Editörler : alex 10

Editör
04 Ağustos 2020 19:37

Beinsports İPTAL..!

Nihat ve federasyonu harcama limitlerini açıkladı..

Fenerbahçe için kısa ve net;

Transfer yapmak yasak, üstüne elindeki futbolcularında bir kısmını gönder..!!

An itibariyle twitter'da ilk gündem "Beinsports İPTAL"..

3 Temmuz,

Ardından otobüs kurşunlama,

Şimdide piyon Nihat'ın operasyonu..

Bu oyuna kimse gelmez..

Fenerbahçe taraftarı gerekeni yapar

Aslan1905
Daire Başkanı
04 Ağustos 2020 19:50

Süper Lig?in önümüzdeki sezon 21 takımla oynanması hem kulüpleri maddi zarara uğratacak hemde her hafta bir takımın bay geçmesini sağlayacak. Bu yanlıştan dönülmesi için Fenerbahçe?nin ligden çekilme kararını destekliyoruz.

TFF 1. Lig?de başarılar dileriz.

afulutas
Genel Müdür
04 Ağustos 2020 21:12

Nihat Özdemir ve yönetimi tüpçüyü bile aratır oldu. Bu kadar plansız programsız iki gün sonrasını göremeyen kararlar başka bir federasyon olmamıştır.

kurttotemi
Şube Müdürü
04 Ağustos 2020 21:53

Fenerbahçe yönetiminin yerinde olsam takımı ligden çekerim , Yunanistan veya Bulgaristan liginekatılmak için başvuru da bulunurum

Son iki sezonda beinsports üyeliği bulunan Fenerbahçelinin aklına yanarım

gubaz
Editor
04 Ağustos 2020 22:24

Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeye yapılan bu operasyonu şiddetle kınıyorum, kendi evimde bulunan bein aboneliğini iptal ediyorum

gubaz
Editor
04 Ağustos 2020 22:30

xxxxxxxxxxxx uyelik iptal talebiniz ile ilgili bilgi almak ve tum islemlerinizi gerceklestirmek icin sizi en yakin Yuz Yuze Musteri Hizmetleri temsilciniz xxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx. Ayrica iptal talebiniz icin dilediginiz bir bayimize basvurabilir ya da kimlik fotokopiniz ve imzanizi iceren dilekceniz 02124739999'a faks cekebilirsiniz.Elektronik iletisim izninizin iptali icin IZINIPTAL yazarak 3473'e ucretsiz gonderebilirsiniz B002

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
04 Ağustos 2020 23:08

Geçen sene iptal ettirmiştim Nihat Özdemir Fenerbahçe ye düşman oldu hayırdır yıllarca bu davayı güttün yaşın 70 tam 70 bu yaştan sonra varmak istediğin yer neresi

g.a.k.k.o.s
Yasaklı
04 Ağustos 2020 23:13

Vergi borçlarını silen bir güç ihaleler veren bir güç böyle istiyor sanırım TFF başına kim geldi isetasması ile geldi Nihat Özdemir , Yıldırım Demirören Haluk uluyor Mehmet Ali aydınlar

hopali
Başbakan Müsteşarı
05 Ağustos 2020 02:27

İlk An Heyecanınız Geçtiyse Sakin Olun :)

Bu Hesap Yöntemi Bugün Ortaya Çıkmadı. Uzun Süredir Var. Ocakta da Aynı Sıkıntılar Oldu. Her Kulüp Az Çok Rakamı Kendi Hesap Etmişti. Sistem Yanlış Olabilir Ona Katılıyorum Ama Ses Çıkarma Günü Bugün Değildir. Galatasaraya Fenerbahçe Eşit Limit te Olsa Bu Kadar Ses Çıkmazdı.

alex 10
Editor
05 Ağustos 2020 10:35

büyük kulüpler ne kadar bir birlerini sevmeseler, ne kadar birbirlerinin başarılarını istemeselerde;

Fenerbahçe'siz Galatasaray yada Beşliktaş,

Galatasaray'sız Beşiktaş yada Fenerbahçe,

Beşiktaş'sız Fenerbahçe yada Galatasaray'ın olduğu bir lig düşünülemez..

biz 90'ları özledik.. yoktu böyle operasyonlar, herkes birbirini yener, kızdırır ama kutlardı..

bu ülkede bir otobüs kurşunlandı beyler, içinde yaklaşık 40-50 insanın olduğu, dünyaca ünlü futbolcuların olduğu.. fail(ler) hala bulunamadı, konuda belki kapandı..

3 Temmuz kumpası yaşandı, operasyonu yapan vatan hainlerinin çoğu kaçak.. dava hala sonuçlanmadı.. 10 yıl zaman aşımı mı bekleniyor??

Fenerbahçe taraftarı bu konularda uyanıktır, bu operasyon o kulübe o taraftara sökmez, biz çoook tecrübeliyiz, bunun bir operasyon olduğunu herkes çoook iyi biliyor..

yalnız sadece Fenerbahçe değil, gündem biziz ama arkada bir kaç kulüp daha harcanıyor..

gubaz editimede desteği için teşekkür ederiz ;))

gubaz, 4 yıl önce

Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeye yapılan bu operasyonu şiddetle kınıyorum, kendi evimde bulunan bein aboneliğini iptal ediyorum

gubaz
Editor
05 Ağustos 2020 12:26

Hopalı hocam

alex hocamın dediği gibi "biz 90'ları özledik.. yoktu böyle operasyonlar, herkes birbirini yener, kızdırır ama kutlardı.." yani eskiden çok güzeldi futbol ya...

kızardık kızdırırdık zevkli idi. şimdi işin içine başka şeyler girdi. Otobüs kurşunlanması nedir çok enteresan şeyler oluyor.

Bir işin içine hesap girdi mi o hesap sonradan o hesabı yapana döner.

hopali, 4 yıl önce

İlk An Heyecanınız Geçtiyse Sakin Olun :)

Bu Hesap Yöntemi Bugün Ortaya Çıkmadı. Uzun Süredir Var. Ocakta da Aynı Sıkıntılar Oldu. Her Kulüp Az Çok Rakamı Kendi Hesap Etmişti. Sistem Yanlış Olabilir Ona Katılıyorum Ama Ses Çıkarma Günü Bugün Değildir. Galatasaraya Fenerbahçe Eşit Limit te Olsa Bu Kadar Ses Çıkmazdı.

foreverGS1905
Kapalı
05 Ağustos 2020 13:13

Ben zaten biten sezonda Galatasaray aleyhine yapılanlardan ötürü iptal ettirdim.. nedenler farklı olsa da sonuç hep aynı yere çıkıyor..

hopali
Başbakan Müsteşarı
05 Ağustos 2020 13:40

3 Takıma da 5 Yıl Transfer Yasağı Gelsin. Gençlerle Eşit Şartlarda Rekabet Etsinler. Taraftarda Heyecan Duysun. Ney Yapalım Ya Bütçe Verilse Yine 20-30 Oyuncu Almaya Hazır Taraftar ve Yöneticiler Var. Batırmayı Seviyorlar. En Başarısız Spor Branşı Futbol. F/P Rezalet Durumda. İnşaatçılar Futbol Yönetiyor. Başarı Yok. Sidik Yarıştırmak Başka Bişey Yok. İşini Doğru Yapan Anadolu Takımlarına Üzülüyorum.

Sistem Yanlış Bu Başka Konu Ama Bunu Demek İçin Limit Açıklanmasını Beklemeye Gerek Yoktu. Her Kulüp Bu Rakamları Az Çok Hesapmamıştır. Ne Bekliyorlardı Anlamıyorum. Paran Yokken Al mı Diyeceklerdi. Sorun Süre. Bu Kadar Kısa Zamanda Kurtuluş Olmaz. Takımı Bir Anda Daraltamazsın. Ama Bu Bugün Çıkmadı. Geçen Seneden Beri Bilinen Bişey. Ona Göre Transfer Yapmayacaksın. Herkes Şunu Düşünüyor. Yapalım Nasıl Olsa Yine Kurtarırlar.. Batırdılar Yine Batırmak İstiyorlar. 3 Kulübün Taraftarı Olmasaydı Çoktan Silinmişlerdi. Gerçi Taraftarı Olmasa Daha İyi Yönetilirlerdi.

gubaz, 4 yıl önce

Hopalı hocam

alex hocamın dediği gibi "biz 90'ları özledik.. yoktu böyle operasyonlar, herkes birbirini yener, kızdırır ama kutlardı.." yani eskiden çok güzeldi futbol ya...

kızardık kızdırırdık zevkli idi. şimdi işin içine başka şeyler girdi. Otobüs kurşunlanması nedir çok enteresan şeyler oluyor.

Bir işin içine hesap girdi mi o hesap sonradan o hesabı yapana döner.

kurttotemi
Şube Müdürü
05 Ağustos 2020 18:12

Bu sorunun cevabı basit te kimse yüksek sesle dillendirmeye çekiniyor

g.a.k.k.o.s, 4 yıl önce

Geçen sene iptal ettirmiştim Nihat Özdemir Fenerbahçe ye düşman oldu hayırdır yıllarca bu davayı güttün yaşın 70 tam 70 bu yaştan sonra varmak istediğin yer neresi

Kerem-Cem.80
Yasaklı
06 Ağustos 2020 13:15

Aziz klubü batırırlen GS düşmanlığı yapıyor diye şakşaklayanlar bugünkü tablonun sorumlusudur. En basitinden koç bile bekoyla barcaya para sacacagına klube verseysi sponsorluk parasını ya da stadın adını alıp destek olsaydı. Biz oyuncuya 2 verirken sırf elimizden almak için 4 5 verirken harika transfer calımı vs diyenler de sorumlu. Kendi beceriksizlikleri üstelik kural gereği silinmeyen puanları da var. Gerci silinmese de durumları ortada ya. Neyse kendi düşen ağlamaz diyoruz ve kapatıyoruz.

kurttotemi
Şube Müdürü
07 Ağustos 2020 12:53

Galatasaray futbol a takım medya koordinatörü hande sümertaş beinsports spor hakları medya koordinatörlüğüne atandı

Ey Fenerbahçeli sen daha beinsports iptal etmedin mi ?

UNusAL.PscHO
Yasaklı
10 Ağustos 2020 15:48

yaaa lanet gelsin o kadar Fanatik Fenerbahçe liyim ki üyeliğimi iptal ettiremiyorum ..

her hafta heyecanla beklediğim canım takımımı izleyemessem naparım ?

şu kısacık hayatta en büyük heyecanımız Fenerbahçe miz olmuş, elim varmıyor iptale yıllardır üzerimize oynanan her oyunu görmeme ;(

drogba-70
Müsteşar Yardımcısı
10 Ağustos 2020 16:20

bir cimbomlu olarak fenere yapılan bu yetersiz operasyonu kınıyorum .

neyse ki fenerbahçemiz bu algılara karşı gereken dirayeti göstermeyip hebele gübele sahada koşturmaya çanak tutmaya devam edecektir.

Aslan1905
Daire Başkanı
12 Ağustos 2020 16:47

Şimdi iptal ettiriyorum dersen size iyi bir indirim yapılacağına eminim..

UNusAL.PscHO, 4 yıl önce

yaaa lanet gelsin o kadar Fanatik Fenerbahçe liyim ki üyeliğimi iptal ettiremiyorum ..

her hafta heyecanla beklediğim canım takımımı izleyemessem naparım ?

şu kısacık hayatta en büyük heyecanımız Fenerbahçe miz olmuş, elim varmıyor iptale yıllardır üzerimize oynanan her oyunu görmeme ;(

mengok
Şube Müdürü
28 Ağustos 2020 12:39

fener elindekileri hep şartı hiç oyuncuda alamıyor evet haklisiniz

iMAJJJ TURK
Yasaklı
07 Eylül 2020 23:29

senin iptal etmenle bein sportsta batar zaten hahaha digiturk niye gitti onu merak ediyorum .
Toplam 21 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi