Editörler : swat3410
«363738394041424344454647»

Eses25
Şef
25 Haziran 2019 12:57

Beyler tamam bizimde agzimizi bozdugumuz zamanlar oldu ama , siz haddi edep sınırı çok aştınız, insanlar şerefi namusu için yaşar, her girdiğimizde okumak zorundamıyız düz gitmeleri, lütfenn

PolisEmre0934
Genel Müdür
25 Haziran 2019 13:08

Küfür eden ben değilim ana bacı karıştıracak kadar edepsiz ahlaksız korkak devlet terbiyesi almamış bir teşkilat mensubu. Bunun gibi adamlarla çalışmışız işte meslek hayatımız boyunca. Ahlaksız özele gel diyorum kaç seferdir ordan gelemiyor klavye delikanlısı
Eses25, 5 yıl önce

Beyler tamam bizimde agzimizi bozdugumuz zamanlar oldu ama , siz haddi edep sınırı çok aştınız, insanlar şerefi namusu için yaşar, her girdiğimizde okumak zorundamıyız düz gitmeleri, lütfenn

adas303132
Kapalı
25 Haziran 2019 14:40

Dostum senin geçmişte feto ile bir bağlantın var mı yok mu bilemem ama ahlaksız bir tip olduğun muhakkak. Burayı takip eden bayanlar çocuklar var hiç mi utanmıyorsun zerre kadar karakter demi yok sende geçmişte nasıl polislik yaptırdılar sana gerçekten şaşıyorum. Adam sana meydan okuyor ver numaranı hesaplaşalım diyor niye kaçıyorsun telefondan ne diyorsan de ama gelip burada küfürlü konuşma ahlaksız herif seni

Sehzadee1453
Daire Başkanı
25 Haziran 2019 17:12

Kemalcan abarttın kardesim. Kemalin laflarını savunmuyorum yalnız su kemale edep terbiye dersi verenler Emre isimli arkadas önüne geleni fetöcükle suclarken neredeydiniz???? Kemal isimli arkadasım sen biraz sakin ol Emre sen de insanların damarına basma hala o fetöcü bu fetöcü diyorsun sana yukarıdan ilham mı geliyo burada kimse kimseyi tanımıyor kimsenin buna hakkı yok. Kodlamalarını bilmeden once ortalıkta olmayanlar kodlamasını öğrenip burada ahkam kesiyor. Birisi sizi fetöcü olmakla suclayınca fetöcü olmuyorsunuz. Herkes kendini biliyor.

adas303132
Kapalı
25 Haziran 2019 17:35

Dostum ben bilemem kim fetocu kim fetocu değil. Ama bu adam burada alenen milletin anasına küfür ediyor ve sizde buna sessiz kalıp hatta neredeyse iyi yaptın demeye getiriyorsanız sizlere de yazıklar olsun. Ben çok yazan birisi değilim ama bu 701 ihraçları da zamanında önceki ihraçları suçluyor ve bunlar fetocu diyorlardı. Buna ne diyeceksin peki. İnsanlar burada hakaret etmeden düşüncelerini yazabilirler beğenir beğenmezsiniz beni ilgilendirmez

Sehzadee1453, 5 yıl önce

Kemalcan abarttın kardesim. Kemalin laflarını savunmuyorum yalnız su kemale edep terbiye dersi verenler Emre isimli arkadas önüne geleni fetöcükle suclarken neredeydiniz???? Kemal isimli arkadasım sen biraz sakin ol Emre sen de insanların damarına basma hala o fetöcü bu fetöcü diyorsun sana yukarıdan ilham mı geliyo burada kimse kimseyi tanımıyor kimsenin buna hakkı yok. Kodlamalarını bilmeden once ortalıkta olmayanlar kodlamasını öğrenip burada ahkam kesiyor. Birisi sizi fetöcü olmakla suclayınca fetöcü olmuyorsunuz. Herkes kendini biliyor.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
25 Haziran 2019 17:50

Bem 4 ekimden beri buralardayım. En eski olanlarından biriyimdir. 701 ihracları vs konunun su an bununla alakası yok ama bu tarz düsüncesi olanlara da yetirince tepkimi ortaya koymusumdur. Burada Nisan sayfasına pek girip okumam eger twitterda bu tarz bir yorum denk gelirsem de cvbını veririm. Okuma yazmanız olduguna göre yazıklar olsun kelimesini hak edecek bir yorum yapmadıgımı da görmüş olmanız gerek ki dogru bulmadıgımı da belirtmişim yazımda. 701 li olur olmaz farketmez bana. Burada hakim yargıc degilsek eger onu bunu fetöcü olmakla suclamak kimsenin haddi dgl bu qrkadas kendince birilerini günlerdir burada ezme cabası içerisinde tahrik edici konusmaları var. Kaç kez tartışmaya sebep oldu bu sayfada. Ben kemal isimli qrkadası savınmuyorum da siz niye emre isimli arkadası savunuyorsunuz anlamıyorum. Ha tabi onunla aynı düsüncede iseniz bilemem. Herkes özgür istedigi yorumu yapar diye herkes kenara cekiliyor ama özgürce fikir belirtirken insanları zan altında bıralacak yorumlar yapılmasını da dogru bulmuyorum.

Sehzadee1453
Daire Başkanı
25 Haziran 2019 18:00

Gercekten yoruldum artık. Sunu anladım kurttan post polisten dost olmazmış. Surada bir kaç degerli insan tanıdım onlara degil sözüm. Herkeste bir birilerini suclama egilimi. Yazılan yazılardan birilerinin fetöcü oldugu cıkarımında bulunanlar vqr ya polislikte harcanmasın bence. O kadar cok fetöcülerin nasıl oldugunu bilenler var ya fetönün aga babası işte onlar. İnsanlrın bir sürü derdi var bi de burdaki sacmalıklarla uğrasamayacagım. Benim günahımı alanlara da hkkım haram olsun.

PolisEmre0934
Genel Müdür
25 Haziran 2019 18:30

Sen kemalin ana bacı ağza alınmayacak küfürler ederken sen neredeydin peki..? Artı veriyordu burada onun küfürlerine. Delikanlı değil kaç kere gel özelden hesaplaşalım dedim gelmedi. Ben kimi fetöcülükle suçladı iktidar değişirse veya siyasi bir dalgalanma olursa durumumuz ne olur gibi yorumlar yapılmış ben de ona istinaden iktidar da değişse siyasi dalgalanma da olsa bu ülkede devlet kurumlarında fetöcülere yer olmaz dedim. Bunda ne var şimdi. Her boku üstünüze alınmaktan vazgeçin artık.
Sehzadee1453, 5 yıl önce

PolisEmre0934
Genel Müdür
25 Haziran 2019 18:31

Küfür etmekten başka ne yapabilir ki empati yapsana biraz devrem bu kadar çaresiz işte
Bahadır46, 5 yıl önce

Küfretmeden cevap yazamıyor musun sen ya. Özelinizi açın ordan küfürleşin.Yeter ya.

PolisEmre0934
Genel Müdür
25 Haziran 2019 18:35

Ya hala şu kemali savunan tipler var ya gıcık oluyırum. Ulan buraya anamız babamız bacımız karımız giriyor yazılanları okuyor. Bu ahlaksızlığa hepiniz susun. Ama sd cart doğru dedim mi hepiniz yazarsınız alt alta demi. Devrem sen bunları boşver bunlar ihraç olmadan önce neler yazıyorlardı ben biliyorum. Bakın ak kara 10 ay sonra komisyon sona erdiğinde belli olacak. Ben burda istediğimi yazarım istediğimi de paylaşırım.. şimdiye kadar ben sizin saçma sapan yazılarınıza sesimi çıkardım mı
adas303132, 5 yıl önce

Dostum ben bilemem kim fetocu kim fetocu değil. Ama bu adam burada alenen milletin anasına küfür ediyor ve sizde buna sessiz kalıp hatta neredeyse iyi yaptın demeye getiriyorsanız sizlere de yazıklar olsun. Ben çok yazan birisi değilim ama bu 701 ihraçları da zamanında önceki ihraçları suçluyor ve bunlar fetocu diyorlardı. Buna ne diyeceksin peki. İnsanlar burada hakaret etmeden düşüncelerini yazabilirler beğenir beğenmezsiniz beni ilgilendirmez

PolisEmre0934
Genel Müdür
25 Haziran 2019 18:37

Kodlamamı öğrendikten 7 ay sonra ben foruma yazmaya başladım ayrıca kimseye de ahkam kesmiyorum. Bana hakaret eden delikanlı varsa yazsın özelden hodri meydan diuroım
Sehzadee1453, 5 yıl önce

kemalcan5333
Yasaklı
25 Haziran 2019 19:25

tamam pekı arkadaslar ben oncelıkkle bu kufürlerim ıcın burayı esler coluk cocukda takıp edıyo ozur diliyorum ama aynı kufurler banada edıldı ve fetöcü terorist denıldı bu yuzden kufur ettım doğrudur .Ama sunuda bılın ben burda bıldıgım kadarıyla bılgı paylasımı yapıodum ama bu emre ısımı sahıs bana satastı onamı kaldı CD kartı dogrulamak soruyorum onamı kaldı 26 nısancıları fetocu ılan etmek ben beraat aldım dıyorum hala alaksız ıslere gırısıo 2016 da ıhrac edıldım dıyo 2018 temmuzda ıhrac edılenler sayfasında ve 26 nsıancıalrın sayfasında ortalıgı karıstırıo ıade edilecem dıyo red alanlarda yazıo tamam kardes madem bız fetocuyuz gıt kendıne yenı bı sayfa aç orda yaz bana hakım bıle kodlamayı sormadı ya sormadı sadece ıddıanamede yazıldı ben fetocu degılım dedım sadce savunmam bu bu emreye noluyoda cd kartı dogrualam cabası ıcersınde bwgwnmıosan gıt kardes kendıne kodu alan dısı olup kımın torpılıyle teknıge gectıgı bellı olmayıp 2016 da ıhrac edılenler masumları dıye sayfa ac yazarsam gelırsem namerdım ayrıca dun İncenin secım vaadıydı beraat alanlar donecek dıye yıne genel secımde bole bı vaad olabılır dedım yıne bana sıze devlette yer yok dıye satastı lutfen bunalrıda gorun

kemalcan5333
Yasaklı
25 Haziran 2019 19:31

ayrıca telefon numaramı ısteyıpte ozelden gel dıyenelr ıcın ıkı cıft lafım var herseyın ama herseyın delıl olarak degerlendırıldıgı bı ortamda ben bu adamı nıe arayım nıye araamsına cvp vereyım nıye hts kaydım oluşşsun yarın bırgun bsıey olsa sormucakalrmı bunla nıye gorustun dıye ha ama bak dıyorum gıtsın savcılıga benı kufrettı dıye sıkayet etsın bende o savcıya ve hakımın gozu ıcıne bakıpta dogrudur ettım oda bana fetöcü terörist dedı hakkımda bısı bılmeden etmeden yıne olsa yıne ederım öldürmedıme dua etsın demezsem namerdim

kemalcan5333
Yasaklı
25 Haziran 2019 19:35

söyledıgın için soluyorum tek krıterım teknıkde calsımak dıyorsun sene olcak 2020 4 senedır hayatının ıçıne etmısler bı buroda calıstın dıye sen hala sucu burda hak hukuk arayanlara fetocu ılan ettıkelrınde arıoyorsun bole dvm et kardes aferın sana

adas303132
Kapalı
25 Haziran 2019 19:58

Bakın burada kim küfürlü konuşuyorsa ayıp ediyor. He illada edecem diyorsanız özelden yazın burada herkesin görebildiği yerlerden yazmayın. Buralar sadece bilgi paylaşım yerleri. Kimin fetocu olup olmadığını bilemeyiz. Kimsenin alnında fetocu diye yazmıyor. Ha insanlar burada düşüncelerini özgürce paylaşabilirler buna da saygı duyalım lütfen bu konuyu da fazla uzatmadan birbirinize yazmayın birdaha olsun bitsin

Sehzadee1453
Daire Başkanı
25 Haziran 2019 20:06

Bnm yazdıklarım senin bugun yazdıklarınla mi ilgili sence. Sen burada cd kart dogru diye hala yazmaya devam edeceksin senin cd kartı olumlu olanlarla sorunun me diyeceksin sonrada her boku üzerinize alınmayın diyeceksin. Burada sahsıma yönelik yaptıgın suclamaları hatırlamıyorsan o senin sorunun ben unutmadım. Bu konuda helal etmiyorum sana hakkımı hukuki olarak yapabilecegim bir sey yok sadece. Ben 7 24 burayı öı takip ediyorum kemalin her yazısına artı verecegim.

Sayfanın içine ettin. Kendimize özel sayfa kurduk kimse birbirini suclamadan burada idare mahkemesi paylasımları yapılıyırdu. Adamın actıgı sayfaya girip istedigimi yazarım diyorsun insanların huzurunu kacırıyorsun. Tahrik edici konısmalar yapıyorsun. Sonra sana kimse bir sey demesin istiyorsun. Cocuk musun trol musun nesin sen? Vaktime yazık gercekten degmezsin tek kelime yazmam sana daha da....

PolisEmre0934
Genel Müdür
25 Haziran 2019 20:11

Yazma zaten muhatap olma bu saatten sonra benimle
Sehzadee1453, 5 yıl önce

Bnm yazdıklarım senin bugun yazdıklarınla mi ilgili sence. Sen burada cd kart dogru diye hala yazmaya devam edeceksin senin cd kartı olumlu olanlarla sorunun me diyeceksin sonrada her boku üzerinize alınmayın diyeceksin. Burada sahsıma yönelik yaptıgın suclamaları hatırlamıyorsan o senin sorunun ben unutmadım. Bu konuda helal etmiyorum sana hakkımı hukuki olarak yapabilecegim bir sey yok sadece. Ben 7 24 burayı öı takip ediyorum kemalin her yazısına artı verecegim.

Sayfanın içine ettin. Kendimize özel sayfa kurduk kimse birbirini suclamadan burada idare mahkemesi paylasımları yapılıyırdu. Adamın actıgı sayfaya girip istedigimi yazarım diyorsun insanların huzurunu kacırıyorsun. Tahrik edici konısmalar yapıyorsun. Sonra sana kimse bir sey demesin istiyorsun. Cocuk musun trol musun nesin sen? Vaktime yazık gercekten degmezsin tek kelime yazmam sana daha da....

30 eyllül.
Genel Müdür
25 Haziran 2019 20:20

Emre senle daha öncede tartışmıştık.arkadaş sen üç ay önce 670 khk diye sayfa açtın yetmedi sayfa sayfa dolaşıp kodlamanın yüzde sekseni dogru falan filan .arkadaş kodlama doğru da olsa yanlışda olsa komisyon ea ve üzerine ret veriyor bu kesin.ayrıca sayfanın adıda ret alanlar kıraathanesi burda ret alıp idare mahkemesi aşaması için red alanların yazması ve kriter için bilgi amaçlı olarak sayfayı açtım bak sayfalarda canı burnunda olanları gelip gelip tahrik ediyorsun ondan sonrada küfürler havada uçuşuyor bu sayfayı bayanlarda takip ediyor. Yazacaksan bu sayfaya bilgi amaçlı bi şeyler yaz yoksa doğru yanlış polemiği kimseye bi şey kazandırmaz. Ayrıca kemal nickli arkadaş bu kadar ağır küfür yazmana gerek yok yaptığın yakışmaz küfürleşeceksen emre özele gel diyor git oradan istedigini yaz.lütfen sayfaya yakışmayan küfürler yazmayın.Ayrıca şehzade devre ve bir kaç eski arkadaş var 4 ekimden bu yana yazan eski arkadaşlardandır . İnsanların zaten bu yafta yeterince sinirlerini bozuyor gerek yok.
PolisEmre0934, 5 yıl önce
Kodlamamı öğrendikten 7 ay sonra ben foruma yazmaya başladım ayrıca kimseye de ahkam kesmiyorum. Bana hakaret eden delikanlı varsa yazsın özelden hodri meydan diuroım

PolisEmre0934
Genel Müdür
25 Haziran 2019 20:32

Kardeş bana bak hala da kimin torpiliyle geçtin vs diyip beni tahrik etme Tem şubeye tekniğe geçmek için eğer tek bi torpil vs yaptıysam Allah benim belamı versin. Mesleğe de dönmek nasip olmasın bu kadar istediğin yemini de edebilirim. İkincisi ben sd cartı gerek bu sayfada gerek 26 nisanda hiçbir zaman kızgınlık hariç yüzde yüz doğru demedim. Hatalar vardır diye en başından beri söylüyorum. Hata kısmında olduğunuzu düşünerek üstünüze niye hala üstünüze alınıyrosunuz ya. İkincisi telefon numaramı vererek hts düşmesin demişsin. Tamam ismini soyismini ver ben de verecem. Senin bana ettiğin küfürler dışında başından beri kripto yok makbule yemişsin vs söylemlerinin hepsinin ekran görüntüsü var bende. Milletin hakkını yemiş tekniğe geçmiş diyor sanki teknik büro senden farkı maaş alıyor. Ben hayatım boyunca eğer bu fetönün yanında kıyısından geçötiğiysem 1 saniye dahi yanlarında olduysam Allah tez zamanda benim en sevdiğim insanın canını alsın. Bana bak benimle uğraşma o lafların hala kulaklarımda. Tek bir tahrik edici birşey daha duymamyım senden
kemalcan5333, 5 yıl önce

tamam pekı arkadaslar ben oncelıkkle bu kufürlerim ıcın burayı esler coluk cocukda takıp edıyo ozur diliyorum ama aynı kufurler banada edıldı ve fetöcü terorist denıldı bu yuzden kufur ettım doğrudur .Ama sunuda bılın ben burda bıldıgım kadarıyla bılgı paylasımı yapıodum ama bu emre ısımı sahıs bana satastı onamı kaldı CD kartı dogrulamak soruyorum onamı kaldı 26 nısancıları fetocu ılan etmek ben beraat aldım dıyorum hala alaksız ıslere gırısıo 2016 da ıhrac edıldım dıyo 2018 temmuzda ıhrac edılenler sayfasında ve 26 nsıancıalrın sayfasında ortalıgı karıstırıo ıade edilecem dıyo red alanlarda yazıo tamam kardes madem bız fetocuyuz gıt kendıne yenı bı sayfa aç orda yaz bana hakım bıle kodlamayı sormadı ya sormadı sadece ıddıanamede yazıldı ben fetocu degılım dedım sadce savunmam bu bu emreye noluyoda cd kartı dogrualam cabası ıcersınde bwgwnmıosan gıt kardes kendıne kodu alan dısı olup kımın torpılıyle teknıge gectıgı bellı olmayıp 2016 da ıhrac edılenler masumları dıye sayfa ac yazarsam gelırsem namerdım ayrıca dun İncenin secım vaadıydı beraat alanlar donecek dıye yıne genel secımde bole bı vaad olabılır dedım yıne bana sıze devlette yer yok dıye satastı lutfen bunalrıda gorun

Sehzadee1453
Daire Başkanı
25 Haziran 2019 20:39

30 eylül istinaftan haber var mı devrem?

Toplam 1875 mesaj
«363738394041424344454647»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi