Editörler : F16 Gökçen
«713714715716717718719720721722723724»

yas8
Şef
15 Şubat 2019 18:25

Zaten çok az kişiye olumlu dönüyorlar zaten. Her mail gönderdiminde 10 kişi ancak

yas8, 5 yıl önce

Ben de 5 Şubat ta girdim, bekliyorum fakat sanmıyorum. Gelseydi gelirdi. Gidene gitmiş.

Bali034
Aday Memur
15 Şubat 2019 18:44

Dostum kader ortağıyız bende 424 binlerdeyim nerdeyse 2 aydır çalışmıyorum.Biraz sıkıntı tabi ama mecbur bekleyeceğiz.10 15 gün için gidip bir işe girmenin anlamı yok.Ki zaten girsem bile işe adapte olamam şahsım adına :) Sürece geç başvurduk sıramız sonlarda yapacak bişey yok :(

elixir22, 5 yıl önce

Aday no 426*** hala mülakat daveti bekliyorum.Kasımda başlayan süreç nerelere kadar geldi arkadaşlar.Daha bunun mülakat sonrası var,forumdaki arkadaşları okuyunca o sürecin de hiç kısa olmadığına kanaat getirdim.Artık kendim için söylüyorum mülakat olumlu geçse bile bunun haberini almam,eğitim daveti almam vs süreç nisan,mayıs hatta haziranı bulacak herhalde.1 yıldır işsiz olduğumu hesaba katarsak karamsar olmakta haklıyım sanırım...Hakkımızda hayırlısı arkadaşlar..

Bali034
Aday Memur
15 Şubat 2019 18:45

:) bari ispanyolca deseydin temel seviyede biliyorum diye :):) bana rusça zor sorarsa kesin öyle çıkarım işin içinden )

sebnemdemir34, 5 yıl önce

Aday no 382*** bugün saat 13.00 da ilk önce ingilizce mülakatına girdim. Kendinden bahsetle başladı. Avcılarda yaşadığımı söyledim neden avcılar, avcıları seviyomusun, biraz bahsedermisin diye devam etti.Daha sonra ailemden bahsetmemi istedi kardeşlerimin neler yaptığını sordu. Daha önce çalışıp çalışmadığımı neden işimden ayrıldığımı sordu. Daha sonra memleketimden bahsetmemi istedi. En son kabin memurunun görevleri ve neden bu mesleği seçtiğimi sordu. Olumlu yanıt aldıktan sonra İspanyolca odasına geçtim. kendimden bahsettim bir soru sordu anlamadım ve ingilizce olarak seviyemin başlangıç olduğunu söyledim. Buradan olumlu veya olumsuz yanıt almıyorsunuz. Daha kurul psikoloji ve boy kilo olarak devam ettim inşallah hayırlısı olur.

mithrandir34
Memur
15 Şubat 2019 18:53

gerçekten o kadar az mı? bunlar naptılar böyle ya aralık ayında millete bayağı olumlu maili geliyordu nolduysa şansımıza bize oldu yılbaşından sonra çok az mailler gelmeye başladı acaba fazla alım yapıp biz napıyoruz alımları yavaşlatalım tüm adaylar mülakatları bitsin ondan sonra mı karar verelim moduna geçtiler

öyleyse daha fena çünkü martın sonuna kadar sürecek gibi duruyor mülakatlar :(

yas8, 5 yıl önce

Zaten çok az kişiye olumlu dönüyorlar zaten. Her mail gönderdiminde 10 kişi ancak

yas8
Şef
15 Şubat 2019 19:33

Benim burdan ve Facebook gruplarından takip ettiğim kadarıyla bu kadar. 2 haftada bir 10 kişi.Mülakat sonucunda toplu geleceğini de düşünmüyorum. Çünkü şimdiye kadar hiç öyle birşey olmadı. Karamsar konuştum ama maalesef gerçek durum bu. Yolumuza bakmakta fayda var.

mithrandir34, 5 yıl önce

gerçekten o kadar az mı? bunlar naptılar böyle ya aralık ayında millete bayağı olumlu maili geliyordu nolduysa şansımıza bize oldu yılbaşından sonra çok az mailler gelmeye başladı acaba fazla alım yapıp biz napıyoruz alımları yavaşlatalım tüm adaylar mülakatları bitsin ondan sonra mı karar verelim moduna geçtiler

öyleyse daha fena çünkü martın sonuna kadar sürecek gibi duruyor mülakatlar :(

Lakshmi
Aday Memur
15 Şubat 2019 19:34

Sadece 5-6-7 Şubat'a gönderilmiş. Mesela 8 Şubat'a denk gelmedim hiç. Bu tarihlerden öncesine gönderilmiş midir bilmiyorum.

mithrandir34, 5 yıl önce

peki şunu merak ediyorum bugün olumlu mail alanlardan mülakat tarihi olarak en eski hangi tarih? 5 şubat öncesinden mail alan olmadı mı?

Lakshmi
Aday Memur
15 Şubat 2019 19:35

Evrak teslimini hangi tarihte yaptınız? Muhtemelen eğitim tarihlerini de evrak teslim tarihlerine göre veriyorlar. Sizden önceki tarihlerde teslim edenlerle sınıf dolmuş olabilir.

atherozy, 5 yıl önce

Bana 4 Mart eğitim tarihi verilmişti ama bana mail gelmedi.

gkycabincrew
Kapalı
15 Şubat 2019 20:00

Bugün mülakat daveti alan varmı arkadaşlar? Mülakat daveti alanlar aday numaralarını yazabilirimi? Tesekkürler.

Rudjack
Aday Memur
15 Şubat 2019 20:04

Bugün mülakat gönderilmedi. Haftaya kaldık.

atherozy
Aday Memur
15 Şubat 2019 20:10

Bu Pazartesi teslim ettim hatta sözleşmeyi de 4 Mart diye imzaladım.

Lakshmi, 5 yıl önce

Evrak teslimini hangi tarihte yaptınız? Muhtemelen eğitim tarihlerini de evrak teslim tarihlerine göre veriyorlar. Sizden önceki tarihlerde teslim edenlerle sınıf dolmuş olabilir.

sbam
Aday Memur
15 Şubat 2019 20:28

Bende geçen hafta perşembe günü yapmıştım evrak teslimi 4 mart dediler ama banada mail gelmedi bugün. Sırayla gelcek muhtemelen önümüzdeki haftalarda

atherozy, 5 yıl önce

Bu Pazartesi teslim ettim hatta sözleşmeyi de 4 Mart diye imzaladım.

bambamtamtam
Aday Memur
15 Şubat 2019 20:32

7 şubatta girenlere olumlu mail gitme konusunda emin misin hocam? bana bişey gelmedi umudu kesmeli miyim ?

Lakshmi, 5 yıl önce

Sadece 5-6-7 Şubat'a gönderilmiş. Mesela 8 Şubat'a denk gelmedim hiç. Bu tarihlerden öncesine gönderilmiş midir bilmiyorum.

mithrandir34
Memur
15 Şubat 2019 20:56

bugün ocak ayında mülakatlara girenlerden olumlu mail alan var mı öğrensek ona göre umudu kesip kesmeyeceğini söyleyebiliriz

15 Şubat 2019 21:03

Dua edelim de pazartesi tekrar mulakat sonuclariyla ilgili mailler gelsin yoksa yine 10 gün beklemek zorunda kaliriz yeni olumlu mailleri icin

Bıdıdı
Aday Memur
15 Şubat 2019 23:21

Bugun ık yı aradım olumsuz da olsa marta kadar mail gelecek kesinlikle diyor

mithrandir34
Memur
15 Şubat 2019 23:38

bilgi için teşekkürler arkadaşım. insan kaynakları marta kadar diyor da 426 binler son aday numarası değil mi yetişmez ki mart sonunu bulur süreç neyi bekliyorlar yollasınlar o zaman olumsuz mailleri öğrenelim sıkıldık beklemekten bize de günah gerçekten

Bıdıdı, 5 yıl önce

Bugun ık yı aradım olumsuz da olsa marta kadar mail gelecek kesinlikle diyor

atherozy
Aday Memur
16 Şubat 2019 00:10

4 Mart için tekrar mail gelir mi yoksa başka tarih için mi gelir? Yani aynı eğitim tarihi için daha önce farklı zamanlarda mail attıkları olmuş mu?

sbam, 5 yıl önce

Bende geçen hafta perşembe günü yapmıştım evrak teslimi 4 mart dediler ama banada mail gelmedi bugün. Sırayla gelcek muhtemelen önümüzdeki haftalarda

BuseBadee
Aday Memur
16 Şubat 2019 00:33

08.01 -- mülakat

18.01 -- olumlu mail

23.01 -- evrak teslimi(ama ek tahlil istendiği için 04.02 de teslim ettim)

16.02 -- 4 mart için eğitim maili geldi

Temel 92 den var mı aramızda arkadaşlar?

tkcabincrew
Memur
16 Şubat 2019 01:40

benim de mülakat tarihim 7 şubattı bugün gördüğüm kadarıyla facebooktan olumlu mail alanlar olmuş umarım sıramız geçmemiştir

bambamtamtam
Aday Memur
16 Şubat 2019 09:55

böyle olumlu mail alıp da hala buralarda boş boş mesaj yazanları gördükçe sinirleniyorum. yok egitim tarihi geldi mi, yok ben ne zaman başlarım, ek tahlil istenen oldu mu, kabinistihdam sana mail atıp her şeyi anlatıyor zaten burada ne tantana yapıyorsun? meşgul etme burayı da insanlar kendi günlerinden olumlu mail alan var mı yok mu ögrensinler. böyle düşük zekalı olmak lazım galiba kabine girebilmek için.

BuseBadee, 5 yıl önce

08.01 -- mülakat

18.01 -- olumlu mail

23.01 -- evrak teslimi(ama ek tahlil istendiği için 04.02 de teslim ettim)

16.02 -- 4 mart için eğitim maili geldi

Temel 92 den var mı aramızda arkadaşlar?

Toplam 17088 mesaj
«713714715716717718719720721722723724»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi