Editörler : ayşegül bgm

justadrop
Aday Memur
17 Ekim 2019 10:06

Aynen, il içinde eş durumu tayini yok. Eşimle aramızda 140 km var. Görevlendirme de yapmıyorlar.

hll3245, 5 yıl önce

hem eş durumuna sıkıntı çıkarıyorlar bir yıl bekle kurayı bekle kadro olmasını bekle cart curt hem de görevlendirmeyi engelle, sıkıntı çıkartmak için her yol deneniyor valla ne diyeyim ki

hll3245
Memur
17 Ekim 2019 13:53

kardeş nasıl il içinde eş durumu tayini yok ne yapacağız 1 sene çok zor diyorduk daha beteri çıkıyor

justadrop, 5 yıl önce

Aynen, il içinde eş durumu tayini yok. Eşimle aramızda 140 km var. Görevlendirme de yapmıyorlar.

justadrop
Aday Memur
17 Ekim 2019 15:33

Maalesef yok. Becayiş de yok. Yargı yolu açık. Daha önce bu şekilde sağlık bakanlığını mahkemeye verip kazananlar varmış. İl içi eş durumu yapabilenler de yazabilirse memnun olurum.

https://www.memurlar.net/haber/727987/4-b-li-sozlesmeli-personel-il-ici-yer-degisikligi-yapamaz-mi.html

hll3245, 5 yıl önce

kardeş nasıl il içinde eş durumu tayini yok ne yapacağız 1 sene çok zor diyorduk daha beteri çıkıyor

fztzelihaözlüer
Aday Memur
19 Ekim 2019 18:02

Esasen 4blinin il ici degil hastanenin baska biriminde dahi calistirilmasi yasaktır. Gorevlendirmelerde ekstra sikayet vs yojsa arastirma soruşturma olmazsa kimsenin bisey dedigi olmuyor. Il Saglik kendi içinde hallediyor.ben iki ay zorla bulaniktan malazgirte gorevlendirilmistim itiraz ettim ohal kapsamında gorevlendirilebilirsiniz dediler.ama şimdi kalmadi.van ilcelerdeki bi cok fzt arkadaşı ftr hekimi olmadığı icin merkeze çekiyorlar kimsenin bisey demiyor

softray
Aday Memur
20 Ekim 2019 07:52

696 4d çakılı kadro 657 4b yeni atanan sözleşmeli saglık caşısınını eş durumundan 4d linin yanına getirebilir mi eş durumu varmı bu sekilde

lDeimosl
Genel Müdür
21 Ekim 2019 08:38

Hayır getirermez. Memur olması gerekir.

softray, 4 yıl önce
696 4d çakılı kadro 657 4b yeni atanan sözleşmeli saglık caşısınını eş durumundan 4d linin yanına getirebilir mi eş durumu varmı bu sekilde
Toplam 26 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi