Editörler : swat3410
«242526272829303132333435»

alperen145306
Kapalı
21 Ağustos 2017 15:15

Canin sagolsun devrem sıkma canini,

İnsallah duyum bilgi alabilen arkadaslar paylasirlar

kaynak_06, 7 yıl önce

arkadaşlar görüşme olmamış, hakkınızı helal edin çok büyük beklentim vardı görüşülecek yer ile alakalı, moralim bozuldu o yüzden yazmadım

21 Ağustos 2017 15:17

Cuma günü eşim iade oldu ben olmadım ikimizde 4 ekim açığıyız, benim beklememi gerektiren bir sebep olsaydı eşimi iade etmezlerdi diye düşünüyoruz, bende kalanların iade edileceğini düşünüyorum tabii istisnai durumu olanlar var ise o ayrı..

Justice20, 7 yıl önce

Arkadaşlar benimde bir görüşmem oldu mhp myk üyesi 2 gün önce partice iadeleri konuştuk iktidar partisine ilettik onlarda iadeye ağırlık verecez dediler parça parça iadeler olacak şeklinde... ilk defa bizler için görştüm...artık sabır kalmadı eylülde de iade olmazsam ankaraya gideceğim...

alperen145306
Kapalı
21 Ağustos 2017 15:18

Allah razi olsun devrem sagolasin

gezgin_42_32, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben 26 nisan acigiyim izinde yapmış olduğum görüşmelerde sizinle ilgili ihraç olmadığı tamamının döneceği şeklinde söylediler inşallah söyledikleri doğru çıkar gün söylemediler Allah hayırlısını versin

polis_deniz
Aday Memur
21 Ağustos 2017 15:34

İnşallah kalanlarda birsonraki sefere iade olur sıramızı bekleyelim bakalım.

peynirgemisi, 7 yıl önce

Cuma günü eşim iade oldu ben olmadım ikimizde 4 ekim açığıyız, benim beklememi gerektiren bir sebep olsaydı eşimi iade etmezlerdi diye düşünüyoruz, bende kalanların iade edileceğini düşünüyorum tabii istisnai durumu olanlar var ise o ayrı..

YANLIZKURT1071
Aday Memur
21 Ağustos 2017 15:59

Slm. Sayin devlet buyuklerine mektupla sahsima ve tum masum meslektaslarima Fetö/pdy Teror Orgutu ve yandaslari tarafindan yapilan Kumpasi anlatan birer mektup gondermek istiyorum.

Soru1. Daha once yazan ve cevap gelen oldu mu?

Soru2. Ne kadar kaile alirlar

Gorus yazar misiniz?

Simdiden sagolun..

YANLIZKURT1071
Aday Memur
21 Ağustos 2017 16:01

Maksadim dilimin dondugunce derdimi, icinde bulundugumuz zorluklari anlatmak. Bisey bildigimden degil yani yanlis anlasilmasin

HÜSNÜ ÇOBANN
Daire Başkanı
21 Ağustos 2017 16:04

Devrem güzel düşünmüşsün .. Mesela twetwrdan yazılabilir birçok devlet büyüğünün tweti var .. Birşey çıkar mı çıkmaz mi bilmiyorum

YANLIZKURT1071, 7 yıl önce

Slm. Sayin devlet buyuklerine mektupla sahsima ve tum masum meslektaslarima Fetö/pdy Teror Orgutu ve yandaslari tarafindan yapilan Kumpasi anlatan birer mektup gondermek istiyorum.

Soru1. Daha once yazan ve cevap gelen oldu mu?

Soru2. Ne kadar kaile alirlar

Gorus yazar misiniz?

Simdiden sagolun..

YANLIZKURT1071
Aday Memur
21 Ağustos 2017 16:05

Soz ucar yazi kalir devrem.

Mektup belge yerine gecer daha iyi olur bence.

Bir umut iste ne yapalim

HÜSNÜ ÇOBANN
Daire Başkanı
21 Ağustos 2017 16:17

Aynen reiz . ama twetta da yazıyon sonuçta :) mesela melih gökçek in yıllar önce attigi ywetler duruyor hâlâ :D fetoşa övgüler testleri iyiki twet varmış yani :D

YANLIZKURT1071, 7 yıl önce

Soz ucar yazi kalir devrem.

Mektup belge yerine gecer daha iyi olur bence.

Bir umut iste ne yapalim

21 Ağustos 2017 16:35

#eşindenşikayetçiarkadaşa# diğerleri okumasada olur kusura bakmayın artık..

Bu ülkede eşiyle birlikte işten gelip beyi dinlenirken yemeği hazırlayan, yemekten sonra tv izleyen eşine çayını ikramını yapıp çocuklarının ödevlerini yaptırıp, ertesi gün için üstlerini başlarını hazırlayan, ertesi günün yemeğini hazırlayıp, ortalığı silip süpürüp temizleyip yatan, sabah kalkıp eşine çocuğuna kahvaltı hazırlayan yüzlerce çalışan bayan var, her çalışan bayan evine yardımcı tutamıyor maalesef..

Ama bunlardan hiç biri eşim önüme bi kap yemek koymadı hakim bey o sebepten boşanıyorum demez..

Daha yolun başındasın insanlar evliliklerinin ilk 5 yılı halen kendilerini anne babaları ile olan aileye ait hissederler asıl mesele o birlikte kuracağınız aileye ait hissedebilmeyi öğrenmek..

Sen öncelikle o ev o aile senin ailen mi bi düşün, e eğer seninse ev işlerinden sende eşin kadar sorumlusun..

Aaaa ama olur mu deme olur olur böyle düşünürsen eşin bi bardak çay doldursa getirse zahmet etti gibi gelir, senin için özel birşey yaptı gibi düşünürsün, bakış açın değişir..

Sonra eşini bol bol taktir et, öv, arka arkaya bir hafta eşine mükellef kahvaltı hazırla ama oflaya puflaya değil özene bezene onu sevdiğin için hazırla..

Korkma şımarmaz eşin, o senin eşin şımartacaksanda onu şımart zaten..

Sana heyt huyt yap diyenlerin hanımı iyi hanımı yoksa bi kadın heyt huytla gelmez yola..

Onun özür dilemesi gereken yerde sen özür dile, onun teşekkür etmesi gereken yerde sen teşekkür et..

Evliliğe herşeyi öğrenmiş dört dörtlük insanlar olarak başlamıyoruz hiçbirimiz hayat boyu öğrenicez..

Bak bakalım değişen bişey var mı?

Ha bu işe yaramadı mı?

Başka bişey düşün, evlilik bu hemen boşanma lafını alma ağzına, bi evlilikte boşanma kelimesi geçerse o evlilik büyük ihtimal biter..

Bu sebeptendir ki dinimiz boşanmanın şakasını bile yapmayı uygun görmez..

Saygı sevgi bittiyse ya da hiç olmadıysa ve bunu yeni fark ettiyseniz o ayrı tabi..

Çok uzun yazdım ama kusura bakmayın artık öyle dökülüverdi elimden, arkadaşı yermek içinde yazmadım kusurada bakmasın haddimizi aştıysak, belki dedim bi nebze faydası olur..

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:06

Arkadaşlar, emniyet için konuşuyorum, bu saatten sonra önceki açıklar gibi 12 bin, 9bin gibi yüksek sayıda açığa almalar bitti. Bakınız Tamamıyla bitti demiyorum. Lakin yeni tanık ifadelerine dayanarak atıyorum 10 kişi 100 kişi gibi açığa almalar olabilir.

HÜSNÜ ÇOBANN
Daire Başkanı
21 Ağustos 2017 17:08

Açığa almayi salla reiz iadelere bakalım biz ..Biz nolacaz kalan 4 eekimciler... ??!!

Araf1442, 7 yıl önce

Arkadaşlar, emniyet için konuşuyorum, bu saatten sonra önceki açıklar gibi 12 bin, 9bin gibi yüksek sayıda açığa almalar bitti. Bakınız Tamamıyla bitti demiyorum. Lakin yeni tanık ifadelerine dayanarak atıyorum 10 kişi 100 kişi gibi açığa almalar olabilir.

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:10

Bir diğer konu hoşumuza gitsede gitmesede üzülsekte, gerçek şu ki nisancıların ciddi bir kısmı ihraç olacak. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun...

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:12

4 ekimcilerin büyük çoğunluğu geri dönecek

Araf1442
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:15

4 ekimciler denildiği gibi 200 kişi veya 1300 kişi değil. 400-500 bandında.

21 Ağustos 2017 17:18

Müzeye kaldırsınlar bizi

Marrive
Aday Memur
21 Ağustos 2017 17:24

Oyle demeseydin iyiydi:( neye dayanarak cogu ihrac diyorsun

Araf1442, 7 yıl önce

Bir diğer konu hoşumuza gitsede gitmesede üzülsekte, gerçek şu ki nisancıların ciddi bir kısmı ihraç olacak. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun...

karabela 55
Kapalı
21 Ağustos 2017 17:24

Kalan 4 Ekim açıklarında bile ne olduğu belli değil.. Kiminde adli kontrol var kiminde hiç adli işlem yok. Kiminin tayini çıktı bekliyor.. Bizde ne var bilinmeyen merak ediyorum ya

Beymeeen38
Yasaklı
21 Ağustos 2017 17:25

Araf kardeşim bilgilerin icin sağol sen 4 ekimcimisin buzamana kadar hiç görmedik,duymadık seni bizi arafta birakma net birşey söyle iade,khk,ihraç hakkında ne biliyosan

sabirsabirsabir
Daire Başkanı
21 Ağustos 2017 17:26

1 senedir bekleyen valilik aciklari ne olacak

Araf1442, 7 yıl önce

4 ekimciler denildiği gibi 200 kişi veya 1300 kişi değil. 400-500 bandında.

Toplam 39532 mesaj
«242526272829303132333435»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi