Editörler : ayşegül bgm
15 Ocak 2022 16:14

Adalet Bakanlığından Sağlık Bakanlığına Geçiş Yardım.

Bİlgisi olan yazabilir mi?

Adalet Bakanlığında sölzeşmeli infaz koruma memuruyum.2021/10 atamasında Tıbbi Sekreter olarak yerleştim. 27 Aralıkta Duyuru yayınlandı ama ben evrak göndermedim.şimdi ayrıntılı okuyunca hata yaptığımı düşünüyorum.Bu duyuru beni kapsıyor muydu?

4- Unvan değişikliği kapsamında yerleşenlerin, görev yaptığı kurumun atamaya yetkili amiri tarafından onaylanmış, pozisyon unvanını içeren hizmet belgesini, 10.01.2022 Pazartesi günü saat 18.00?a kadar bir dilekçe ekinde T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya /ANKARA adresine kargo veya iadeli taahhütlü posta yoluyla göndermeleri ya da elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Kayıhan2020
Müsteşar Yardımcısı
15 Ocak 2022 16:54

Konuyu sağlık bakanlığına taşıdım daha iyi bilgi almanız açısından.

player52
Memur
16 Ocak 2022 04:24

Kapsamaması lazım hocam. Siz KPSS ile atandınız. Sizin için ünvan değişikliği olabilir ama kurum için yeni atamasınız. Diğer yeni atanan arkadaşlar ile CKYS ye düşünce başlarsınız.

zeugmacafe20
Aday Memur
16 Ocak 2022 09:39

Bende aynı senin durmundayken geçiş yaptım 2017 yılında sözleşmeli ikm olarak göreve başladım 2018 yılın da sağlık bakanlığı na atandım yukarıda yazan maddede bizim yaptığımız geçiş ünvan değişikliğine girer sözleşmeli sen sözleşmeli memurlara geçişteki istisnadır bu madde gönül rahatlığıyla geçebilirsin ben bi sıkıntı yaşamadım 4 senedirde sağlık bakanlığındayım

karay2121
Aday Memur
16 Ocak 2022 10:00

Sizin dönemdeki atamada kılavuzda böyle bi madde yoktu.Son 4-5 atamadır kurumun atamaya yetkili amiri tarafından onaylanmış belge isteniyor.

zeugmacafe20, 2 yıl önce
Bende aynı senin durmundayken geçiş yaptım 2017 yılında sözleşmeli ikm olarak göreve başladım 2018 yılın da sağlık bakanlığı na atandım yukarıda yazan maddede bizim yaptığımız geçiş ünvan değişikliğine girer sözleşmeli sen sözleşmeli memurlara geçişteki istisnadır bu madde gönül rahatlığıyla geçebilirsin ben bi sıkıntı yaşamadım 4 senedirde sağlık bakanlığındayım

Adsoyaf
Aday Memur
17 Ocak 2022 18:58

Bende sözleşmeli ikm'yim sağlık bakanlığa atamam oldu il sağlık müdürlüğü aradım bana söyledikleri bir dilekçe ve hizmet belgesi ile söylediğin adrese göndermemi söylediler bende onların dediği gibi yaptım.

karay2121
Aday Memur
17 Ocak 2022 20:35

Bugün Sağlık Bakanlığını sabah 9'dan 17'ye kadar aradım ama hiçbiri telefona cevap vermedi.Yarın tekrar deneyeceğim.

Adsoyaf, 2 yıl önce
Bende sözleşmeli ikm'yim sağlık bakanlığa atamam oldu il sağlık müdürlüğü aradım bana söyledikleri bir dilekçe ve hizmet belgesi ile söylediğin adrese göndermemi söylediler bende onların dediği gibi yaptım.

Exceps
Aday Memur
17 Ocak 2022 21:12

Mesaj attım hocam bi bakın

karay2121, 2 yıl önce

Bugün Sağlık Bakanlığını sabah 9'dan 17'ye kadar aradım ama hiçbiri telefona cevap vermedi.Yarın tekrar deneyeceğim.

Adsoyaf
Aday Memur
18 Ocak 2022 19:11

Hocam siz zimmete düştünüzmü
karay2121, 2 yıl önce

18 Ocak 2022 19:14

zimmete düştüğümüzü nereden görebiliyoruz ki arkadaşlar

çkys web hala aynı hatayı veriyor

Adsoyaf, 2 yıl önce

Adsoyaf
Aday Memur
18 Ocak 2022 19:17

Hocam ekip portalı playda indirin e devletle giriş yapın ordan bakabilirsiniz size mesaj geldimi
deneyimsizkpssadayi, 2 yıl önce

zimmete düştüğümüzü nereden görebiliyoruz ki arkadaşlar

çkys web hala aynı hatayı veriyor

18 Ocak 2022 19:29

mesaj geldi hocam

portal dediğiniz nedir onu anlayamadım biraz açar mısınız

Adsoyaf, 2 yıl önce
Hocam ekip portalı playda indirin e devletle giriş yapın ordan bakabilirsiniz size mesaj geldimi

Adsoyaf
Aday Memur
18 Ocak 2022 19:56

Mesaj gelmiş ise bakmanıza gerek yok hocam

mesaj geldi hocam

portal dediğiniz nedir onu anlayamadım biraz açar mısınız

18 Ocak 2022 20:01

hocam ben unvan değişikliği kapsamında atandım 4b'den 4b'ye geçiş

bununla ilgili belgeleri sağ. bak.'na gönderdim bir pürüz çıkarsa diye endişe ediyorum

ama mesaj geldiğine göre sorun yok demektir sanırım

Adsoyaf, 2 yıl önce
Mesaj gelmiş ise bakmanıza gerek yok hocam

Adsoyaf
Aday Memur
18 Ocak 2022 20:08

Hocam bende öyle yaptım ama bana mesaj gelmedi peki ne olarak memurdunuz

hocam ben unvan değişikliği kapsamında atandım 4b'den 4b'ye geçiş

bununla ilgili belgeleri sağ. bak.'na gönderdim bir pürüz çıkarsa diye endişe ediyorum

ama mesaj geldiğine göre sorun yok demektir sanırım

18 Ocak 2022 20:23

sözleşmeli büro personeli

Adsoyaf, 2 yıl önce
Hocam bende öyle yaptım ama bana mesaj gelmedi peki ne olarak memurdunuz

Adsoyaf
Aday Memur
18 Ocak 2022 20:35

Ne kadar görev yptınız hocam

sözleşmeli büro personeli

18 Ocak 2022 20:52

2 sene kadar

Adsoyaf, 2 yıl önce
Ne kadar görev yptınız hocam

karay2121
Aday Memur
18 Ocak 2022 21:03

Sağlık bakanlığını 2 gündür arıyordum.hiçbir şekilde ulaşamadım.Bu akşama doğru atamamın gerçekleştiği mesajı geldi. ekip uygulamasınada baktığımda atandığım hastane ismi yazıyordu.

Adsoyaf, 2 yıl önce

Adsoyaf
Aday Memur
18 Ocak 2022 21:10

Anladım hocam acaba biz belge göndermememiz gerekiyordu galiba ne kadar süre çalıştınız ikm de
karay2121, 2 yıl önce

Sağlık bakanlığını 2 gündür arıyordum.hiçbir şekilde ulaşamadım.Bu akşama doğru atamamın gerçekleştiği mesajı geldi. ekip uygulamasınada baktığımda atandığım hastane ismi yazıyordu.

karay2121
Aday Memur
18 Ocak 2022 21:13

6. yılımdayım halende devam ediyorum.evrak tesliminden sonra göreve başlamadan 1 gün önce istifa edip başlayacağım.

Adsoyaf, 2 yıl önce
Anladım hocam acaba biz belge göndermememiz gerekiyordu galiba ne kadar süre çalıştınız ikm de
Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi