Editörler : ayşegül bgm
«252253254255256257258259260261262263»

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 01:25

Bugün ben de bunu düşündüm kimi duysam sona İstanbul Ankara diyo bu ihtimal beni de korkutuyo valla afsgdhgh

Demirmfg, 4 yıl önce
hocam herkes isi saglama almak icin sona istanbulu yaziyor :)) bu gidisle istanbul en yuksek kapatacak :))

Reversi
Aday Memur
13 Aralık 2019 01:38

Çok doğal, İstanbul şu an gemiler için fırtına zamanı sığınacak liman konumunda.

Tupak, 4 yıl önce

Bugün ben de bunu düşündüm kimi duysam sona İstanbul Ankara diyo bu ihtimal beni de korkutuyo valla afsgdhgh

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 02:08

Sen bana değil kendine acı , kpss de yüksek puan alamayıp olur da belki yolundan çevireceğim insanlar sayesinde atanırım hesabı yapacan sonra kimsenin fark etmeyeceğini sanacak kadar 

Bu tür saçma salak şeylerle uğraşacağına git kpss çalış daha yüksek al. Senin ben niyetini çok iyi biliyorum beni kandıramazsın sen de anladın herhalde beni kandıramayacağını tribüne oynamaya başladın. Bak 2020 kpss yaklaşıyor bir önceki kpss de yüksek almadın, olabilir bu suç değil ama bırak uyanıklık yapmayı kpss çalış daha fazla faydasını görürsün

Bu arada bozacıların nerede, senin şıracısın biliyosun :)

''Bozacının şahidi şıracı olur''

Aslı 9703, 4 yıl önce

Acıyorum sana bir yandan tebrik de ediyorum bu zekayla hala yaşıyor olman bir mucize

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 02:17

Aha bak bozacın da buradaymış Aslı, ben de diyorum bunun bozacısı nerede. Demiştim toplu geziyorlar. Amaç insanları kandırmak. Unutmayın şıracı buralardaysa bozacıda yakındadır :)

tolgaslı, 4 yıl önce
Arkadaşım 2014 mezunuyum ve fırsatı kaçırmayayım diye istemediğim bir yere atandım toplam 6 ay çalıştım ve bunun 5 ayı raporluydum sinir krizi bile geçirdim sonra istifa ettim isteyen istediği yeri yazsın bu benim yaşadığım olay bana ders oldu birşey olmaz niyeti ile yazdım ve sonuç hüsran isteyen dinler isteyen dinlemez herkesin kendi kararı

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 11:27

Arkadaşlar bana kızacasınız belki ama düşün düşün ağlaya ağlaya halim kalmadı dün gece bayılmışım bizimkiler ambulans falan çağırdılar bedenm bile artık dayanamıyor bn çok düşündüm o kadar bekledm biraz daha beklemek istiyorum evet belki çok zor olucak bnm için ama sonu iyi olur inşallah ailem heryeri yaz git diyorlar çok kızdılar kendini harap ettin diye ama bn yaşıcam ve kendmi tanıyorum başka yerde yapamam pişmab olur istifa ederim o yüzden adana mersn yazıp beklicem .Şöyle düşünüyorum 2. alım kesinse şubat olmazsa da mart nisan olsun eğer kesin olacaksa bn beklicem ha yine adana mersn açmazsa bnde derim ki en azından pişman olmadm kaybım 2 3 ay olur ve heryeri yazar bi yere giderim inşallah .Siz ne diyorsunuz saçma mı düşünüyorum?

Nurbsra
Memur
13 Aralık 2019 11:32

hocam umarim oralara atanırsıniz sizin psikolojinizin bunu kaldiracagını düsünmüyorum zor durumdasınız ama hak vermiyo da değilim 4 sene yaşayacağız yaşlarimiz da büyük değil beklemek mantikli geliyo bana da annem de yazma heryeri diyo hatta anneme kalsa 2 il yaz diyo sadece. Nerde mutlu olacaksak orada yaşamalıyız. Yüreğiniz ne diyosa onu yapın atanıp ta mutsuz olursanız şimdiki halinizden beter olacaksınız. Hepimizin hakkında hayirlisi olsun
gurbetnurse, 4 yıl önce
Arkadaşlar bana kızacasınız belki ama düşün düşün ağlaya ağlaya halim kalmadı dün gece bayılmışım bizimkiler ambulans falan çağırdılar bedenm bile artık dayanamıyor bn çok düşündüm o kadar bekledm biraz daha beklemek istiyorum evet belki çok zor olucak bnm için ama sonu iyi olur inşallah ailem heryeri yaz git diyorlar çok kızdılar kendini harap ettin diye ama bn yaşıcam ve kendmi tanıyorum başka yerde yapamam pişmab olur istifa ederim o yüzden adana mersn yazıp beklicem .Şöyle düşünüyorum 2. alım kesinse şubat olmazsa da mart nisan olsun eğer kesin olacaksa bn beklicem ha yine adana mersn açmazsa bnde derim ki en azından pişman olmadm kaybım 2 3 ay olur ve heryeri yazar bi yere giderim inşallah .Siz ne diyorsunuz saçma mı düşünüyorum?

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 11:46

amin hocam hakkımızda hayırlısı olsun inşallah bn kafayı yedim düşünmekten uyku muyku yok bn yapamam kendmi biliyorum gidp de istifa edersem çok kötü olur :(
Nurbsra, 4 yıl önce
hocam umarim oralara atanırsıniz sizin psikolojinizin bunu kaldiracagını düsünmüyorum zor durumdasınız ama hak vermiyo da değilim 4 sene yaşayacağız yaşlarimiz da büyük değil beklemek mantikli geliyo bana da annem de yazma heryeri diyo hatta anneme kalsa 2 il yaz diyo sadece. Nerde mutlu olacaksak orada yaşamalıyız. Yüreğiniz ne diyosa onu yapın atanıp ta mutsuz olursanız şimdiki halinizden beter olacaksınız. Hepimizin hakkında hayirlisi olsun

Usta.Yoda
Yasaklı
13 Aralık 2019 12:41

İnanmıyorsan yapacağına tabi ki istemediğin yerleri yazma, netice değildir kolay iş hemşirelik.

gurbetnurse, 4 yıl önce

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 13:00

İstemediğiniz yapamayacaginizi düşündüğünüz sırf açıkta kalırım korkusuyla bir yerleri yazmayın arkadaşlar 4 yıl siz yaşayacaksınız burda heryeri yazın diyenler etrafınızda olmayacak iyi düşünün

Tupak
Memur
13 Aralık 2019 13:13

Hocam şu tercih sürecinde bile çok yıprandınız siz 4 yıl istemediğiniz bi yer olursa iyice tüketirsiniz kendinizi nasıl istiyorsanız öyle yapın hayat sizin hayatınız kimsenin dediğini takmayın yine sağlam kafayla düşünün tabi kendinize güveniyorsanız yazın ben de neresi olursa yazıcam kafasındaydım ama dünden beri düşünüyorum yapabilir miyim diye kimsenin gazına gelmemek lazım

gurbetnurse, 4 yıl önce

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 13:13

bnde öyle düşünüyorum hocam inşallah 2. alım olur da yoksa puanım yanacak o zmn ölürüm valla
Aslı 9703, 4 yıl önce

İstemediğiniz yapamayacaginizi düşündüğünüz sırf açıkta kalırım korkusuyla bir yerleri yazmayın arkadaşlar 4 yıl siz yaşayacaksınız burda heryeri yazın diyenler etrafınızda olmayacak iyi düşünün

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 13:15

Aynen hocam etrafımdaki herkes delirdin mi sen yaz git diyo ailem dahil ama bn kendmi biliyorum olmaz 3 ay daha beklerm İnşallah 2. alım olurda açıkta kalmam inşallah hakkımızda hayırlısı olsun
Tupak, 4 yıl önce

Hocam şu tercih sürecinde bile çok yıprandınız siz 4 yıl istemediğiniz bi yer olursa iyice tüketirsiniz kendinizi nasıl istiyorsanız öyle yapın hayat sizin hayatınız kimsenin dediğini takmayın yine sağlam kafayla düşünün tabi kendinize güveniyorsanız yazın ben de neresi olursa yazıcam kafasındaydım ama dünden beri düşünüyorum yapabilir miyim diye kimsenin gazına gelmemek lazım

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 13:21

Olumsuz düşünmeyin lütfen hakkınızda hayırlısı olsun inşallah gönlünüze göre olur :)

gurbetnurse, 4 yıl önce
bnde öyle düşünüyorum hocam inşallah 2. alım olur da yoksa puanım yanacak o zmn ölürüm valla

gurbetnurse
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 13:25

amin hocam inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah:) siz ne yapmayı düşünüyorsunuz ?
Aslı 9703, 4 yıl önce

Olumsuz düşünmeyin lütfen hakkınızda hayırlısı olsun inşallah gönlünüze göre olur :)

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 13:29

Bende sizin gibiyim ailemsiz yapamamlardan :) İstanbul ve Bursa da benim ailem ikiye bölünmüş durumdayim maalesef...Tercihlerimi ordaki hastanelerden yana kullanacağım uzak yerleri yazamam hepimizin hakkında hayırlısı olsun eğer olmazsa Şubat'ı bekleyeceğim artık

gurbetnurse, 4 yıl önce
amin hocam inşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah:) siz ne yapmayı düşünüyorsunuz ?

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 13:34

Bakın arkadaşlar şubat ayında alım niye riskli anlatayım.

1-)

Şubat alımı gerçekten şubat ayında mı olacak? (Eylül ayında

olacak atama aralık ayının ortasına sarmadı mı? ve tek seferde

olacak atama ikiye bölünmedi mi? bunlar yalan mı? Karar sizin)

2-)

Aslı içinize sinmeyen yerleri tercih etmeyin demiş, peki

Türkiye de şu an insanların böyle bir lüksü var mı? İşsizlik

daha mı iyi? Bakın aylarca atama bekleyip bunalıma girdik bunu siz

de biliyorsunuz.

3-)

İçine sinmeyen yerler tercih etmeyin deyip durmuş, peki şubat

atamasında içimize sinen yerlerin kadro açacağının garantisi

var mı? İçimize sinmeyen yerler olursa orada da mı tercih

vermeyelim o zaman bekleyelim 2020 kpss öylemi? hatta orada da

olmazsa 2022 kpss yi bekleyelim mi? :) bu saçma mantığa inanıyor

musunuz?

4-)

Şubat atamasına ara dönemde mezun olacaklar ve sözleşmesi dolan

üniversite hastanesinde çalışan insanlarda dahil olacak bu da

şayet alım olursa şubatta ayında ortalık ısınacak demektir, ha

olur da alım haziran veya da temmuz ayına kadar sarkarsa o zaman

daha da ısınacak çünkü bir yığın yeni mezun da eklenecek

Belkide elinizdeki son fırsattır bu atama bunu unutmayın

Aslı 9703
Memur
13 Aralık 2019 13:37

Seninle muhattap olmuyorum yinede yorumlarında benimle ilgili hakaret içerikli şeyler yazıyorsun lakap takiyorsun yaşından başından utan bana iftira atiyorsun herkesin aklı var kim nereyi tercih etmek isterse eder ben insanları yönlendirmiyorum fikrimi söylüyorum kışkırtıcı şeyler yazıp kavga çıkarmaya çalışıyorsun seni Allah'a havale ediyorum benimle muhattap olmayın

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

Bakın arkadaşlar şubat ayında alım niye riskli anlatayım.

1-)

Şubat alımı gerçekten şubat ayında mı olacak? (Eylül ayında

olacak atama aralık ayının ortasına sarmadı mı? ve tek seferde

olacak atama ikiye bölünmedi mi? bunlar yalan mı? Karar sizin)

2-)

Aslı içinize sinmeyen yerleri tercih etmeyin demiş, peki

Türkiye de şu an insanların böyle bir lüksü var mı? İşsizlik

daha mı iyi? Bakın aylarca atama bekleyip bunalıma girdik bunu siz

de biliyorsunuz.

3-)

İçine sinmeyen yerler tercih etmeyin deyip durmuş, peki şubat

atamasında içimize sinen yerlerin kadro açacağının garantisi

var mı? İçimize sinmeyen yerler olursa orada da mı tercih

vermeyelim o zaman bekleyelim 2020 kpss öylemi? hatta orada da

olmazsa 2022 kpss yi bekleyelim mi? :) bu saçma mantığa inanıyor

musunuz?

4-)

Şubat atamasına ara dönemde mezun olacaklar ve sözleşmesi dolan

üniversite hastanesinde çalışan insanlarda dahil olacak bu da

şayet alım olursa şubatta ayında ortalık ısınacak demektir, ha

olur da alım haziran veya da temmuz ayına kadar sarkarsa o zaman

daha da ısınacak çünkü bir yığın yeni mezun da eklenecek

Belkide elinizdeki son fırsattır bu atama bunu unutmayın

Sörc
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 13:38

instagram'da sayıları yüzde yüz olarak bilen sayfa şubat kılavuzunun ösym'de olduğunu yazmış. en geç şubat sonu sonuçlar açıklanır yazmış.

DorGulderovvfff
Yasaklı
13 Aralık 2019 13:41

Valla daha önce nice haberler gördük. Eylülde olacak denilen atamayla ilgili, yine aynı şeyin olmayacağının garantisi yok

Sörc, 4 yıl önce

instagram'da sayıları yüzde yüz olarak bilen sayfa şubat kılavuzunun ösym'de olduğunu yazmış. en geç şubat sonu sonuçlar açıklanır yazmış.

Sörc
Şube Müdürü
13 Aralık 2019 13:41

birader işine bak.

DorGulderovvfff, 4 yıl önce

Valla daha önce nice haberler gördük. Eylülde olacak denilen atamayla ilgili, yine aynı şeyin olmayacağının garantisi yok

Toplam 5320 mesaj
«252253254255256257258259260261262263»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi