Editörler : ayşegül bgm
07 Eylül 2007 23:07

kpss hemşirelik

arkadaşlar bu yıl hemşirelik bölümünden mezun oldum. ve bu sene kpss ye girdim.

80 puan aldım. ama bu sene için puanımın geçersiz olduğunu ve atamam olmayacağını biliyorum. ve seneye tekrar gireceğim. ancak olduki daha düşük bir puan aldım ya da sınava girmedim. kpss puanı 2 yıl geçerli oluyorya

o nedenle benim bu yıl ki puanım seneye geçerli olur mu? yoksa ben bu yıl sınava boşuna mı girmiş oldum?

sefalab
Daire Başkanı
08 Eylül 2007 12:34

hemşirelik lisans mezunusunuz sınava eğer lisans düzeyinde girmşseniz mezun olduğunuz andan itibaren puanınız geçerlidir

posoflu_75
Aday Memur
08 Eylül 2007 16:51

bu yıl mezun olupta atanan bir kaç hemşire biliyorum önemli olan tercihler esnasında mezun olman olduğuna göre puanında yüksekse sorun yoktur. atamnırsı bol sanşlar

ahmetall101
Memur
08 Eylül 2007 18:20

Ya bu yılki kpss A grubu kadorolar(kpss 2007) için değil miyidi? Yoksa sağlıkçılar içinde aldıkları puan geçerli mi?

Arkadaşım eğer bu yılki kpss bize geçerli ise puanınla iki yıllık alımlarda yerleşebilirsin

bide geçen yıl sınava girmişimiydin? Girdiysen ortaüğretim mi? Lisans mı?

posoflu_75
Aday Memur
08 Eylül 2007 19:55

yazını eksik okumusum doorry kusura bakma senin girdiğin bu seneki sınav a grubu sen ise b grubu ise o sınav bildiğim kadarıyla senin hiç bir işine yaramaz.sen geçen sene kpss girmişen ben once yazdıklarım geçerli

sobee
Şef
09 Eylül 2007 12:22

geçerli olacak arkadaşım.. o puanını kullanabilirsin..

doooryy
Aday Memur
09 Eylül 2007 16:08

ben lisans mezunuyum. geçen yıl sınava girmedim. hocalar okul bitmeden giremezsiniz demişlerdi bi hata ettik girmedik kpss ye. ama birkaç akıllı arkadaşım 3 sınıf sonunda sınava girip atanmışlar. yani bu yıl mezun olupta atanan arkadaşlar geçen senbe sınava giren arkadaşlar.

teşekkürler arkadaşlar. inşallah hepimiz biran önce atanırızda şu kpss derdinden, atanma derdinden kurtuluruz...

cem_mavis
Aday Memur
21 Eylül 2007 00:42

evet bizede 2006 kpss ye giremezsiniz çünkü yerleştirmelerde siz hala mezun olamıyorsunuz demişlerdi, hocamız babanızın parası çoksa girin demişti bizde girmedik dooory senin de dediğin gibi bizde de 132 kişide 5 kişi uyanıklık yapıp girmişler ve bizim okulda onları bizden 1 ay önce erken mezun ettikleri için atandılar işlerine başladılar...

am duyduğum bir çok kişi de gittikleri yerlerden geri gelmişler mezun olamadıkları için....

puanına gelince de emin değilim ama senin aldığın 80 puan hiçbirşeye yaramıyor öyle 2 yıl geçerli olsaydı bizlerde girerdik bize kabul olmadığını 2008 de gireceğimizi söylediler, çok iyide puan almışsın inşallah kabul görür....

olmasa da bu sene yine alırsın inşallah..

doooryy
Aday Memur
22 Eylül 2007 13:52

sağolasın maviş ama bence de bu sene aldığım puan geçerli olmaz. olsun canımız sağolsun. şimdi bir özelde işe başladım. birkaç ay çalışıp çıkacağım ve tekrar kpss ye hazırlanacağım. bu arada benim atanan arkadaşlarımda öyle bir sorun olmadı şimdi hala paşa paşa çalışıyorlar:)

darısı bize...

amortisör
Aday Memur
26 Eylül 2007 20:59

arkadasım ilk girişinse 2 yıl kullanabilirsin bu puanını,,,

amortisör
Aday Memur
01 Ekim 2007 17:03

SLM KİMSE SES ÇIKARTMIYOR GALİBAA

pinar_hzrgym
Kapalı
02 Ekim 2007 15:38

puan 2 yıl kullanılabılıyor. ancak bende bu yıl mezun oldum kpss ye gırmedım bile çünkü saglıkcılar için bu yılkı yapılan sınav gecerlı degıl eger gecen yıl girdiysen o gecerlı yada seneye gıreceksen oda gecerlı çünkü bize sınav 2 yılda bır yapılıyo

siyajim
Aday Memur
02 Ekim 2007 17:15

Eğitim sektöründe yer alan her kurum doğal olarak en iyi olduğunu söyleyecektir. NOBEL EĞİTİM KURUMLARI, eğitim kalitesiyle ve farklı yöntemiyle iddia sahibi bir kurumdur. En büyük reklamımızı, eğitim sistemimizden memnun kalan öğrencilerimiz yapmaktadır. Kullandığımız cümlelerin basit birer slogan olmadığını ispatlamak ve NOBEL EĞİTİM KURUMLARI'nın farkını ortaya koymak için ücretsiz tanıtım dersleri düzenliyoruz. Kpss'yi kazanmak ve atanmak sizin için gerçekten hayati bir önem taşıyorsa, paranız ve zamanınız değerliyse bir telefonla, bizzat veya online kayıt yaptırıp, ücretsiz tanıtım dersine katılınız.

kpss tanıtım dersleri tarihi: 6 Ekim 2007

saat:09:00/14:00

online kayıt için www.nobelkpss.com

(yada www.nobelkpss.com/ziyaretci/sign.asp)

Adres : Cumhuriyet Bulvarı 1349 Sokak No:3 Pasaport

- İZMİR / TÜRKİYE

Telefon : +90 232 441 00 88 (pbx)

Faks : +90 232 441 00 88

E-Mail : [email protected]

KPSS ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ...

karanlıktan
Kapalı
29 Ekim 2007 12:56

bende aynı durumdayım puanını kullanabilirsinn bence

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi