Editörler : "eskiyara"Pangaea
26 Haziran 2022 11:37

YDS dil tazminatı

Dün yapılan E YDS den 75 puan C seviye aldım. İnternette net bilgi yok, otomatik mi bağlanıyor, yoksa dilekçe mi vermem gerekiyor. Teşekkürler

engineer.com
Memur
26 Haziran 2022 11:45

Bunu bende merak ediyorum bilen varmı

Mustafax5908
Aday Memur
26 Haziran 2022 12:07

Osym sonuç belgesi çıktısı ile okula dilekçe ile başvuruyorsunuz.otomatik bağlanmaz

rodiva
Genel Müdür
26 Haziran 2022 12:12

evet..

Mustafax5908, 2 yıl önce
Osym sonuç belgesi çıktısı ile okula dilekçe ile başvuruyorsunuz.otomatik bağlanmaz

serkansah86
Daire Başkanı
26 Haziran 2022 12:48

Teşekkürler arkadaşlar o zaman pazartesi dilekçeyi vereyim.

rodiva, 2 yıl önce

evet..

austenjane
Kapalı
26 Haziran 2022 13:21

Hocam kadrolu olmaniz gerekiyor bir de ve takibini yapin. Bir alt seviyeye dusmesi gereken zamanda bildirmezseniz, sonrasinda faiziyle geri odersiniz.

Mustafax5908
Aday Memur
26 Haziran 2022 14:37

Hocam o sistemi yenilediler. 5 yıllık süre dolduğunda otamatik bir alt seviyeye düşer. Değişiklik olmazsa öğretmen sorumlu tutulmaz
austenjane, 2 yıl önce

Hocam kadrolu olmaniz gerekiyor bir de ve takibini yapin. Bir alt seviyeye dusmesi gereken zamanda bildirmezseniz, sonrasinda faiziyle geri odersiniz.

austenjane
Kapalı
26 Haziran 2022 14:42

Ne zaman yenilendi hocam? Arkadaslardan daha yeni duydum cunku geri odediklerini. Olmasi gereken ogretmenin sorumlu tutulmamasi zaten. Olmasi gerekeni yapmislardir umarim.

Mustafax5908, 2 yıl önce
Hocam o sistemi yenilediler. 5 yıllık süre dolduğunda otamatik bir alt seviyeye düşer. Değişiklik olmazsa öğretmen sorumlu tutulmaz

Mustafax5908
Aday Memur
26 Haziran 2022 14:48

Edevlet çalışma hayatımda yds tazminat bilgisi başlangıç ve bitiş tarihleri yazar. Süre sonunda benim hep otomatik bir alt seviyeye düşmüştür. Öğretmenden talep edilmesi yanlıştır zira idarenin sorumluluğundadır
austenjane, 2 yıl önce

Ne zaman yenilendi hocam? Arkadaslardan daha yeni duydum cunku geri odediklerini. Olmasi gereken ogretmenin sorumlu tutulmamasi zaten. Olmasi gerekeni yapmislardir umarim.

26 Haziran 2022 20:12

Hocam e -yds dil tazminatinda geçerli degildi diye biliyorum. Ama emin degilim

serkansah86
Daire Başkanı
26 Haziran 2022 22:29

Neden geçerli olmasın ilk defa duyuyorum, yanlış duymussunuzdur.

adanalı1984, 2 yıl önce

Hocam e -yds dil tazminatinda geçerli degildi diye biliyorum. Ama emin degilim

yamircak01
Şef
26 Haziran 2022 22:35

Canlarım,,,,5 yıl geçerli sonra o da üşüyor ...daha doğrusu okuldaki memur onları kontrol ediyor .. size bilgi verir zaten bitimine 3.4 ay kala...

E yds dil tazminatında geçerli,,,yok diyenler örmnek uyguluma yada yönetmelik paylaşsın

serkansah86
Daire Başkanı
27 Haziran 2022 12:26

Hocam geçerli olmaz mı, normal sınav ucreti 180 TL e YDS 360 lira, buradan bile belli geçerli olacağı:)

yamircak01, 2 yıl önce

Canlarım,,,,5 yıl geçerli sonra o da üşüyor ...daha doğrusu okuldaki memur onları kontrol ediyor .. size bilgi verir zaten bitimine 3.4 ay kala...

E yds dil tazminatında geçerli,,,yok diyenler örmnek uyguluma yada yönetmelik paylaşsın

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
27 Haziran 2022 20:32

E YDS= YDS. Tamam tüm hakları aynıdır.

muallim_34
Genel Müdür
27 Haziran 2022 21:40

Okula dilekçe ile belgenizi verin.maas değişikliği ile bildirirler.Temmuz maaşı ile almaya başlarsınız.

serkansah86
Daire Başkanı
27 Haziran 2022 22:23

Hocam dilekçeyi verdim de okul küçük oldugundan çok bilmiyor ne yapacaklarını muhtemelen yetişmez diye düşünüyorum olmazsa Ağustos da alırız

muallim_34, 2 yıl önce

Okula dilekçe ile belgenizi verin.maas değişikliği ile bildirirler.Temmuz maaşı ile almaya başlarsınız.

gingerrny
Aday Memur
28 Haziran 2022 14:59

Sonuç belgenizi alın,dilekçe yazıp verin. Ama takibi bırakmayın. Ben yıllardır aynı okuldayım,güvenerek belgemi direkt verdim. İki yıl sonra bir baktım ki benim belgemi işlememiş. Muhtemelen kaybetti. Sonra dilekçe yazıp geçmiş iki yılın da ödenmesini istedim,yatırdılar.

serkansah86, 2 yıl önce

Hocam dilekçeyi verdim de okul küçük oldugundan çok bilmiyor ne yapacaklarını muhtemelen yetişmez diye düşünüyorum olmazsa Ağustos da alırız

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi