Editörler : swat3410E.Kayı Han

Theyldz
Aday Memur
20 Ocak 2022 23:39

İnşallah kardeşim

VeryImportantPerson, 2 yıl önce

Hocam sonuç acıklandıgında değil sözlü mülakat biter bitmez gitmeyi düşünüyorum insan az cok kazanıp kazanmadıgını bilir diye tahmin ediyorum hedefim spor mülakatında tam puan veya 90 üzeri almak sözlüde ise sorulan sorulara doğru cevap verip kendimi güzel ifade edebilirsem az çok kazanıp kazanmadığımı anlarım çıkışta koşa koşa ameliyata :))

Sno95
Aday Memur
21 Ocak 2022 00:10

Sen yenisin galiba :)

Hocam sonuç acıklandıgında değil sözlü mülakat biter bitmez gitmeyi düşünüyorum insan az cok kazanıp kazanmadıgını bilir diye tahmin ediyorum hedefim spor mülakatında tam puan veya 90 üzeri almak sözlüde ise sorulan sorulara doğru cevap verip kendimi güzel ifade edebilirsem az çok kazanıp kazanmadığımı anlarım çıkışta koşa koşa ameliyata :))

bıktım7
Memur
21 Ocak 2022 01:06

Bırak heyecanı içinde kalsın :)

Sno95, 2 yıl önce

VeryImportantPerson
Aday Memur
21 Ocak 2022 01:15

ne oldu? söyle

Sno95, 2 yıl önce

Gangan9
Memur
21 Ocak 2022 11:15

bu kafayla hareket edersen çok üzülürsün dostum ben de dahil birçok kişi yüksek puanlarla elendi zaten mülakatları iyi geçmesine rağmen

VeryImportantPerson
Aday Memur
21 Ocak 2022 12:17

Ne yapalım hocam o zaman lisans mezunlarının şansı çok daha yüksek oluyor diye biliyorum sporu dediğim gibi yaparsam mülakattan 80 bile alsam adp puanım yeterli olacak nasıl bi hesaplama yapacağız ki başka?

Gangan9, 2 yıl önce
bu kafayla hareket edersen çok üzülürsün dostum ben de dahil birçok kişi yüksek puanlarla elendi zaten mülakatları iyi geçmesine rağmen

bıktım7
Memur
21 Ocak 2022 13:26

Parkura veya sözlü mülakata daha önce girdin mi ?

Ne yapalım hocam o zaman lisans mezunlarının şansı çok daha yüksek oluyor diye biliyorum sporu dediğim gibi yaparsam mülakattan 80 bile alsam adp puanım yeterli olacak nasıl bi hesaplama yapacağız ki başka?

furkannzz
Aday Memur
21 Ocak 2022 13:34

:))))

Kazanıp kazanamadigini anlamanın mumkunati yok..

Sözlüde tüm sorulara doğru cevap vermen kazandığın anlamına gelmez ben şimdiden söyleyim dostum sonra çok üzülürsün.

Çok şahit olduk ve kendimizde yaşadık.Sozlu çok iyi geçti dedik tüm sorulara doğru cevap verdik ama olmadı.Yani demek istediğim akışına bırak fazla umutlanma yanlış anlama akıl vermek istemiyorum ama olay bu.

VeryImportantPerson
Aday Memur
21 Ocak 2022 13:45

Hayır

bıktım7, 2 yıl önce

Parkura veya sözlü mülakata daha önce girdin mi ?

VeryImportantPerson
Aday Memur
21 Ocak 2022 13:48

O zaman hayırlısı olsun diyelim.

furkannzz, 2 yıl önce

:))))

Kazanıp kazanamadigini anlamanın mumkunati yok..

Sözlüde tüm sorulara doğru cevap vermen kazandığın anlamına gelmez ben şimdiden söyleyim dostum sonra çok üzülürsün.

Çok şahit olduk ve kendimizde yaşadık.Sozlu çok iyi geçti dedik tüm sorulara doğru cevap verdik ama olmadı.Yani demek istediğim akışına bırak fazla umutlanma yanlış anlama akıl vermek istemiyorum ama olay bu.

Aghyt
Aday Memur
22 Ocak 2022 04:29

Ah canım kardeşim benim ben 90 spor 80 sözlüyle kaybettim hemde lisans nasıl oldu ne oldu anlamadım ama elendim soruyu bilemeyen ne kadar garip adam varsa kazandı arkadaşların dediği gibi bu kafayla çok üzer seni akademi.

Coflaz01
Memur
22 Ocak 2022 09:48

Onlisans misin ? Lisans da bu dediğin imkansız cunki kpssn 60 olsa 77 adp oluyor hertürlü asil olurdun

Aghyt, 2 yıl önce

Ah canım kardeşim benim ben 90 spor 80 sözlüyle kaybettim hemde lisans nasıl oldu ne oldu anlamadım ama elendim soruyu bilemeyen ne kadar garip adam varsa kazandı arkadaşların dediği gibi bu kafayla çok üzer seni akademi.

Coflaz01
Memur
22 Ocak 2022 09:50

Lisansim yazisini yeni gordum kardesim lisans 77 adp ile elenme sansin yok oda en dusuk kpss puanini almissin olarak baktigimda adp 77 cikiyor b ihtimal 80 adp falan var senin adamlar 73 adp ile asil kazandı güvenlik soruşturmasından elemişlerdir seni

Aghyt, 2 yıl önce

Sutasak23
Aday Memur
22 Ocak 2022 11:33

güvenlik soruşturman olumsuz gelmiş bence

Aghyt, 2 yıl önce

Coflaz01
Memur
22 Ocak 2022 12:10

Aynen knk yoksa imkanı yok 77 80 adp ile asil 400 500 lerde girilir bence yani

Sutasak23, 2 yıl önce

güvenlik soruşturman olumsuz gelmiş bence

Hacimirza
Müsteşar Yardımcısı
22 Ocak 2022 17:49

Başlığa destek istiyoruz Kamuya personel alımında mülakat kaldırılmalıdır. https://forum.memurlar.net/konu/24699

VeryImportantPerson
Aday Memur
23 Ocak 2022 12:25

Hocam sicil temiz mi senin?

Aghyt, 2 yıl önce

Toplam 57 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi