarsın mis gibi yaylalara. Kozan dağılcağı var aladağı var toroslar mükemmel oksijen kaynağı

Ozde13, 4 yıl önce
Ortamı nasıl peki ne bilim sosyal alanı park bahçesi avmsi falan var mı

Ozde13
Aday Memur
03 Haziran 2020 12:46

İşte bu kredi durumları falan düşünce değerlendirelim dedik ama bakalım gidince daha iyi göreceğiz
Şamil Şahin, 4 yıl önce
En güzeli devrem önce git bir yıl kirada otur Adanayı iyice tanı sonra kendin karar ver. her insanın düşünce ve zevki farklı

Ozde13
Aday Memur
03 Haziran 2020 12:47

Küçük ilçe her zaman sıkıntılı ama biliyorsunuz
angarabebesi060606, 4 yıl önce
Napcanız merkezi gidin karaisalıya oh mis ev kiraları 100 den başlar :)

Ozde13
Aday Memur
03 Haziran 2020 12:48

Gidince bakacağım orayada. Merkeze uzaklığı çok yok gibi uygunsa düşünülebilir. Teşekkür ederim
Gökkushagı, 4 yıl önce

Komşuluk ilişkileri mükemmel. Avm dwdiğim gibi optimum var araçla 10 15 dk münibüsle de 25 30 bikemedin 35 dk. Bimi a101i şoku camisi okulu kozan yolu caddesi gibi mükemmel bi cadde. Canın mı sıkıldı yumrtalık denizine 40 dkda gidersin yok ben yayla istiyırum 40 dk da çıkarsın mis gibi yaylalara. Kozan dağılcağı var aladağı var toroslar mükemmel oksijen kaynağı

Gökkushagı
Yasaklı
03 Haziran 2020 19:11

Kaçırmayın

Ozde13, 4 yıl önce
Gidince bakacağım orayada. Merkeze uzaklığı çok yok gibi uygunsa düşünülebilir. Teşekkür ederim

mertcnd
Aday Memur
03 Haziran 2020 21:56

Çukurova dan şaşma, seyhanın bazı bölgeleri de olabilir

Ozde13
Aday Memur
03 Haziran 2020 22:02

En mantıklısı ora ama pahalı genel olarak ucuz yerlerde uzak. Bu Seyhan'ın Çukurova tarafı olabilir ama
mertcnd, 4 yıl önce
Çukurova dan şaşma, seyhanın bazı bölgeleri de olabilir

iktisatciabiniz
Şube Müdürü
04 Haziran 2020 14:43

herkes bişey yazmış. Adanalı olanlar yazsın bari de devremin kafasını karıştırmayın. güzel kardeşim senin bakman gereken yerler REAL kavşağı civarındaki yeni yapılanma yerleri olsun. şehir o tarafa doğru kaymaya başladı. ordan uygun bir ev bulursan hem çok güzel değerlenir 3-5 yıl içinde. hem de şehrin en gözde yerleri şuan için. hakkında hayırlısı

Ozde13
Aday Memur
04 Haziran 2020 15:13

Bu reel kavşağı dediğiniz yer Gürselpaşa Yenimahalle civarı oluyor demi
iktisatciabiniz, 4 yıl önce

herkes bişey yazmış. Adanalı olanlar yazsın bari de devremin kafasını karıştırmayın. güzel kardeşim senin bakman gereken yerler REAL kavşağı civarındaki yeni yapılanma yerleri olsun. şehir o tarafa doğru kaymaya başladı. ordan uygun bir ev bulursan hem çok güzel değerlenir 3-5 yıl içinde. hem de şehrin en gözde yerleri şuan için. hakkında hayırlısı

cagri0146
Aday Memur
04 Haziran 2020 15:36

Evet gürselpaşanın ilerisi oluyor öğretmenler bulvarına yakın imarlı bulvarları geniş(araziler eski tarla)
Ozde13, 4 yıl önce
Bu reel kavşağı dediğiniz yer Gürselpaşa Yenimahalle civarı oluyor demi

Ozde13
Aday Memur
04 Haziran 2020 15:39

Gelişmekte olan yerler işte dediği gibi şehir oraya kayıyor yavaş yavaş
cagri0146, 4 yıl önce
Evet gürselpaşanın ilerisi oluyor öğretmenler bulvarına yakın imarlı bulvarları geniş(araziler eski tarla)

cagri0146
Aday Memur
04 Haziran 2020 15:40

Akşamları çıkıp güzel bir yürüyüş yapayım diyorsanız tercihiniz mavi bulvar ve yukarısı olsun

Ozde13
Aday Memur
04 Haziran 2020 15:44

Tamamdır teşekkür ederim
cagri0146, 4 yıl önce
Akşamları çıkıp güzel bir yürüyüş yapayım diyorsanız tercihiniz mavi bulvar ve yukarısı olsun

mertcnd
Aday Memur
04 Haziran 2020 15:47

G. Paşa real taraflarına son dönemde bakmadınız anlaşılan, adam akıllı 2+1 300 den aşağı değil.
iktisatciabiniz, 4 yıl önce

benayhan74
Şef
05 Haziran 2020 07:25

Ben k karaisalıda çalışıyorum 100 TL ye hiç ev kirası olmadı yeni yapılan evler 500 den başlıyor

angarabebesi060606
Daire Başkanı
05 Haziran 2020 17:28

İlla apartman olcak dersen tabi 450 dem başlar:) karaisalıda ortam nasıl hakimi savcısı kaymakamı polisi severdir nede olsa adana;)
benayhan74, 4 yıl önce

Ben k karaisalıda çalışıyorum 100 TL ye hiç ev kirası olmadı yeni yapılan evler 500 den başlıyor

muti007
Memur
05 Haziran 2020 18:41

Adanaliyim, yeme içme yönünden rahat edersin, polislik yapanlar nasıl yapıyorsa sende yaparsın, alışırsın, insanoğlu heryer alışır, ev kiraları kimi peşin alır kimi aylık alır , ev Alicam demişsin saricam yeni ilçedr, saricam (Mehmet Akif ersoy Mah.) bak derim.durumun çok iyiyse ya gürselpasa dan(şehir merkezine uzak ama genel anlamda çok güzel siteler vardr paran boşa gitmez) yada Yüreğir kışla Mah. Tokiden al derim(şehrin ortası olucak, her yere yakın, giri bak konumlara, en başta şehir hastanesi yakın, askerlik şubesi yakın, adliye yakın...)

Trafix38
Aday Memur
05 Haziran 2020 23:47

ADANA merkez ve ilçeler çalışma şartları ve imkanlar (ilçe) nasıl?

Ozde13
Aday Memur
05 Haziran 2020 23:53

Eyvallah abi. Sarıçam pek araştırmadım biraz daha merkez olsun istedim o yüzden ama Gürsel paşayı bir kaç kere daha söylediler. Toki için bir bilgim yok ama bakacağım . Teşekkür ederim
muti007, 4 yıl önce
Adanaliyim, yeme içme yönünden rahat edersin, polislik yapanlar nasıl yapıyorsa sende yaparsın, alışırsın, insanoğlu heryer alışır, ev kiraları kimi peşin alır kimi aylık alır , ev Alicam demişsin saricam yeni ilçedr, saricam (Mehmet Akif ersoy Mah.) bak derim.durumun çok iyiyse ya gürselpasa dan(şehir merkezine uzak ama genel anlamda çok güzel siteler vardr paran boşa gitmez) yada Yüreğir kışla Mah. Tokiden al derim(şehrin ortası olucak, her yere yakın, giri bak konumlara, en başta şehir hastanesi yakın, askerlik şubesi yakın, adliye yakın...)
Toplam 39 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi