Editörler : crops35
25 Kasım 2007 18:51

KPSS'ye Nasıl Hazırlanıyorsunuz...

ders çalışmaya başlayan arkadaşlar nereden başladınız.ben matematikten başladım sayılar konusundayım ya siz?

baharözü
Şube Müdürü
25 Kasım 2007 19:54

ne ders çalışması bır de onu çıkarma bu saatten sonra biz mı çalışalım

bolact
Şef
25 Kasım 2007 22:56

Ders çalışmak mı o da ne daha başlamadımmm gerçi daha önce bu sınava hiç çalışmadım ama eğer bu atamalarda gelmesse başlayacammm

iskender911
Aday Memur
26 Kasım 2007 15:55

bende mattan başladım problemlerdeyım

26 Kasım 2007 16:32

bende tarihten başladım çok sıkıldım 3 konum kaldı bıraktım mata geçtim mattan eşitsizliklerdeyim türkçe bitti bu şekilde devam ediyo çalışmalarım herkese kolay gelsin..

zemheri26
Kapalı
26 Kasım 2007 17:10

türkçeden başladım yavaş yavaş telaşa kapılmadan çalışmak daha ii konular ne kadar erken biterse fazla soru çözme avantajın olur

aliysar
Aday Memur
26 Kasım 2007 18:05

ankarada uygun fiyata gidebilecegim kaliteli kpss kursu bilen boşa verecek param yok.

yardııım lütfen

26 Kasım 2007 18:29

bugün sayıları bitiricem son testindeyim

merinss
Şef
26 Kasım 2007 23:46

ALİYSAR kampüs dersanesine bi bak derim

macintoss
Aday Memur
27 Kasım 2007 08:19

Kpss genel kültür tarih, coğrafya ,vatandaşlık bilgisi derslerinde yüksek net yapmak için hangi kitaplardan ve nasıl çaışmak gerekiyor.

Sizlerin o engin bilgilerinden faydalanmak istiyorum.

bolact
Şef
27 Kasım 2007 10:19

macintoss

genel kültür için yargı diyorum araştırmalarımdan o çıktı beni sorarsan ben daha başlamadım ama genel kültür eksikl bende de başlayacam ama şu atamalardan sonra gelme şansı var gibi duruyo ama hayırlısıı

bolact
Şef
27 Kasım 2007 10:23

macintoss

genel kültür için yargı diyorum araştırmalarımdan o çıktı beni sorarsan ben daha başlamadım ama genel kültür eksikl bende de başlayacam ama şu atamalardan sonra gelme şansı var gibi duruyo ama hayırlısıı

bilgisayrcı_01
Aday Memur
28 Kasım 2007 08:43

ya armkadaşlar bende ders çalışma isteğğı hiç yok napmalıyım

mehmet139
Memur
28 Kasım 2007 09:26

ARKADAŞLAR BİRAZ ACELE ETMİYORMUSUNUZ DAHA SINAVIN OLMASI BİLE KESİN DEĞİLKEN BANA GÖRE SINAV TARİHİ AÇIKLANMADAN ÇALIŞMAK BİRAZ MANTIKSIZ GELİ

YO TABİ BU BENİM GÖRÜŞÜM HERKESE İYİ ÇALIŞMALAR

28 Kasım 2007 14:27

mehmet arkadaşım 2008!de kpss sınavının yapılması gerek çünkü geçen sene ve bu sene mezun olan arkadaşların hakkı var bu sınava girmeye...ayrıca bu sınavdan devlet iyi kar sağlıyo bence sende çalışmaya başla.. konuları ne kadar kısa sürede bitirirsen o kadar fazla soru çözersin tabi bu benim fikrimm

mehmet139
Memur
28 Kasım 2007 17:51

bu kez kesin kazanacağım diyen arkadaşım galiba bu kadar çalışan insan ve dersanelerde olacak gibi kurs açıyorsa galiba sen haklısın ama insanda işte bi soru işareti oluyo yavaş yavaş çalışmaya başlamalı neyse senin bölüm neydi?

myresrose
Müsteşar Yardımcısı
29 Kasım 2007 02:12

Kpss semi hayatımda ismini duymak istediğim son şey ya mahvetti bizim hayatımızı girdik yüksek puan aldık kazandıkta ne oldu atandık mı 2008 dekine girice atanacakmıyız hepsi yalan daha 80 ler açıktayken ne sınavı ya yazık ya

ikhk
Aday Memur
29 Kasım 2007 14:06

valla bende 80 puanla 4 senedir bekliyorum kpss başımın belası oldu. ama bu seneki sınavda muhakkak 90 puanı görmem lazım başkada çaresi yok valla

moneta_izmir
Aday Memur
01 Aralık 2007 23:19

ben evde notlar çıkardım bitti not çıkarma işlemin bi haftadır başladım çalışmaya cografya çalışıyorum inşallah allah kımsenın emegını boşa çıkarmaz dilerim hak eden kazanırrrrr....

muhpinar
Aday Memur
02 Aralık 2007 00:31

iyi geceler arkadaşlar...

bende çalışmaya matemetikten başladım ama sadece fakat tek bu derse çalışıyorum çünkü tarihten korkuyorum ve nasıl başlasam bilmiyorum tarihi hiç anlamıyorum. sizce nasıl başlasam yada son aylara mı bıraksam çünkü süre daha çok.. bende bu sınava ilk defa gireceğim bakalım ilkte kazanabilecekmiyim(çok zor ama yinede ümidimizi kaybetmemeliyiz)...allah kimsenin emeğini boşa çıkarmaz inş sadece emek verenler kazansaydı keşke....hak edenler yani...

exslant
Aday Memur
02 Aralık 2007 01:14

en tecrübeli en deneyimli ve ağırlama gücü en fazla olan kültürfen dershanesi onun içindirki piyasada tüccar dersaneler tarafından haksız ve mesnetsiz şekilde ya karşılaştırmalı yada direkt en fazla eleştirilen dershanedir hocaları daha önce kpss sınavına hazırlık yapmış deneyimli hepsi kpss kitap yazarı olan Türkiyede kpss konusunda uzmanlaşmış en iyi hocalardır.Onun içindirki en fazla öğrencisi olan dershanedir ve yine onun içindirki en fazla kazandıran dershanedir kültürfen. gk+gy+eb en iyi olan hocalara sahip dershane samimi olarak tavsiye ederim pişman olmazsınız en iyi eğitimi alacağınızdan tam sınava yönelik eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz

kültürfen dershanesi en kaliteli eğitimi en uygun ücretle veriyor tüm kpss,ales,kpds,dgs öğrencilerine başarılar dileriz sevgi ve saygılarımızla

Toplam 33 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi