Editörler : ayşegül bgm

Yasaklı
23 Ekim 2021 11:09

24 Ekim 2021 Mevzuat cenaze namazı

O ıssız, üzücü, ızdıraplı günde aramızda olmanızı isteriz. Bildiğiniz gibi 10 gün olarak verilen süre 24ünde dolacaktır. Sağlık mevzuat ölüm tarihini 24 ekim pazar olarak seçmiştir.

Cenaze namazına sağlıkmevzuatt nickli fake maskot ve forumun daimi meczubu marlonbrando yeni hesabıyla katılacaktır.

Buradan cenazede bulunamayacak olan does it ve jagro çelenk gönderecektir.

Erhmantraut
Aday Memur
23 Ekim 2021 11:15

Ah ulan mevzuat sana guvenmistik. Işıklar içinde uyu

Meryy0
Aday Memur
23 Ekim 2021 11:16

Arkandan iyi sövüyoruz haberin olsun bizi niye kandırdın ya değer miydi?

Saglikmevz
Kapalı
23 Ekim 2021 11:17

Şimdiden soruyoruz: Nasıl bilirdiniz ey cemaat-ı müslümün

onuralp1071
Yasaklı
23 Ekim 2021 11:18

İyi bilirdik ama iyi çıkmadı. Gene de öbür dolandıracılara göre daha iyiydi. Benim hakkım helaldir ona.

Saglikmevz, 2 yıl önce

Şimdiden soruyoruz: Nasıl bilirdiniz ey cemaat-ı müslümün

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 11:45

durun hayır mevzuatın süresi 25 ekimde doluyor canlı canlı gömmeyin

Acilt
Aday Memur
23 Ekim 2021 12:42

Ben buna niye bu kadar güldüm ya :)) Acayip iyi olmuş ah canım mevzuat bı sen vardın Elimizde seni de kaybettik Allah taksiratını affetsin.

atanamayaannnn
Aday Memur
23 Ekim 2021 12:42

Darısı kalanlara ? İki gün sonra employment duyumları başlar

Erhmantraut
Aday Memur
23 Ekim 2021 12:45

Employment kendisinden emin bir şekilde 10 gün sonra olmayacak dedi . Bu adamı boşuna harcamış olabiliriz

atanamayaannnn, 2 yıl önce

Darısı kalanlara ? İki gün sonra employment duyumları başlar

Tilgin8888
Aday Memur
23 Ekim 2021 12:46

Ya ben anlamıyorum cidden adamın açtığı diğer konuların hepsi doğru çıkmış tarihlerde asla yanılmamış nerdeyse saati bile verecekmiş atama konusuna gelince neden böyle oldu yaa niye bu kadar şanssızlık yaşadık

onuralp1071
Yasaklı
23 Ekim 2021 12:49

Aslında demiş oldu, ben ekim başı ona yalancı dediğimde, ekimde alım olmaz ise beni yalancı çıkarırsın bende forumdan giderim dedi. Bende bu kadar eminsen hayırlı olsun dedim. Tam net bilgisi olmadan anlamsız bir iddaaya girdi. Normalde alım haberi verecekse, geçenlerde dediği birime sayı ulaştığı zaman haber vermesi gerekiyordu. Boş bir iddaa attı oda.

Erhmantraut, 2 yıl önce

Employment kendisinden emin bir şekilde 10 gün sonra olmayacak dedi . Bu adamı boşuna harcamış olabiliriz

Erhmantraut
Aday Memur
23 Ekim 2021 12:52

Haklısın o konuda . Ama geçen hafta herkes sayı belli alım geliyor dedi . Bir tek o sayı gelmedi daha demişti

onuralp1071, 2 yıl önce

Aslında demiş oldu, ben ekim başı ona yalancı dediğimde, ekimde alım olmaz ise beni yalancı çıkarırsın bende forumdan giderim dedi. Bende bu kadar eminsen hayırlı olsun dedim. Tam net bilgisi olmadan anlamsız bir iddaaya girdi. Normalde alım haberi verecekse, geçenlerde dediği birime sayı ulaştığı zaman haber vermesi gerekiyordu. Boş bir iddaa attı oda.

Saglikmevz
Kapalı
23 Ekim 2021 13:15

Employment ve sağlık mevzuat aynı kişi olabilir hedef şaşırtmışta olabilir bir hesabını yerin dibine kadar attı bir hesabını da kahraman çıkarıp yüceltmiştir

Erhmantraut, 2 yıl önce

Haklısın o konuda . Ama geçen hafta herkes sayı belli alım geliyor dedi . Bir tek o sayı gelmedi daha demişti

onuralp1071
Yasaklı
23 Ekim 2021 13:24

Herkes anonim, her şey olabilir. Bir siyasetçimizin dediği gibi, hiçbir şey olmadıysa bile kesinlikle bir şeyler oldu.

Saglikmevz, 2 yıl önce

Employment ve sağlık mevzuat aynı kişi olabilir hedef şaşırtmışta olabilir bir hesabını yerin dibine kadar attı bir hesabını da kahraman çıkarıp yüceltmiştir

Saglikmevz
Kapalı
23 Ekim 2021 13:36

Kuvvetli bir ihtimal ile ikisi aynı çünkü biri olumlu konuşurken biri olumsuz konuşuyor ve aynı gün içerisinde zaten iki durum var ya olumlu ya olumsuz . Bir hesabını diğer hesabına kurban verdi sonuç olarak yine kendisini yüceltti. Yine de buna kızmıyorum Aras ve Osman(hükümet şakşakçıları) gibi para peşinde olmadığı belli

onuralp1071, 2 yıl önce

Herkes anonim, her şey olabilir. Bir siyasetçimizin dediği gibi, hiçbir şey olmadıysa bile kesinlikle bir şeyler oldu.

Veysel.49
Aday Memur
23 Ekim 2021 13:44

Katılmıyorum ikisinin aynı şeyi desteklediği zaman da oldu desteklemediği zaman da oldu yani aynı kişi değiller
Saglikmevz, 2 yıl önce

Kuvvetli bir ihtimal ile ikisi aynı çünkü biri olumlu konuşurken biri olumsuz konuşuyor ve aynı gün içerisinde zaten iki durum var ya olumlu ya olumsuz . Bir hesabını diğer hesabına kurban verdi sonuç olarak yine kendisini yüceltti. Yine de buna kızmıyorum Aras ve Osman(hükümet şakşakçıları) gibi para peşinde olmadığı belli

Veysel.49
Aday Memur
23 Ekim 2021 13:45

Ama keşke employment gitmeseydi onun dediği oluyor sürekli

Saglikmevz
Kapalı
23 Ekim 2021 13:47

Tabiki o kadar olacak buyur gel ben aynı kişiyim demez sana biraz daha geniş açıdan bak

Veysel.49, 2 yıl önce
Katılmıyorum ikisinin aynı şeyi desteklediği zaman da oldu desteklemediği zaman da oldu yani aynı kişi değiller

Saglikmevz
Kapalı
23 Ekim 2021 13:48

Ekimin ikinci haftası gelir demisti

Veysel.49, 2 yıl önce
Ama keşke employment gitmeseydi onun dediği oluyor sürekli

Veysel.49
Aday Memur
23 Ekim 2021 13:53

Evet ama daha ekime girmeden çalışmalar durduruldu demişti sonradan bakan da bi kıza Eylül ayında yapıp bitirmeyi düşünüyorduk olmadı demiş bu adam da Eylül'de çalışmalar başlayacak demişti teee 2 ay öncesinde.. tabi bakanın yapıp bitirme dediği olay bakanlıkta ki işi oluyor ÖSYM kısmını o bilemezdi ve bu araslar personel prensipler demeden önce yine 2 3 ay önce bu adam personel prensipler müdürlüğünü söylemişti yani doğrular nitelikte bir sürü doğrusu var ama çoğu kişi yanlış açıdan baktı neyse hayırlısıysa erkenden çıksın şu atama artık atanıp hayatımızı düzene oturtalım ya
Saglikmevz, 2 yıl önce

Ekimin ikinci haftası gelir demisti

Anesteziy1
Aday Memur
23 Ekim 2021 13:56

Madem bu employment bu kadar kesin kaynakçı size göre neden durduğunu anlatsın detaylı bilgi versin ama o öyle şeyler beceremez

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi