Editörler : swat3410
«252627282930313233343536»

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:27

Gelen bilgi o yönde maalesef...

Marrive, 7 yıl önce

Oyle demeseydin iyiydi:( neye dayanarak cogu ihrac diyorsun

gmplas
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:28

Yaw he a.q senmi karar veriyorsun

Araf1442, 7 yıl önce

Bir diğer konu hoşumuza gitsede gitmesede üzülsekte, gerçek şu ki nisancıların ciddi bir kısmı ihraç olacak. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun...

Marrive
Aday Memur
21 Ağustos 2017 17:29

Allah Allah bak Sen kimden gelmis bu bilgi bari

Araf1442, 7 yıl önce

Gelen bilgi o yönde maalesef...

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:30

Valilik açıkları hakkında malümatım yok.

sabirsabirsabir, 7 yıl önce

1 senedir bekleyen valilik aciklari ne olacak

gmplas
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:31

Ya arkadaş gelip böyle yavşak yavşak konuşuyorlarya deli oluyorum

Araf1442, 7 yıl önce

Bir diğer konu hoşumuza gitsede gitmesede üzülsekte, gerçek şu ki nisancıların ciddi bir kısmı ihraç olacak. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun...

Marrive
Aday Memur
21 Ağustos 2017 17:33

Milletle moral birakmadi azicik olsa umut aliyorduk su sayfalardan

gmplas, 7 yıl önce

Ya arkadaş gelip böyle yavşak yavşak konuşuyorlarya deli oluyorum

gmplas
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:35

Yahu inanmayın böyle ipnelere.

Marrive, 7 yıl önce

Milletle moral birakmadi azicik olsa umut aliyorduk su sayfalardan

Yun zhou
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 17:37

Diğer 4 Ekim ciler üzerine almasın ama eski aşıkların ayrımcılığı nedir bilelim gelen bilgi diyor vahiy mi geldi kimmiş bu bilgi getiren. Üzülmesek diyor. Açıkların iade profesörü olmuş arkadaş 26 Nisan da açığa alınanlar ciddi şekilde ihraç olacakmış hayırdır komisyon üyesi misin yada karar merci mi. Allahın dediği olur ciğerim.

Araf1442, 7 yıl önce

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:37

4 ekimcilerden dönecek olanlar hazirandan beri belli. Ancak 4 parti şeklinde iadeler olacak şeklinde istihbar var. Tıpkı 14 temmuz gibi ağustosta da ciddi bir ihraç dalgası olacaktı. Ancak buna hükümet partisinin kutlama yıl dönümü mü engel oldu yoksa başka bir şey mi engel oldu bilemiyorum. Ancak ağustosta ihraç vardı. KHK nın net olarak hangi tarihte çıkacağını biliyorum desem yalan olur. Bilmediğim şeyi konuşmam yorum yapmam. Çünkü böyle bir konu hakkında her yapılan yorum belki birilerini yoktan yere üzebilir veyahut boş yere ümitlendirebilir. Ancak şunu söyleyebilirim ki ağustosta planlanan KHK nın ocakta çıkacak hali yok.

Beymeeen38, 7 yıl önce

Araf kardeşim bilgilerin icin sağol sen 4 ekimcimisin buzamana kadar hiç görmedik,duymadık seni bizi arafta birakma net birşey söyle iade,khk,ihraç hakkında ne biliyosan

Zerdalli
Memur
21 Ağustos 2017 17:39

Niye zorunuza gidiyo kardeşim başka zaman duyum duyum dersiniz hoşunuza gitmeyince de hakaret küfür edersiniz. İlla sizin hoşunuza giden duyumlar mi olacak. Adamın söylediği yalan yanlış ben bilmem ama sizin gibiler yüzünden ne adamlar kaçtı gitti buradan az saygılı olun insanlara

gmplas, 7 yıl önce

Yahu inanmayın böyle ipnelere.

Beymeeen38
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:39

Araf4442 kardeşim bak biz 11aydir,daha fazla bekleyende var,4 aydir bekleyenlerde var yanlış anlama sağol duyumun olabilir ama kesin ve kaynağın saglammi amacın kafa doldurmak,milletle kafa bulmaksa ahh alırsın kul hakkina girersin zaten karamsarlık,moral sıfır herkeste

Tozkoparan75
Aday Memur
21 Ağustos 2017 17:42

Yorumları insanlara bilgi veriyomussun diye satma..ayrica 26 nisanda alınan kişilerle ilgili yorum yapma kardesim..tovbe yarabbim ya

Araf1442, 7 yıl önce

4 ekimcilerden dönecek olanlar hazirandan beri belli. Ancak 4 parti şeklinde iadeler olacak şeklinde istihbar var. Tıpkı 14 temmuz gibi ağustosta da ciddi bir ihraç dalgası olacaktı. Ancak buna hükümet partisinin kutlama yıl dönümü mü engel oldu yoksa başka bir şey mi engel oldu bilemiyorum. Ancak ağustosta ihraç vardı. KHK nın net olarak hangi tarihte çıkacağını biliyorum desem yalan olur. Bilmediğim şeyi konuşmam yorum yapmam. Çünkü böyle bir konu hakkında her yapılan yorum belki birilerini yoktan yere üzebilir veyahut boş yere ümitlendirebilir. Ancak şunu söyleyebilirim ki ağustosta planlanan KHK nın ocakta çıkacak hali yok.

gmplas
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:42

Zoruna gidenin borusuna gitsin. Arada böyle ipneler çıkar kendine gizemli bir hava katar gelir saçma sapan konuşup insanların moralini altüst eder. Şimdiye kadar neredeymis niye yazmamış foruma niye bilgi getirmemiş

Zerdalli, 7 yıl önce

Niye zorunuza gidiyo kardeşim başka zaman duyum duyum dersiniz hoşunuza gitmeyince de hakaret küfür edersiniz. İlla sizin hoşunuza giden duyumlar mi olacak. Adamın söylediği yalan yanlış ben bilmem ama sizin gibiler yüzünden ne adamlar kaçtı gitti buradan az saygılı olun insanlara

gmplas
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:46

Kalan 4 ekimciler iade diyince sahiplendiniz hemen. Lan varya çoğunuz da omurga yok a.q

Zerdalli, 7 yıl önce

Zerdalli
Memur
21 Ağustos 2017 17:47

Kardeşim bak sende haklısın ama bize lazım olan bilginin özü. Öyle zor zamanlardayız ki hepimiz yeri geliyor yılana sarılıyoruz. Bize düşen masumsak eğer sabretmek, gelen bilgileri duyumları mantık çerçevesinde değerlendirmek

gmplas, 7 yıl önce

Zoruna gidenin borusuna gitsin. Arada böyle ipneler çıkar kendine gizemli bir hava katar gelir saçma sapan konuşup insanların moralini altüst eder. Şimdiye kadar neredeymis niye yazmamış foruma niye bilgi getirmemiş

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:48

Arkadaşlar kimseye birşeyler kanıtlamak yahut kendime bir gizem katmak gibi bir derdim yok. Sadece bilgi edindiğim şahit olduğum olayların bir kısmını paylaştım sizlerle. Açıkta veya ihraçta değilim. Ancak birebir tanıdığım bildiğim insanların %80 ini haybeye açığa alındı veya ihraç oldu. Sizlerinde büyük bir kısmınızın günahsız olduğunu düşünüyorum. Nisancı arkadaşlar kızmasın bana lütfen. Keşke ben yanılsam da tamamı görevlerinin başına dönseler. Ama onları öyle bir tufaya getirdiler ki onların isimlerinin o listeden çıkarılması büyük siyasi ister.

karabela 55
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:48

Arkadaşlar çok gerilmeyin herşey olacağına varır. 4 Ekimden beri kaç khk atlattık kaç kere de iadeler oldu ne ihraç olduk ne de iade... 10000 iade deseler içinde senin adın yoksa bizim gibi hüsrana uğrarsın.. Allah ne dilerse O olur..

Umutspor
Aday Memur
21 Ağustos 2017 17:51

Araf bey...

Verdigin bilgiler dogru ve saglam bir kaynaktansa amenna...

Beymen38 nickli arkadasimizin da belirttigi uzere sırf gönül eglendirmekse maksadin burdaki insanlarin dertleri kendilerine yetiyor da artiyor zaten.Bu yuzden başka kapiya derim amacin buysa şayet...

Burda paylasilan olumlu en ufak bir bilgi bircok aileye umut olurken rastgele ve laf olsun diye soylenen olumsuz bir soz bazilarini intiharin dahi eşiğine getirebiliyor.

Bu arada duyum getiren arkadasin kalbini yarip icini gorme sansimiz olamayacagina gore pesin hukumlu davranip kufur ve hakaretlerle kisiyi linc etmeyelim ki insanlar bu duyumlarini paylasabilme cesaretini sergileyebilsin. İnanmazsan uygun bir dille bunu belirt ya da hic ugraşma bas eksiyi gec ama baskalarinin haber alma hurriyetini de bu vesileyle ortadan kaldirma lutfen.

Şahsi degil genele yonelik bir degerlendirmedir, polemige hic gerek yok...

karabela 55
Kapalı

Adam gibi yorum yap.. Adam gelmiş bu sayfada yorum yapıyor sen niye bize bulaşıyorsun. Omurgasız nasıl bir kelime hiç yakışmıyor polis adamsın lütfen

gmplas, 7 yıl önce

Kalan 4 ekimciler iade diyince sahiplendiniz hemen. Lan varya çoğunuz da omurga yok a.q

gmplas
Yasaklı

Madem ne açık ne ihraçsında ne halt etmeye buraya yazıpta insanları umutsuzluğa sürüklüyorsun

Araf1442, 7 yıl önce

Arkadaşlar kimseye birşeyler kanıtlamak yahut kendime bir gizem katmak gibi bir derdim yok. Sadece bilgi edindiğim şahit olduğum olayların bir kısmını paylaştım sizlerle. Açıkta veya ihraçta değilim. Ancak birebir tanıdığım bildiğim insanların %80 ini haybeye açığa alındı veya ihraç oldu. Sizlerinde büyük bir kısmınızın günahsız olduğunu düşünüyorum. Nisancı arkadaşlar kızmasın bana lütfen. Keşke ben yanılsam da tamamı görevlerinin başına dönseler. Ama onları öyle bir tufaya getirdiler ki onların isimlerinin o listeden çıkarılması büyük siyasi ister.

Toplam 39532 mesaj
«252627282930313233343536»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi