Editörler : "eskiyara"Pangaea
«124125126127128129130131132133134135136

Demet4646
Aday Memur
30 Nisan 2022 14:42

Ben cimere basvrdum sizde basvurun arkadaslar. Hakkimizi arayalim.

Karamelli01
Kapalı
30 Nisan 2022 16:20

Şimdi beni yanlış anlayacaksınız ama Alan ici dururken alan dışına da bi destur yani bi durun biz varken biz senelrce okumusuz siz orda 3-4aylik sertifikayla alim bekliyosunuz bende atanamadım 2015 yiyecek icecek hizmetleri mezunuyum önlisans aşçılık mezunuyum 2019 mezunuyum puanim 71 önlisanstan başvurdum sirf benden 1 sene once mezun olmus diye kaybettim bu hakmi degil ama umurlarindami oda degil sirf lisansı 57 den atadiniz benden sonra mezun olms. onlisansi puani dusuk olmasına ragmen mezuniyet oncesi diye atiyosun bunun hangisi dogru neyin onceligi bu sacma sapan işler çünkü isin icinde farkli seyler var arkadaslar BİLGİLENDİRME:bu atamalarin listesinin önceden yapildigini kesin kaynaktan ogrenmis biri olarak hic sasirmadm kilifina göre uydurmuşlar gene formeliteden atadik biz bakin diye Arkadaslar inanirsiniz yada inanmazsınız sizin bileceginiz is ama ben hakkimi helal etmiyorum

Soganpatates
Aday Memur
30 Nisan 2022 16:37

Ben bu atamada atanmış biri olarak söylüyorum.allahtan başka kimsemiz yok torpil konusunda .ve adımız da hiçbir listede önceden yer almadı .kendi kendinize hikayeler uydurup kimsenin kafasını bulandirmayin.

Karamelli01, 2 yıl önce

Şimdi beni yanlış anlayacaksınız ama Alan ici dururken alan dışına da bi destur yani bi durun biz varken biz senelrce okumusuz siz orda 3-4aylik sertifikayla alim bekliyosunuz bende atanamadım 2015 yiyecek icecek hizmetleri mezunuyum önlisans aşçılık mezunuyum 2019 mezunuyum puanim 71 önlisanstan başvurdum sirf benden 1 sene once mezun olmus diye kaybettim bu hakmi degil ama umurlarindami oda degil sirf lisansı 57 den atadiniz benden sonra mezun olms. onlisansi puani dusuk olmasına ragmen mezuniyet oncesi diye atiyosun bunun hangisi dogru neyin onceligi bu sacma sapan işler çünkü isin icinde farkli seyler var arkadaslar BİLGİLENDİRME:bu atamalarin listesinin önceden yapildigini kesin kaynaktan ogrenmis biri olarak hic sasirmadm kilifina göre uydurmuşlar gene formeliteden atadik biz bakin diye Arkadaslar inanirsiniz yada inanmazsınız sizin bileceginiz is ama ben hakkimi helal etmiyorum

Karamelli01
Kapalı
30 Nisan 2022 16:43

Bakın sizi bilemem ama ben gören duyan birinden duydum size soyledim kimsenin kafasını bulandirmak yada hayallerini boşa cikarmak degil amacım ama gercektn böyleyse kimsenin hosuna gitmeyecektir herkesin hakkina girmis oluyorlar

Soganpatates
Aday Memur
30 Nisan 2022 16:45

Öyle birşey yok .herkesin söylediğine inanmayın

Karamelli01, 2 yıl önce

Bakın sizi bilemem ama ben gören duyan birinden duydum size soyledim kimsenin kafasını bulandirmak yada hayallerini boşa cikarmak degil amacım ama gercektn böyleyse kimsenin hosuna gitmeyecektir herkesin hakkina girmis oluyorlar

07su07
Aday Memur
30 Nisan 2022 16:46

uydurmayın lütfen önceki alımda çevremde belgesi olan herkes atandı. bu alımlarda da geçen başvuruyu kaçıranlar bu sefer yaptı, alaniçi olanlar hakkıyla yerleşti

Karamelli01, 2 yıl önce

30 Nisan 2022 17:24

Atma ziya kimden ogrendin onceden belirlendigini... meb bir dava acar felegini sasirirsin...milleti kandirma destek personeli icin bakanlik millete siz ascilik okuyun ben sizi ise alcam mi demis ne ...adamlar gayet hakkaniyetli bi alim yaptilar...puan belli mezuniyet belli...

30 Nisan 2022 17:36

Neden senin hakkini yemis olsun adi ustunden senden daha üst seviyede egitim almis ve girdiginiz kpss ler bile ayni degil... sadece onlardan yeterince tercih gelmezse bunlardan ise alalim demisler..onlarda yeterince tercih etmis bu alimda

...

Soganpatates
Aday Memur
30 Nisan 2022 19:15

Atananlar nasıl bir süreç izleyecek arkadaşlar.tam da tatile denk geldik .

30 Nisan 2022 20:15

Bu alım da alandisina düşmemesi ilginc hicbiryerde 1.oncelik atanan gormedim ben

30 Nisan 2022 20:46

Madem her eğitim seviyesinden başvuru kabul edildi her eğitim seviyesine göre kadro dağılımı yapmalıydılar. Örneğin 123456 önceliğe dağılım yapsaydılar çünkü sonuçta 6. öncelik bile yerleşme umuduyla başvuru yaptı malesef 1 tanesi bile atanamadı. Her öncelik grubuna kadro vermeliydi lisans 750 önlisans 500 ortaöğretim 400 veya 300 gibi o zaman daha adil olacaktı diye düşünüyorum. Eğitim düzeyine saygımız var ama mesela alan dışı lisans ve alan dışı ortaöğretim adayının meslek bilgisi aynı çünkü alan dışı sertifikalı ve aynı mesleğin sınavına girip o sertifikayı aldılar yani meslek bilgileri aynı ve herhangi bir üstünlük yok burda. Tek kelimeyle özellikle 6 öncelik hüsrana uğratıldı diyorum başka da bir şey diyemiyorum

adaletinbumudunya
Aday Memur
30 Nisan 2022 20:46

Kardeşlerim atananlara tavsiyem. Okulunuz belli olunca mudure konuşurken sakin ola ki mudure herseyi yaparım demeyin yoksa her isi size yaptırıyorlarlar. Yoksa kabus gibi gunler sizu bekler. Ben yaptum siz yspmayin. Sadece yemej işini yaparım diye söyleyin

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
30 Nisan 2022 21:22

Iş bulmuşlar bu devirde millet korkusuna her işi yapar ben de ilk başta atmasinlar diye her işi yaptım şimdi de yapıyorum gerçi iş yok baska

adaletinbumudunya, 2 yıl önce
Kardeşlerim atananlara tavsiyem. Okulunuz belli olunca mudure konuşurken sakin ola ki mudure herseyi yaparım demeyin yoksa her isi size yaptırıyorlarlar. Yoksa kabus gibi gunler sizu bekler. Ben yaptum siz yspmayin. Sadece yemej işini yaparım diye söyleyin

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
30 Nisan 2022 21:27

Alan içi mezunları uyanmış geçmiş olsun alan dışına sıra gelmemesine çok üzüldüm çünkü ben de alan dışından atandım ve alan dışı da olsak işe en çok biz sahip çıkıyoruz çünkü işsizlik en çok bizi vuruyor kimse alan dışından gidip aşçı olmaya çalışmaz çaresiz olmasa

adaletinbumudunya
Aday Memur
30 Nisan 2022 21:33

Dogru kardeşim aynen bende başka care yok
Fakir Da Vinci, 2 yıl önce

Iş bulmuşlar bu devirde millet korkusuna her işi yapar ben de ilk başta atmasinlar diye her işi yaptım şimdi de yapıyorum gerçi iş yok baska

Muhammedlutfullah
Aday Memur
30 Nisan 2022 22:46

Bizde alan mezunuyum ama önlisans ilahiyat fakültesi bitirdik bu mücbir sebepler den ötürü alan dışı önlisans sertifakali olarak başvurma zorunda kaldık bence becillik yapıp alan içi mezunuyum deyip de bizim hakkımız diyenler bu kadar dünya sevgisini kalbine ilah edinmis olmasin zira herkes için hayırlısını istemek bir insanlık görevidir

Muhammedlutfullah
Aday Memur
30 Nisan 2022 22:49

Alan dışı başvuru yapıp da gecenki alımda atanmayan yoktur sanırım bunca boşluğa rağmen inşallah herkes atanır kaç başvuru yapılmış sayı itibari ile bileniniz var mı

... Ayriyetten zaten en büyük avantajımız kpps ye girmiş olmamız ben dib 2 kez sözlü mülakata girdim 2sinde de başarılı ve atanamaz yazıyordu 3 4 puanla hep yedeklere kalıyorduk acısı çok ağır oluyor buyuk bir yıkım inşallah bunu kimse yaşamaz

Fakir Da Vinci
Daire Başkanı
30 Nisan 2022 22:58

Daha da alan dışına sıra gelmez benim sınıf gastronomi 80 kişiydi yani gastronomi mezunları bu sene ezin olup yığılma yaratacak gerçi MEB de aşçı kadrosunu doldurabilir artık alım olur mu bilmem benim okulda bı ben bı yardimcim var bir tane daha aşçı olması lazım çünkü biri izin alica diğeri yalnız kalıyor bir 5000 kişi daha alınmalı okullara dagitilmali

Muhammedlutfullah
Aday Memur
30 Nisan 2022 23:08

Ya nasip bakalım bekleyelim görelim nasipden öte yol yok insallah alan dışı alımında korktugumuz başımıza gelmez

Helalolsundayiogli
Aday Memur
30 Nisan 2022 23:16

Nasl
adaletinbumudunya, 2 yıl önce
Evet bekar maaşı 6100 oldu
Toplam 2710 mesaj
«124125126127128129130131132133134135136

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi