Editörler : oto-danisman-expert
08 Ekim 2022 09:01

Mondeo al kardeşim pısman olmassım .Ben nakite ıhtıyac vardı sattım .gıdıpte ww felan opel alma 1.5 ecobost vardı

hsnd
Başbakan Müsteşarı
08 Ekim 2022 12:26

Onun ben de farkındayım teşekkürler bilgi için. Genel itibariyle yazdım. Yine de teşekkürler.
engin1037484, 2 yıl önce

2023 almıcak ki bu kişi... üretimi bitse bitmese ne farkeder... yani 0 alacaksa tmmda ki o da farketmezde hadi bi nebze

08 Ekim 2022 15:57

Tabi ki Süperb. Passat liderdir güzeldir hoştur ancak daha dolusu süperb daha uygun fiyatlı. 6 yıldır dizel süperb kullanmaktayım nokta pişmanlığım yok. Tabi süperb nin her zaman en dolusunu almak gerekir.

dogukan5252
Aday Memur
08 Ekim 2022 18:19

Benim aracım B segmenti bir araç fakat D segmenti genel olarak tüm araçları kullandım. Ben Ford derdim. Neden Ford? Vag grubundan daha dayanıklı, sıkıntılı kullanılmış bir çift kavrama şanzıman adamın başına aklar düşürür rüyalarında kabusa neden olur cebi deler. Mondeo da tam otomatik şanzıman var. Sorun çıkarabilir fakat çözümü basit olur. Titanyum paketlerde yok yok donanım olarak. Fordun şimdi en sevdiğim özelliğine geliyorum yine aynı durum mondeo içinde geçerli. Yol tutuş. Tatlı virajlara hafif sertlikle virajlara yüksek hızda girsen bile araba kendini dağıtmıyor. İnsignia da güzel. Fakat opelde bir zaman sonra kendini salabiliyor.

filokomutani
Kapalı
08 Ekim 2022 23:18

Açıklama için teşekkür ederim
dogukan5252, 2 yıl önce
Benim aracım B segmenti bir araç fakat D segmenti genel olarak tüm araçları kullandım. Ben Ford derdim. Neden Ford? Vag grubundan daha dayanıklı, sıkıntılı kullanılmış bir çift kavrama şanzıman adamın başına aklar düşürür rüyalarında kabusa neden olur cebi deler. Mondeo da tam otomatik şanzıman var. Sorun çıkarabilir fakat çözümü basit olur. Titanyum paketlerde yok yok donanım olarak. Fordun şimdi en sevdiğim özelliğine geliyorum yine aynı durum mondeo içinde geçerli. Yol tutuş. Tatlı virajlara hafif sertlikle virajlara yüksek hızda girsen bile araba kendini dağıtmıyor. İnsignia da güzel. Fakat opelde bir zaman sonra kendini salabiliyor.

Soldierm
Yasaklı
09 Ekim 2022 09:58

Bulabilir isen düşük km Hyundai sonata al hem 2.0 motor hem otomatik şanzımanı sorunsuz full üst düzey bir araba Mercedes ile aynı sayılır çok bilinmeyen ama on tane Passat 20 tane Mondeo edecek ve onların yarı parasına alabileceğin Bir araba.

09 Ekim 2022 14:58

D segmenti araçlari bilenherkes ama size ne lazım? Konfor, yakıt, güç??

YAŞAR5578
Aday Memur
10 Ekim 2022 04:58

Araç almak istiyorsan ben satıyorum neysen Qashqai 950 km'de 2018 model

YAŞAR5578
Aday Memur
10 Ekim 2022 05:03

Numaram 543 429 04 24 Yakıtı 100 km de 3.8-4.5 arası garaj arabası

ahmesars
Aday Memur
10 Ekim 2022 08:18

Ben 508 allure kullanıyorum. Konfor , yakıt, yer tutuş, arıza vs çok memnunum. Şahsi Kanaatim Passat ve suprb alınmaz. Neredeyse 508 in iki katı fiyat. Ama konfor olarak, donanım olarak aynılar, hatta 508 grubunda wwden 508e geçenler, ww için pişmanlık diyor.
10 Ekim 2022 09:58

ikinci el de passat dışında çok agır gidiyor o nedenle vw grubundan şaşma derim. konunun sadece otomobil yönü yok aynı zamanda bir yatırımda istediginiz anda aracınızı nakite çevirebilmeniz gerekiyor.

passat dışında heleki bir kaza hasar kaydı durumunda aracı satmanız çok uzun süreç alabilir.

yusuf AKSY
Aday Memur
10 Ekim 2022 13:44

Mondeo kullanicisiyim gerçekten güzel araba pasatta kullandım ama ford gercekten daha iyi

Mirlivalı
Yasaklı
10 Ekim 2022 17:08

SuperB ya da Passat. Vw grubundan şaşma

conquerour
Aday Memur
11 Ekim 2022 07:49

508 yazılan ve söylenen araçların içerisinde f/p olarak önde bir araçtır... O yıl aralığında 2 motor seçeneği çıkar karşınıza... Bütçe sorununuz varsa e-hdi motor da tercih edebilirsiniz... E hdi motor seçeneğinde tercihiniz Allure paket olmalı bence... Ancak bütçe sorununuz var ise bluehdi motor seçeneği ile birlikte Active paket de düşünebilirsiniz... Hayırlısı olsun
11 Ekim 2022 21:39

Kimseyi dinlemeyin ney hoşunuza gidiyor ise onu alın

isletmeci006
Aday Memur
12 Ekim 2022 09:44

Honda Accord üzerine d segmenti tanıman

alı oztürk
Aday Memur
13 Ekim 2022 11:12

Mondeo ben de var 2.0 tdcı otomatik biraz fazla yakıyor ama oda petrol fiyatları yüksek benimki 2004 eskisi bile konfor yıl tutuşu ve sağlamlığı çok süper yeni modelleri daha güzeldir

GüvenliBelediye
Aday Memur
14 Ekim 2022 03:48

Türkiyede D segmentin babası Passat tır.

Yavrusu Super B dir.

Gerisi ne alırsan al satarken hem az prim yapar hem de satılana kadar kanser eder.

Mondeo kötü bir araç değil ancak tutulmuyor. Alısanız son kullanıcı olma riski var.

MALATYA BATTALGAZİ
Şube Müdürü
14 Ekim 2022 09:19

D sınıfı araç alırken çok dikkat etmek gerekiyor,

zira bir aracın konforu çok iyi oluyor, lakin motor veya şanzumanı sıkıntılı olabiliyor,

ocağınıza incir ağacı dikebiliyor zira şu an en küçük motor ve otomatik vites arızası

50 binden başlıyor. Forum adı üstünde memurlar, hangi memur bu yükün altından kalkabilir?

Size önerim motoru, şanzumanı kaya gibi sağlam, konforlu ve ekstra güvenlik donanımlarıyla

Honda Accord veya Toyota Avensis alın, eliniz yüreğinizde gezmeyin. yıllarca sorunsuz binin.

14 Ekim 2022 16:24

CC al hocam hiç düşünme
Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi