Editörler : swat3410E.Kayı Han

Kapalı
08 Aralık 2019 11:12

POMEM sporu geçip mülakata kalanlar

26. Dönem fiziki yeterliliği geçip mülakata kalanların, mülakatları hep güzel geçti sanırım, 5 dk civarl kalmış geneli içerde, bu dönem mülakata kalanların hepsi oldu gibi bi şey mi?

kaptanzen
Memur
08 Aralık 2019 11:20

Ben girdim de 1 dakika anca kaldım yani

sarslan97
Aday Memur
08 Aralık 2019 11:23

Bende 1 dakika kaldımv ve benden önce girenlerde hep 1 dakika kaldı

civicakan
Kapalı
08 Aralık 2019 11:28

Kızlar açısından geneli 5 dk civarı olduğunu, güler yüzlü komisyon ile karşışaştıklarını söylüyorlar

sarslan97, 4 yıl önce

Bende 1 dakika kaldımv ve benden önce girenlerde hep 1 dakika kaldı

heavymode
Aday Memur
08 Aralık 2019 14:27

18 kasımda gölbaşı pa da girdim benden önce girenler tahmini 5-7 dk arası kalırken beni 2-3 dakika anca tuttular sıkıştırmadılar cok soru sormadılar egitimim boyunca memleketimde oldugumu evimde kaldıgımdan yurt vs olmadıgından falan konuştuk karttan cıkan soruyu biraz yorumlayıp memleketimden sohbet edip cıkardılar . hayırlısı olsun inşallah

civicakan
Kapalı
08 Aralık 2019 14:29

Amin inşallah

heavymode, 4 yıl önce

18 kasımda gölbaşı pa da girdim benden önce girenler tahmini 5-7 dk arası kalırken beni 2-3 dakika anca tuttular sıkıştırmadılar cok soru sormadılar egitimim boyunca memleketimde oldugumu evimde kaldıgımdan yurt vs olmadıgından falan konuştuk karttan cıkan soruyu biraz yorumlayıp memleketimden sohbet edip cıkardılar . hayırlısı olsun inşallah

Pikachu44
Aday Memur
08 Aralık 2019 14:29

2-3 dakika aralığında içeride kaldım. İçeride kalınan sürenin önemli olmadığını düşünüyorum. Önemli olan ilk izlenimi olumlu vermenizdir. Kendinden eminuruşunuz ve sesinizde titreme olmaması önem taşır diye düşünüyorum. Verilen cevapları zaten binlerce kez duymuşlardır.

civicakan
Kapalı
08 Aralık 2019 14:31

Benim merak ettiğim kızlardan girenlerin hepsi kazanacak gibi geliyor, mülakatı güzel geçenler

Pikachu44, 4 yıl önce

2-3 dakika aralığında içeride kaldım. İçeride kalınan sürenin önemli olmadığını düşünüyorum. Önemli olan ilk izlenimi olumlu vermenizdir. Kendinden eminuruşunuz ve sesinizde titreme olmaması önem taşır diye düşünüyorum. Verilen cevapları zaten binlerce kez duymuşlardır.

Pikachu44
Aday Memur
08 Aralık 2019 14:36

Lisans 560 Önlisans 140 alım olacak. Herkesin alınması gibi bir durum söz konusu değil tabi ki, çoğunluk mülakattan 70 üzeri alıp sıralamaya girmeyi hak edebilir.

civicakan, 4 yıl önce

Benim merak ettiğim kızlardan girenlerin hepsi kazanacak gibi geliyor, mülakatı güzel geçenler

heavymode
Aday Memur
08 Aralık 2019 14:40

yıgılma olan önlisans erkekleri ilk alarak şok ile calışma fırsatı bırakmadan erittiler . lisans erkek zaten 5000 kadar alacak önlisans kadar eritemese bile kontenjanı yüksek . kızlara gelince cok elenen oldu ancak kontenjanları baya düşük özellikle önlisans . o yuzden bi şekilde yıgılma yapanı calısma fırsatı vermeden erken alarak veya parkuru zorlastırarak erittiler ve bence her gecenin sansı eşitlendi

civicakan, 4 yıl önce

civicakan
Kapalı
08 Aralık 2019 20:32

Öyle aynen, teşekkür ederim

heavymode, 4 yıl önce

yıgılma olan önlisans erkekleri ilk alarak şok ile calışma fırsatı bırakmadan erittiler . lisans erkek zaten 5000 kadar alacak önlisans kadar eritemese bile kontenjanı yüksek . kızlara gelince cok elenen oldu ancak kontenjanları baya düşük özellikle önlisans . o yuzden bi şekilde yıgılma yapanı calısma fırsatı vermeden erken alarak veya parkuru zorlastırarak erittiler ve bence her gecenin sansı eşitlendi

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi