Editörler : ayşegül bgm
24 Ekim 2021 22:48

Sayının sb planlama birimine gelmeme ihtimali

Yani atamalar artık cb kanadında yapıldığı için planlamanın sb tarafından değil cb tarafında yapılmış olup direkt olarak klavuzu ÖSYM?ye yollama ihtimalleri var.

Veysel.49
Aday Memur
24 Ekim 2021 23:29

Öyle bir ihtimal yok dostum planlama birimi planlamasını ve yazışmalarını yapıp bitiriyorlar Geçen telefonda konuşurken sordum planlamaya başlandıktan 1-2 hafta içerisinde tüm yazışmalar hazırlıklar bitirilmiş olup bakanlıktan çıkar dediler

Marlonbrando
Memur
24 Ekim 2021 23:36

O eski sistemdeydi işte bunu anlatmaya çalışıyorum.

Şimdi değişmiş olma ihtimali var.

Veysel.49, 2 yıl önce
Öyle bir ihtimal yok dostum planlama birimi planlamasını ve yazışmalarını yapıp bitiriyorlar Geçen telefonda konuşurken sordum planlamaya başlandıktan 1-2 hafta içerisinde tüm yazışmalar hazırlıklar bitirilmiş olup bakanlıktan çıkar dediler

Veysel.49
Aday Memur
24 Ekim 2021 23:37

Birkaç gün önce konuştum sistem değişikliği olmamıştır kardeşim:)
Marlonbrando, 2 yıl önce

O eski sistemdeydi işte bunu anlatmaya çalışıyorum.

Şimdi değişmiş olma ihtimali var.

Anestez1y
Aday Memur
24 Ekim 2021 23:53

Yarın kabirden atama duyurusu gelir mi
Veysel.49, 2 yıl önce

junior00
Aday Memur
24 Ekim 2021 23:54

peki Veysel hocam bu iş ne zaman biter onu da öğrenebildiniz mi malum belirsizlik biraz sıkıntıya sokuyor, kabineden veya ayın sonlarında haber gelme ihtimali var mı? bi bilginiz var mıdır?

Veysel.49
Aday Memur
25 Ekim 2021 00:02

Hocam konuştuğum zaman sayı gelmedi planlama yok dediler artık doğrudur yalandır bilemem ama yarın bir şey gelmeyecek diye düşünüyorum.
junior00, 2 yıl önce

peki Veysel hocam bu iş ne zaman biter onu da öğrenebildiniz mi malum belirsizlik biraz sıkıntıya sokuyor, kabineden veya ayın sonlarında haber gelme ihtimali var mı? bi bilginiz var mıdır?

Marlonbrando
Memur
25 Ekim 2021 00:02

Ya kardeş her gün ben de arıyorum planlamayı orada ki memur nereden bilecek değiştiğini:)

Veysel.49, 2 yıl önce

Veysel.49
Aday Memur
25 Ekim 2021 00:04

Memur zaten planlamayı yapan ekip kardeşim. Adam bize yazı gelir biz de üzerinde çalışırız başladığımız zaman fazla sürmez yazışmalar dahil en fazla 2 haftamızı alır dedi.
Marlonbrando, 2 yıl önce

Ya kardeş her gün ben de arıyorum planlamayı orada ki memur nereden bilecek değiştiğini:)

Marlonbrando
Memur
25 Ekim 2021 01:14

Anladık bunlar ezberlenmiş şeyler zaten biraz aklını çalıştır artık ya

Veysel.49, 2 yıl önce
Memur zaten planlamayı yapan ekip kardeşim. Adam bize yazı gelir biz de üzerinde çalışırız başladığımız zaman fazla sürmez yazışmalar dahil en fazla 2 haftamızı alır dedi.

Veysel.49
Aday Memur
25 Ekim 2021 09:01

Kardeş illa sana evet dediğin gibi mi diyelim? Öyle değil, mevzuatları orada git oku öyle bir şey yok, değiştirildi dediğin kararnamede dağılım planlamasından zerre bahsetmiyor yani öyle bir şey yok.
Marlonbrando, 2 yıl önce

Anladık bunlar ezberlenmiş şeyler zaten biraz aklını çalıştır artık ya

elifizyot
Memur
25 Ekim 2021 09:04

Atama sadece kabirden gelir zaten başka yerden gelmez.

Anestez1y, 2 yıl önce
Yarın kabirden atama duyurusu gelir mi

Marlonbrando
Memur
25 Ekim 2021 10:04

Aynen tüm mevzuatı okudun moruk :))

Veysel.49, 2 yıl önce
Kardeş illa sana evet dediğin gibi mi diyelim? Öyle değil, mevzuatları orada git oku öyle bir şey yok, değiştirildi dediğin kararnamede dağılım planlamasından zerre bahsetmiyor yani öyle bir şey yok.

Veysel.49
Aday Memur
25 Ekim 2021 10:11

Okudum dostum fakat neden kabullenemiyorsun onu anlayamıyorum bu kadar diretmeye gerek yok :) neyse hadi eyvallah.
Marlonbrando, 2 yıl önce

Aynen tüm mevzuatı okudun moruk :))

Marlonbrando
Memur
25 Ekim 2021 13:22

Mevzuat'ın değiştiğini söylüyorum sen hala mevzuat diyorsun :)

başkanlık sistemindeyiz biliyorsun değil mi?

Veysel.49, 2 yıl önce
Okudum dostum fakat neden kabullenemiyorsun onu anlayamıyorum bu kadar diretmeye gerek yok :) neyse hadi eyvallah.

Veysel.49
Aday Memur
25 Ekim 2021 13:27

Güzel kardeşim benim başkanlık sistemine yıllar yıllar önce geçtik bunun atama planlamasına etkisi yok planlamada değişen bir şey olmadı planlamadakiler bunu söylüyor zaten onun dışında zaten planlama mevzuatı degisseydi yeni mevzuat eklenirdi öyle bir şey de yok. Değişen şey atama sayıları CB ye bağlandı bu da kararname ile yapıldı ve o kararnamede de planlama (dağılım çalışması) ile alakalı bir şey yok. İşin içindeki adamlar da bunu söylüyor bunu sen de duyuyorsundur neden kabul etmiyorsun yahu .d
Marlonbrando, 2 yıl önce

Mevzuat'ın değiştiğini söylüyorum sen hala mevzuat diyorsun :)

başkanlık sistemindeyiz biliyorsun değil mi?

Marlonbrando
Memur
25 Ekim 2021 13:29

Daha önce yapılan atamalar bakan tarafından cb'ye yollanmamıştı. Şimdi yollandığını biliyoruz da ondan olabilir mi?

Veysel.49, 2 yıl önce
Güzel kardeşim benim başkanlık sistemine yıllar yıllar önce geçtik bunun atama planlamasına etkisi yok planlamada değişen bir şey olmadı planlamadakiler bunu söylüyor zaten onun dışında zaten planlama mevzuatı degisseydi yeni mevzuat eklenirdi öyle bir şey de yok. Değişen şey atama sayıları CB ye bağlandı bu da kararname ile yapıldı ve o kararnamede de planlama (dağılım çalışması) ile alakalı bir şey yok. İşin içindeki adamlar da bunu söylüyor bunu sen de duyuyorsundur neden kabul etmiyorsun yahu .d
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi