Editörler : E.Kayı Han

Muhammed4141
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 08:56

Bana kinama verildikten sonra benim calistigim yeri komisyon degistirecekti kinama verrn amir is o noktaya gelince itiraz uzerine cezayi geri cekti adam bana is stresinden boyle seyler olur dedi sonra yolumuza devam ettik

İkmgazi
Aday Memur
12 Eylül 2019 17:11

Amir görevden alır demiyoruz zaten şunu sormaya çalıştım hep! Soruşturma amir müdür vs yapar her neyse neticede uyarma yada Kınama çıktı diyelim ve dosyana eklendi. Yıl başında sözleşme yaparken sorun olur mu? Hukuken bu ceza yada cezalar sözleşme yenilemede olumsuz durum teşkil eder mi

Muhammed4141
Daire Başkanı
12 Eylül 2019 19:22

Hayir olmaz diyoruz

pancarse
Aday Memur
13 Eylül 2019 04:07

akilli durursan bisey olmaz

pancarse
Aday Memur
13 Eylül 2019 04:08

Bunu korkutanlari eline alacan,allah ne verdiyse,hepsi baskici liyakatsiz badem mudurler nolcak.5 i 1 adam etmez
blackkuzm, 5 yıl önce
Bu arkadaşı fazla korkutmuşlar bırak korkusunu yaşasın :)

pancarse
Aday Memur
13 Eylül 2019 04:10

sende amirini korkut,ekmegimden edersen wallah fururum seni de:))
erenass, 5 yıl önce

aldığımız 3500 tl maaş onuda almazlarsa işten atmazlarsa her neyse korkuyla mı yaşayalım arkadaşlar ne yapalım yani tartışmayalım lütfen.

Bugrahan Beyim
Yasaklı
13 Eylül 2019 13:10

doğrudur mevcut işimden kurtulmak istiyorum hayırdır la sana yalan borcum mu var

sozlesmelıpersonel41, 5 yıl önce

Arkadaşlar Buğrahan daha yeni teknisyeni alımına başvurdu bir başlıkta denk gelmişti anlayan anladı

Konan Bey
Aday Memur
30 Mart 2024 08:58

ulaşabilir misin konuyla alakalı bilgisi olan gören bu konuyu bana ulaşabilir mi lütfen
İkm2366, 5 yıl önce
Cevap yok mu

eskidenberiburdayim
Şube Müdürü
30 Mart 2024 10:32

6 ayda ne halt yedin? memurun ilk senesinde yeni atananlar öyle fazla iş sorumluluk vs yüklemezler

hsnd
Başbakan Müsteşarı
31 Mart 2024 23:22

Bal gibi de uygulanır. 657'ye tabi değilse hangi kanuna tabi?
Bugrahan Beyim, 5 yıl önce

sözleşmeli personel memur değildir dolayısı ile 657 sayılı dmk hükümleri kıyasen uygulanamaz

hsnd
Başbakan Müsteşarı
31 Mart 2024 23:41

6 aylık kamu görevlisinin disiplin cezası alması çok kolay değildir çok ciddi bir durum olması gerekir ancak atılmak için de yeterli olabilmektedir. Konu biraz eskiymiş yeni fark ettim ama yeniden böyle bir durum olduysa bazı durumlarda memuriyete ya da sözleşmeye son verilmesi durumu olabilir.

arkeomania
Şube Müdürü
01 Nisan 2024 13:03

Yüz kızartıcı bir suç işlenmediği sürece sözleşme yenilememe gibi bir durum söz konusu değildir.
Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi