Editörler : F16 Gökçen

abdullah321
Aday Memur
08 Temmuz 2019 11:54

Hiç haritacı yok mu arkadaşlar

poyrazadaliii
Yasaklı
09 Temmuz 2019 16:02

85 ve net yapan arkadaşlarımız bence istedikleri hedeflerine ulaşmıştır.Yerleştikleri ünv.birer birer yazarlarsa çok seviniriz.Ben kardeşimin ve duyduğum arkadaşların bölüm ve ünv.sizlerle paylaşacağım.

nilceylin34, 5 yıl önce

Bugün Ankarada 2-3 arkadaşımla görüştüm ve netleri ister inanın ,ister inanmayın 90-95 üstü..Kuzey Akademiyi giden arkadaşlarımdı,dershane kaliteli ve sistemli bir yer ,bu dönemde bile dershaneye kayıt olan birçok arkadaşım oldu.

hasyaren.6
Yasaklı
09 Temmuz 2019 16:48

2019 DGS için bölüm ve net sayılarını niçin paylaşmıyorsunuz arkadaşlar,en azından duyumlarınızı paylaşsanız ve bizleri bilgilendirseniz çok sevinirim.

krtll60
Aday Memur
09 Temmuz 2019 22:32

iyi günler arkadaşlar bugün dikkatimi çeken birşey oldu benim bölümüm uçak elektrik elektroniği. ben mezun olduğum sene bölümün ismi değişti. uçak teknolojisi oldu. benim bölümüm yöksis e işli değildi bu yıl işlettim o da uçak teknolojisi olarak işlediler. tercihte kayıtta herahngi bir sıkıntı olur mu acaba? daha önce başına böyle bir şey gelen var mıdır acaba?

ali2018
Aday Memur
10 Temmuz 2019 20:04

isaretledigimiz. cevap kağıdı ni ne zaman sisteme yuklerler

hasyaren.6
Yasaklı
10 Temmuz 2019 21:05

Uçak teknolojisinden tercihte bulunabilirsin bence ama yine de iyi bir dershanenin rehber Hocası ve öğretmenine danışmanda fayda var .

krtll60, 5 yıl önce

iyi günler arkadaşlar bugün dikkatimi çeken birşey oldu benim bölümüm uçak elektrik elektroniği. ben mezun olduğum sene bölümün ismi değişti. uçak teknolojisi oldu. benim bölümüm yöksis e işli değildi bu yıl işlettim o da uçak teknolojisi olarak işlediler. tercihte kayıtta herahngi bir sıkıntı olur mu acaba? daha önce başına böyle bir şey gelen var mıdır acaba?

krtll60
Aday Memur
10 Temmuz 2019 21:47

tercihlerde sıkıntı yok ikisinde de aynı bölüm tercih edebiliyorum. ama isimden dolayı sıkıntı çıkarır mı üniversite. yani diplomanda bu yazıyor. ama sen bu bölümden tercih etmişsin gibi.

hasyaren.6, 5 yıl önce

Uçak teknolojisinden tercihte bulunabilirsin bence ama yine de iyi bir dershanenin rehber Hocası ve öğretmenine danışmanda fayda var .

tsubasa kamil
Şube Müdürü
11 Temmuz 2019 09:17

nereyi tercih etmeyi düşünüyorsunuz

krtll60, 5 yıl önce

Nargiel
Aday Memur
11 Temmuz 2019 09:55

Bakın bu güzel bir soru ?

ali2018, 5 yıl önce
isaretledigimiz. cevap kağıdı ni ne zaman sisteme yuklerler

samet4411
Aday Memur
11 Temmuz 2019 10:01

bu sene puanlarda düşüş olur mu?

samet4411
Aday Memur
11 Temmuz 2019 10:04

olmaz arkadaşım merak etme bende inşaat teknikerliği okudum sonradan inşaat teknolojisi oldu bölümün adı. bi sıkıntı yaşamazsın inşallah.

tsubasa kamil, 5 yıl önce

sayinarkadasim
Aday Memur
11 Temmuz 2019 13:57

sayısal 45.75, sözel 40.25, obp 52.40. devlet hukuk gelme ihtimali var mı?

krtll60
Aday Memur
11 Temmuz 2019 15:08

elektrik elektronik müh. düşünüyorum

tsubasa kamil, 5 yıl önce

krtll60
Aday Memur
11 Temmuz 2019 15:09

peki yöksis e teknikerlik mi teknoloji mi diye işlendi. benim diplomada uçak elektrik elektroniği yazıyor yöksiste uçak teknolojisi yazıyor da

samet4411, 5 yıl önce

olmaz arkadaşım merak etme bende inşaat teknikerliği okudum sonradan inşaat teknolojisi oldu bölümün adı. bi sıkıntı yaşamazsın inşallah.

karacauzmez
Yasaklı
11 Temmuz 2019 17:21

Bence netleriniz bu sene için çok güzel gelir diye düşünüyorum:) tebrikler inşallah güzel haberlerini burada okuruz arkadaşım,iyi bir çalışma dönemi geçirdiğin belli.

sayinarkadasim, 5 yıl önce

sayısal 45.75, sözel 40.25, obp 52.40. devlet hukuk gelme ihtimali var mı?

karacauzmez
Yasaklı
11 Temmuz 2019 17:25

Eski dönemlere göre sayfamız biraz yavaş gerçekten çok fazla bilgi paylaşımı olmuyor ama bizler hem kendimiz hem de çevremizdeki arkadaşların bilgilerini paylaşalım derim,ben kendi adıma böyle yapacağım:)

hasyaren.6, 5 yıl önce

2019 DGS için bölüm ve net sayılarını niçin paylaşmıyorsunuz arkadaşlar,en azından duyumlarınızı paylaşsanız ve bizleri bilgilendirseniz çok sevinirim.

karacauzmez
Yasaklı
11 Temmuz 2019 17:30

Ankaradaki birçok duyumum 85 netler ve üstü özellikle Kuzey Akademiye giden arkadaşlarımda 90 ve 100 arası net yapan tanıdığım ve işittiklerim çok....İnşallah herkese yaptığı netler yeterli olur ve istedikleri bölümlere yerleşirler.

karacauzmez
Yasaklı
11 Temmuz 2019 17:31

Ankaradaki birçok duyumum 85 netler ve üstü özellikle Kuzey Akademiye giden arkadaşlarımda 90 ve 100 arası net yapan tanıdığım ve işittiklerim çok....İnşallah herkese yaptığı netler yeterli olur ve istedikleri bölümlere yerleşirler.

karacauzmez
Yasaklı
11 Temmuz 2019 17:32

mathebjk
Aday Memur
11 Temmuz 2019 19:17

batsın şu reklamlarınız ya batsın yıllardır bu sayfayı reklam yapmak için kullanan insanlar yaptıgınız etik değil ...neymiş ankara cevresı arkadaslar şu kadar net yapmıs da falan filan ..işiniz gücünüz yok her sene takip edin burayı .

Toplam 175 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi