Editörler : F16 Gökçen
10 Nisan 2022 17:54

Türk telekom start 2022

gk gy sınavından sonra herhangi bir haber alan var mı

merhababenissiz
Aday Memur
11 Nisan 2022 07:39

Ben sadece İngilizve sınavına girdim. Genel yetenek sınavı bana gelmedi. Size genel yetenek sınavı geldi mi?

fpfxx
Aday Memur
11 Nisan 2022 18:22

evet İngilizce sınavının ardından mail ile gy gk sınavı

geldi

GoldTheDeath
Aday Memur
14 Nisan 2022 21:42

İngilizce sonrasında hemen genel yetenek geldi. Sonrasında genel yeteneğe girdim ancak uzun süredir herhangi bir dönüş almadım. Genel yetenek sonrası dönüş alan var mı? Ona göre elenip elenmediğimi anlayacağım.

lekic
Aday Memur
23 Nisan 2022 02:51

bana ingilizce sınavı ve genel yetenek sınavından sonra az önce alana özel mail geldi bu sınava daha önce giren oldu mu acaba ne tarz sorular soruluyor ? ve bana 2 tane alana özel mail gelmiş bir yanlışlık mı var yoksa iki testi de mi çözeceğiz, bilgilendirme maili atılmamış.

donanım0
Aday Memur
23 Nisan 2022 10:33

Arkadaşlar Alan değerlendirme testi ile ilgili bilgisi olan var mı ?

GoldTheDeath
Aday Memur
25 Nisan 2022 23:51

Neden bu kadar sessiz buralar? Giren var mı alan testine zor mu sorular? Direkt bilgi soruları mı yoksa genel yetenek gibi mi?

Pepitoo
Aday Memur
26 Nisan 2022 09:26

Alan sınavı bence yeni mezun programı için biraz ayrıntılıydı, gerçekten alana dair bilgiyi ölçüyor. Girmeden önce bilgilerinizi biraz tazelemenizde yarar olabilir, başarılar herkese

GoldTheDeath
Aday Memur
08 Mayıs 2022 22:05

Pazartesi günü İK ile görüşme ayarlandı. Buradan başka aranan var mı?

lekic
Aday Memur
09 Mayıs 2022 00:35

en son kişilik envanterini çözmüş idim henüz bir geri dönüş olmadı daha aranmayan var mı arkadaşlar?

ilkeryuksell
Aday Memur
13 Mayıs 2022 15:46

Dün ik ile mülakata girdim. Tanışmaya yönelikti oldukça sıcak ve sempatik yaklaştılar. Öğrencilik yıllarında ve mezuniyet sonrası neler yaptıklarınız üzerine sizi tanımaya yönelik bir görüşmeydi. Kendini başarılı bulduğun ve başarısız bulduğun ne, kendinde fırsatın olsa neyi değiştirmek isterdin tarzında sorular soruldu.

GoldTheDeath
Aday Memur
15 Mayıs 2022 23:14

Bu hafta da İK görüşmeleri devam edeceği söylendi. Yani ayın 20'sine kadar. Bundan sonraki aşama için geri dönüşler muhtemelen mayısın sonunu bulur herhalde. Süreç çok uzun sürüyor maalesef.

Randoms
Aday Memur
16 Mayıs 2022 19:33

13 Mayıs günü Ttkom İnsan kaynakları ile

görüştüm. Askerde olduğumu 2 ay kaldığını söyledim. Umarım bu durum elenmeme neden olmaz. Bir sürü süreçten geçtik. O kadar eemek verdik

23 Mayıs 2022 09:57

Arkadaslar mulakattan sonra olumlu donus alan olursa burada haber verebilir mi?

ezz99
Aday Memur
30 Mayıs 2022 12:41

Arkadaşlar ik mülakatından sonra geri dönüş alan var mı? Üzerinden baya zaman geçti çünkü elendik mi elendik mi belli değil. Başka iş teklifini kabul etmek zorunda kaldım :/

donanım0
Aday Memur
30 Mayıs 2022 13:43

İnsan Kaynaklarından bir dönüş alan var mı ? Süreçhakkında bilgisi olan arkadaşlar yorumlarsa iyi olur.

Pepitoo
Aday Memur
30 Mayıs 2022 15:47

Ben de bekliyorum hala, olumlu olumsuz bi dönüş duymadım henüz
30 Mayıs 2022 16:47

bu hafta geri donus yaparlar diye dusunuyorum cunku bir sonraki asamanin haziran ortasinda olmasi planlandi diye biliyorum

donanım0
Aday Memur
30 Mayıs 2022 20:29

Başvuru sürecinin uzaması nedeniyle gecikme olduğunu düşünüyorum.Teklif ve iş başlangıçlarının Temmuz?un ilk haftası olacağı kanaatindeyim.Umarım en kısa sürede bir haber ulaşır vakit geçiyor.

01 Haziran 2022 00:37

arkadaşlar alan değerlendirme testinden sonra olumlu veya olumsuz cevap alan oldu mu? olduysa mail ile mi telefon yoluyla mı aldınız cevabı?

donanım0
Aday Memur
01 Haziran 2022 16:59

İnsan kaynakları ile görüşmeden sonra geri dönüş sağlanan oldu mu ? Süreç ne zaman belli olacak bilgisi olan var mı

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi