Editörler : supporters.
«200201202203204205206207208209210211»

bessginbekir
Daire Başkanı
10 Nisan 2021 22:01

Hocam, devrem olarak beraber eskitiriz o potinleri dilerim (la potin mi kaldı, yaşın çıktı iyice sus sus :)

nedesembilemedim2, 3 yıl önce

Hocam integral hocamız sevinçten unuttuysa haftaya siz yazın inşallah:)

10 Nisan 2021 23:21

Ilahi Hocam:) Neyse ki kelime haznem iyiymiş:) Ben 20lik dişlerimi yeni çektirdim:)))(biraz gıcık olabilir).

Çok kıdemli değilim, erken girince turnikeye yıllandım. Tabi çok çektim, çektirdiler:)

Allah daha da çektirmesin hiç birimize.. Hep birlikte mutlu olalım inşallah..

bessginbekir, 3 yıl önce

Hocam, devrem olarak beraber eskitiriz o potinleri dilerim (la potin mi kaldı, yaşın çıktı iyice sus sus :)

frmn
Şube Müdürü
11 Nisan 2021 12:36

Benim bildiğim tekrar dosya gönderiliyor. Uyarıyı da zannetmiyorum.

ÜAK ta jüri her zaman haklıdır (Tanıdığınız yok ise).

Ydocent, 3 yıl önce

Docent olma tarihinin geriye doğru işletilmesi ile (sonucta bu hatalı asgari sebebiyle aday 1yıl mahkeme ile kaybediyor bu sürenin asgari kararı alındığı yönetim kurulu tarihi esas alınması) ilgili dava açan var mı ?

Bu sorunun yaniti gercekten önemli. Ciddi bir kayıp yasiyor aday. Ayrica ek olarak sunu da öğrenmek istiyorum. Dava kazanılır ise UAK bu juri adayına hala dosya göndermeye devam edecek mi? Bu da önemli bir husus.

Ya da uyarı veriliyor

11 Nisan 2021 12:53

Salı, Çarşamba, perşembe günleri inşaallah sonuçlarımızı öğreniriz arkadaşlar. Aygül hocam tekrar teşekkür ederiz. İntegral hocam bizleri yalnız bırakmayınız.

Arkadaşlar bu hafta açıklama olursa çevrenizde paylaşırsanız seviniriz.

Ramazan ayı inşaallah güzel haberler alırız.

integral23
Daire Başkanı
11 Nisan 2021 13:29

Bessginbekir hocam yine güldürdün beni.. Allah ta seni haftaya docentlik haberin ile guldursun insallah. Ben maalesef sevincten ayakkabi altina isimleri yazmayi unutmuşum :)))

Ama grubun garabeti olarak ben aciklandiktan sonra sizler de cok beklemezsiniz diye düşünüyorum.

Mutlu muyum sanirim evet. Bazen ne oldu ne degisti diye sorguluyorum. Rüştünü ispatlamış ergen gibi hissediyorum bazen. Farklı bir özgüven geldi, sanki önüm açılmış engeller kalmamış gibi hissediyorum. Bir yerlere bir zamana yetişmeye çalışmadan üretmenin keyfini almaya başlayacağım gibi geliyor. Kafa olarak rastlıyorsunuz burasi kesin. Insallah burada bekleyen herkes bu güzel hisleri en kısa zamanda yaşar. Ben de heyecanla haftayi bekliyorum

integral23
Daire Başkanı
11 Nisan 2021 13:38

Kafa olarak rahatliyorsunuz demek istedim, otomatik ceviri kurbaniyim ;)

11 Nisan 2021 14:34

gençleşeceğiz yani o zaman, hadi hayırlısı, daha da heyecanlandım şimdi:)

11 Nisan 2021 14:42

Rüştünü ispatlamış ergen çok oturmuş:). en çok da yaptığın işi, araştırmaları puan için değil de yapmak istediğin için gönlünce yapabilmek de en güzeli heralde. Ama maalesef bu sefer de yine, yeni, yeniden puan peşine düşeceğiz (düşeceğim diyeyim), hayırlısıyla olursa. Bu ülke işte böyle geri kalıyor. Benim üniversitem kadro vermeyi geçtim de, ha kazara verirse doç kriterlerinin bilmem kaç katı kriter istediği için (su kadar Q1,Şu kadar Q2), aynı hamam tas devam. Çok üzücü.Çünkü, kendini verip keyifle bir konu üzerinde derinlemesine çalışman nasıl mümkün olabilir ki bu durumda? Ben beceremiyorum heralde. İşte yine nicelik kovalayacağız da.

Allah o günleri göstersin, amin.

integral23, 3 yıl önce

Bessginbekir hocam yine güldürdün beni.. Allah ta seni haftaya docentlik haberin ile guldursun insallah. Ben maalesef sevincten ayakkabi altina isimleri yazmayi unutmuşum :)))

Ama grubun garabeti olarak ben aciklandiktan sonra sizler de cok beklemezsiniz diye düşünüyorum.

Mutlu muyum sanirim evet. Bazen ne oldu ne degisti diye sorguluyorum. Rüştünü ispatlamış ergen gibi hissediyorum bazen. Farklı bir özgüven geldi, sanki önüm açılmış engeller kalmamış gibi hissediyorum. Bir yerlere bir zamana yetişmeye çalışmadan üretmenin keyfini almaya başlayacağım gibi geliyor. Kafa olarak rastlıyorsunuz burasi kesin. Insallah burada bekleyen herkes bu güzel hisleri en kısa zamanda yaşar. Ben de heyecanla haftayi bekliyorum

integral23
Daire Başkanı
11 Nisan 2021 16:18

Hocam benim universitem suan Turkiye de en agir atama kriterlerine sahip 2. Üniversite. Örnek vermek gerekirse araştırma üniversitesi olan Ankara Universitesi nin atama kriterlerini sagliyorum ama kendi universitemin kriterlerini agir proje sarti nedeniyle saglamiyorum. Biz de proje icin esneklik ya da alternatif secenek istedik ama yönetim yanaşmıyor. Zaten kadro az verilmiş, bari şartlara da el sürmeyeyim ki millet sartim tutmuyor diyip otursun kafasindalar. Ben elimden geleni yapacagim yaptim da, bir yerden sonra nasip neyse o olacak gibisinden bir rahatlik var. Yoksa kadro isi benim acimdan da cok buyuk problem. Sozlu istemeleri de cabasi.

Burda da sacmalik var iste, yeni acilan universiteler nefes alsin unvani olsun yeter diyerek kadro dagitirken, bizler en agir sartlari tamamlamak icin ugrasalim. Özlük hakları bile adaletli bir sekilde elde edemiyoruz. Bir taraf hemen aliyor bir taraf almak icin üstün caba gostermek zorunda kaliyor. Burda da adaletsizlik var.

Ben Amerika da olan tez danismanima bu durumu anlatamadim mesela. Senin zaten kadron yok muydu niye tekrar kadro bekliyorsun diyor. Kadro tektir onunla profesor olana kadar devam edersin. Unvan aldiysan bu da terfine yansimali, tekrar kadro almaniz cok sacma dedi. Hakli simdi ne denir adama.

Yine de su jurilerden kurtulmak, etik asgari derdi yasamadan unvan almis olmak keyifli. Haydi siz de docent olun da keyfini beraber yasayalim :D

11 Nisan 2021 16:20

hocam bizede dua edin :) bu hafta iyi haberler alalım.

integral23, 3 yıl önce

Hocam benim universitem suan Turkiye de en agir atama kriterlerine sahip 2. Üniversite. Örnek vermek gerekirse araştırma üniversitesi olan Ankara Universitesi nin atama kriterlerini sagliyorum ama kendi universitemin kriterlerini agir proje sarti nedeniyle saglamiyorum. Biz de proje icin esneklik ya da alternatif secenek istedik ama yönetim yanaşmıyor. Zaten kadro az verilmiş, bari şartlara da el sürmeyeyim ki millet sartim tutmuyor diyip otursun kafasindalar. Ben elimden geleni yapacagim yaptim da, bir yerden sonra nasip neyse o olacak gibisinden bir rahatlik var. Yoksa kadro isi benim acimdan da cok buyuk problem. Sozlu istemeleri de cabasi.

Burda da sacmalik var iste, yeni acilan universiteler nefes alsin unvani olsun yeter diyerek kadro dagitirken, bizler en agir sartlari tamamlamak icin ugrasalim. Özlük hakları bile adaletli bir sekilde elde edemiyoruz. Bir taraf hemen aliyor bir taraf almak icin üstün caba gostermek zorunda kaliyor. Burda da adaletsizlik var.

Ben Amerika da olan tez danismanima bu durumu anlatamadim mesela. Senin zaten kadron yok muydu niye tekrar kadro bekliyorsun diyor. Kadro tektir onunla profesor olana kadar devam edersin. Unvan aldiysan bu da terfine yansimali, tekrar kadro almaniz cok sacma dedi. Hakli simdi ne denir adama.

Yine de su jurilerden kurtulmak, etik asgari derdi yasamadan unvan almis olmak keyifli. Haydi siz de docent olun da keyfini beraber yasayalim :D

dr-ent
Aday Memur
11 Nisan 2021 16:40

Benim sorum yine arada kaynadı sanırım:(

Şimdi asgari itirazları 7 nisanda görüşüldü mü görüşülmedi mi?

Ben bu hafta bir cevap bekleyeyim mi beklemeyeyim mi?

integral23
Daire Başkanı
11 Nisan 2021 16:45

Gecen ay 10 mart sonuc aciklama 18 mart asgari etik itirazlar toplantisi oldu. Sanirim iki toplantıyı birleştirmiyorlar. Emin olmamakla birlikte 7 nisanda itirazlarin görüşülmüş olacagini sanmiyorum hocam, gecmis uygulamalardan hareketle

integral23
Daire Başkanı
11 Nisan 2021 16:46

Asgari etik beraber telaffuz etmeye alismisiz, etik degil asgari itirazlari ve bir de bazi subat basvurularinda usul yönünden basvurulari iptal edilenler görüşülmüştu toplantida.

dr-ent
Aday Memur
11 Nisan 2021 17:01

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Bu süreci anlamak çok zor, herkes farklı bişey diyor. UAK daki memur 15 gibi sonucunuz belkı olur demişti bana ama, o da çok güven vermedi. 7 nisanda sonuç acıklama toplantısı olduysa itiraz toplantısı onumuzdekı hafta olacak demektir, bekle babam bekle...

integral23, 3 yıl önce

Gecen ay 10 mart sonuc aciklama 18 mart asgari etik itirazlar toplantisi oldu. Sanirim iki toplantıyı birleştirmiyorlar. Emin olmamakla birlikte 7 nisanda itirazlarin görüşülmüş olacagini sanmiyorum hocam, gecmis uygulamalardan hareketle

bessginbekir
Daire Başkanı
12 Nisan 2021 10:43

Hocam güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Sizi özlüyoruz forumda, bize moral oluyorsunuz. Aygül hocamla ne olur bizi yalnız bırakmayın.

integral23, 3 yıl önce

suatk
Aday Memur
12 Nisan 2021 11:10

7 Nisan toplantısını memur teyit etmedi... Genel kurul toplantısı yapılmamış.. Ne zaman yapılacağı belli değilmiş...

12 Nisan 2021 11:16

hocam genel kurul toplantısı bizimle ilgili değil. şuan yönetim kurulu toplantısı sistem üzerinden yapılan evrak imzalama işi. genel kurul toplantısı zoomdan vs bağlanılarak tüm rektörlerin katıldığı toplantı. genel kurul her zaman olmuyor zaten.

ama inşaallah 7 nisanda toplantı yapılmıştır. değilse sonu nereye kadar gidecek beklemenin belli değil.

suatk, 3 yıl önce

7 Nisan toplantısını memur teyit etmedi... Genel kurul toplantısı yapılmamış.. Ne zaman yapılacağı belli değilmiş...

suatk
Aday Memur
12 Nisan 2021 11:26

Hocam geçen hafta ve ayın 7'sinde hiç toplantı yapılmamış..

12 Nisan 2021 11:33

hocam artık inanın sinir krizi geçireceğim. eğer toplantı yapılmadıysa ve bu ayda sebepsiz yere bekletileceksem kafayı yerim.

çarşamba ve perşembe gününü yine bir ümitle bekleyelim bakalım.

suatk, 3 yıl önce

Hocam geçen hafta ve ayın 7'sinde hiç toplantı yapılmamış..

bessginbekir
Daire Başkanı
12 Nisan 2021 11:37

Hocam memura bakmayın, tlf açan kim ne bilelim. Ben 2 dir tc no ve başvuru mail adresimden eposta gönderiyorum, yanıt yok. Aygül hocam yapıldı dediyse yapılmıştır.

bahtiyar1980, 3 yıl önce

hocam artık inanın sinir krizi geçireceğim. eğer toplantı yapılmadıysa ve bu ayda sebepsiz yere bekletileceksem kafayı yerim.

çarşamba ve perşembe gününü yine bir ümitle bekleyelim bakalım.

Toplam 6665 mesaj
«200201202203204205206207208209210211»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi