Editörler : Pangaea
«690769086909691069116912691369146915691669176918»

Zooteknist02
Aday Memur
29 Haziran 2019 01:48

Arkadaşlar merhaba. Bir duyumu sizinle paylaşmam gerekiyor. Çünkü hepinizin bilmeye hakkı var. Malumunuz 3 aydan fazla bir süredir orman bölümüne 5 bin alım olacağını açıklamıştı bakan. Normalde şimdiye çoktan ilanın yayımlanması hatta temmuz da atamaların gerçekleşmesi gerekiyordu. Ama duyduğum kadarıyla bu 5 bin de bizim 10 bin gibi olacak. Yani sayı verildi ama yalan oldu bizimki. Bana malesef ki mantıklı geldi çünkü nasıl ki 10 bin bizim için devasa bir rakamsa 5 bin de orman bölümü için devasa. Mesela adalet ormandan sonra açıklandı ama ilan yayımlandı ama bizde en ufak birşey yok. Kaynak soracaksınız şimdi. Kaynağım yetkili biri değil ama yetkililerden bilgi alan bir arkadaşım.

yigit369
Aday Memur
29 Haziran 2019 01:50

MERHABA BEN ZOOTEKNİSTİM.23 YAŞINDAYIM.ASKERLİĞİMİ DE YAPTIM.ANKARADA YAŞIYORUM.KPSS P3 PUANIM 72,9.NE YAPABILIRIM SİZCE BAŞVURDUĞUM YEM FABRİKALARIYLA ANLAŞAMIYORUM.UCUZA ÇALIŞTIRMAYA ADAM ARIYORLAR.HEM HERŞEYİ BİLSİN HEM DE MAAŞ AZ OLSUN İSTİYORLAR.KENDİ MESLEĞİM DIŞINDA NERELERDE MEMURLUK YAPABİLİRİM.DÜZ MEMUR GİBİ BİŞEY OLABİLİYORMUYUZ.BOŞUNAMI OKUDUK O KADAR KPSS YE HAZIRLANDIK ÇALIŞTIK PARALAR DÖKTÜK.NE YAPMAM LAZIM KAFAYI YİYECEĞİM İŞSİZLİKTEN Bİ YARDIMCI OLUN.

Tarımekonomi
Kapalı
29 Haziran 2019 02:01

Bunu bende bikaç kişiden duymuştum adaletin ilana çıkmasını Bakanın sessizliğini düşününce doğruymuş Demek 2. Bir atama sözü vakası :)) alıştık artık bağışıklık kazandık
Zooteknist02, 5 yıl önce
Arkadaşlar merhaba. Bir duyumu sizinle paylaşmam gerekiyor. Çünkü hepinizin bilmeye hakkı var. Malumunuz 3 aydan fazla bir süredir orman bölümüne 5 bin alım olacağını açıklamıştı bakan. Normalde şimdiye çoktan ilanın yayımlanması hatta temmuz da atamaların gerçekleşmesi gerekiyordu. Ama duyduğum kadarıyla bu 5 bin de bizim 10 bin gibi olacak. Yani sayı verildi ama yalan oldu bizimki. Bana malesef ki mantıklı geldi çünkü nasıl ki 10 bin bizim için devasa bir rakamsa 5 bin de orman bölümü için devasa. Mesela adalet ormandan sonra açıklandı ama ilan yayımlandı ama bizde en ufak birşey yok. Kaynak soracaksınız şimdi. Kaynağım yetkili biri değil ama yetkililerden bilgi alan bir arkadaşım.

Ozii.i
Aday Memur
29 Haziran 2019 02:37

Bu ne ya buda mı yalan oldu eylem yapmak farz oldu başka türlü bizi böyle oyalayıp dururlar
Tarımekonomi, 5 yıl önce
Bunu bende bikaç kişiden duymuştum adaletin ilana çıkmasını Bakanın sessizliğini düşününce doğruymuş Demek 2. Bir atama sözü vakası :)) alıştık artık bağışıklık kazandık

Ozii.i
Aday Memur
29 Haziran 2019 02:39

Başka bakanlıklar çatır çatır alıyor. Twitter vekil maili ile olacak şey mi bir kaç adamla olmaz atanmak isteyenleri görelim bir sonuna kadar gideceğiz ya da vur eline al ekmeği hesabı susacağız...
Tarımekonomi, 5 yıl önce

Zooteknist02
Aday Memur
29 Haziran 2019 02:40

Bencede eylem şart. Öğretmenler, sağlıkçılar böyle aldı kadroyu. Gerekli izinleri alırız. Kanunlar dahilinde hakkımızı ararız. Azıcık kendisini, ailesini, geleceğini düşünen herkes katılsın.
Ozii.i, 5 yıl önce
Bu ne ya buda mı yalan oldu eylem yapmak farz oldu başka türlü bizi böyle oyalayıp dururlar

Tarımekonomi
Kapalı
29 Haziran 2019 02:43

Twitter'la maille olacak bişey olsaydı 1 yıldır bekliyo olmazdık ormancılara yazık oldu boşuna umutlandırılmışlar eyleme bende varım zaten her şey yasal olacak biri organize etsin gidelim hakkımızı arayalım
Ozii.i, 5 yıl önce
Başka bakanlıklar çatır çatır alıyor. Twitter vekil maili ile olacak şey mi bir kaç adamla olmaz atanmak isteyenleri görelim bir sonuna kadar gideceğiz ya da vur eline al ekmeği hesabı susacağız...

chelse
Genel Müdür
29 Haziran 2019 11:41

Ormancıların ilanı bu yıl çıkar.Bakan başta olduğu sürece Orman ilanı iptal olmaz.5 bin Orman kadrosu CumhurbaşkanlığındAN onay aldı.Yeni şeflikler kuruluyor.Şeflikler bittikten sonra ilan çıkacaktır.Atama olmayacaksa yeni şeflikler neden kuruluyor ?? Duyumlar hep yalan dolan

chelse
Genel Müdür
29 Haziran 2019 11:44

Eskiden etkinlikler burda oluyordu.Burdakiler zehir gibi çalışıyorlardı.Onlar atanıp vedalaştıktan sonra ,birileri Facede parlamaya başladı.

mozay07
Aday Memur
29 Haziran 2019 11:51

git polis ol sen kardeşim
yigit369, 5 yıl önce

MERHABA BEN ZOOTEKNİSTİM.23 YAŞINDAYIM.ASKERLİĞİMİ DE YAPTIM.ANKARADA YAŞIYORUM.KPSS P3 PUANIM 72,9.NE YAPABILIRIM SİZCE BAŞVURDUĞUM YEM FABRİKALARIYLA ANLAŞAMIYORUM.UCUZA ÇALIŞTIRMAYA ADAM ARIYORLAR.HEM HERŞEYİ BİLSİN HEM DE MAAŞ AZ OLSUN İSTİYORLAR.KENDİ MESLEĞİM DIŞINDA NERELERDE MEMURLUK YAPABİLİRİM.DÜZ MEMUR GİBİ BİŞEY OLABİLİYORMUYUZ.BOŞUNAMI OKUDUK O KADAR KPSS YE HAZIRLANDIK ÇALIŞTIK PARALAR DÖKTÜK.NE YAPMAM LAZIM KAFAYI YİYECEĞİM İŞSİZLİKTEN Bİ YARDIMCI OLUN.

Zooteknist02
Aday Memur
29 Haziran 2019 11:55

Bizim ki sadece duyum. Dediğin gibi atamaları olabilir ama ormancılarda ki genel görüş böyleymiş. Hatta bakanın değişeceğini de söylemişler
chelse, 5 yıl önce

Ormancıların ilanı bu yıl çıkar.Bakan başta olduğu sürece Orman ilanı iptal olmaz.5 bin Orman kadrosu CumhurbaşkanlığındAN onay aldı.Yeni şeflikler kuruluyor.Şeflikler bittikten sonra ilan çıkacaktır.Atama olmayacaksa yeni şeflikler neden kuruluyor ?? Duyumlar hep yalan dolan

chelse
Genel Müdür
29 Haziran 2019 12:03

Ormancıların Face Gruplarında 5 binden önce hiçbirşeyden haberleri yoktu.Bakan açıkladıktan sonra memurlar netin haberlerini gruplarında paylaştılar.Demem o ki Ormancılar için uzun süredir sayı zaten belliydi.Hepsi sonradan bakan açıklarken haberdar oldular.Bakan değişsede Ormanın ilanı çıkar.Cumhurbaşkanı onay verdi.Sağlık bakanlığıda atama olacak dedi.Ama hala ortada ilan yok.Geçen yıl ki Fakıbaba olayı ile karıştırmayın.Fakıbaba döneminde 10551 Maliyeden 2 defa red yedi.Ormanın 5 bin ilanı Maliyeden red yemedi.Onay aldı.Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile onaylandı.Şeflikler tamamlandıktan sonra ilana çıkarlar.Serhat Karaman bakanlığa gidip bilgi alıp payşatıda.

Zooteknist02, 5 yıl önce
Bizim ki sadece duyum. Dediğin gibi atamaları olabilir ama ormancılarda ki genel görüş böyleymiş. Hatta bakanın değişeceğini de söylemişler

Zooteknist02
Aday Memur
29 Haziran 2019 12:56

Doğrudur. İnşallah alımları olur. Biz yandık onlar yanmasın. Bizim de zaman kaybetmeden bir eylem ve basın açıklaması yapmamız lazım. Aksi takdir de herşey için geç olabilir. Danışmanlık sınavında gördük ki istese herkes ankaraya gelebiliyor. Bir daha bu süreçleri yaşamamak için, kendi geleceğimiz için herkesin katılması lazım. Bahanelere sığınmasın kimse, bu iş ayarlansın ve herkes katılsın
chelse, 5 yıl önce

Ormancıların Face Gruplarında 5 binden önce hiçbirşeyden haberleri yoktu.Bakan açıkladıktan sonra memurlar netin haberlerini gruplarında paylaştılar.Demem o ki Ormancılar için uzun süredir sayı zaten belliydi.Hepsi sonradan bakan açıklarken haberdar oldular.Bakan değişsede Ormanın ilanı çıkar.Cumhurbaşkanı onay verdi.Sağlık bakanlığıda atama olacak dedi.Ama hala ortada ilan yok.Geçen yıl ki Fakıbaba olayı ile karıştırmayın.Fakıbaba döneminde 10551 Maliyeden 2 defa red yedi.Ormanın 5 bin ilanı Maliyeden red yemedi.Onay aldı.Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile onaylandı.Şeflikler tamamlandıktan sonra ilana çıkarlar.Serhat Karaman bakanlığa gidip bilgi alıp payşatıda.

Denizkz
Şef
29 Haziran 2019 13:25

Twitter da Orman Haber tweet atmış. Orman Mühendisleri dışında Ziraat, gıda ve vet. Hek. çalışmaları ivedilikle yapılmaktadır. Gibi birşey yazıyordu. Bir bakın gençler. Orman Haber kim ? Bileniniz var mı?

Ziraat59
Şef
29 Haziran 2019 13:36

Burda yazan arkadaşlar cok yuksek alım beklemesın 1800 2200 belkı oda eylemde yapsan Aıhm de basvursan kımse takmaz senı hele savas canları calan bı Akdeniz varken

Mhndis0901
Aday Memur
29 Haziran 2019 13:43

Dediğiniz hesabı inceleme fırsatım oldu. 1092 gibi bi takipçisi olan sıradan bi hesap şimdilik. Ben de pek bi heyecan yaratmadı açıkçası ama ben bu atamanın er geç olacağını düşünen kişilerdenim.
Denizkz, 5 yıl önce

Twitter da Orman Haber tweet atmış. Orman Mühendisleri dışında Ziraat, gıda ve vet. Hek. çalışmaları ivedilikle yapılmaktadır. Gibi birşey yazıyordu. Bir bakın gençler. Orman Haber kim ? Bileniniz var mı?

Zooteknist02
Aday Memur
29 Haziran 2019 13:45

Neden takmasınlar? Savaş bir tek bizi mi etkiliyor? Diğer bakanlıklar dolu dolu alım yapıyosa bize de gayet yapılabilir. Böyle oturup beklemekten çok daha etkili olacağı kesin
Ziraat59, 5 yıl önce

Burda yazan arkadaşlar cok yuksek alım beklemesın 1800 2200 belkı oda eylemde yapsan Aıhm de basvursan kımse takmaz senı hele savas canları calan bı Akdeniz varken

Ziraat59
Şef
29 Haziran 2019 13:50

Oralara ıhtıyac var bızde yokkı gıt sor bakalım dışarıdan bırıne ne dıyecek hakkımızda atanıp yatıyorlar orda zaten bakanda dedıydı cok yuksek olmaz dıye gercı azda yapmadıya neyse herkes sıkıntıda haklı ne dıyelım Allah herkseın yardımcısı olsun

Stalk
Yasaklı
29 Haziran 2019 14:19

2013-2016 arası 3 sene atama olmadı ancak bu yanlış değerlendirme. Çünkü 2012 KPSS puanı ile targel için tarihinin en çok alımı yapıldı. 2014 puanıyla atama 2016 da oldu. KPSS tarihi boyunca her puanla alım yapıldı.

Zooteknist02
Aday Memur
29 Haziran 2019 14:23

Arkadaşım sen iyi misin yaa ne demek ihtiyaç yok? Sadece zm den 7000 eksik var. Dışarıdan kişilerin ne dediği önemli değil. Önemli olan gerçekler. Kendileri demedi mi norm kadroya göre alım olacak diye. Norm kadro sonucuda ortada. Bi araştır istersen özellikle doğuda müthiş bir eksiklik var. 2 yılda diyanete 17 bin kişiden fazla alım oldu. Onlar kadarda mı ihtiyaç yok bizlere. Senin gibiler yüzünden bu durumdayız. Kendi mesleğini küçük düşürme. Ya sahip çık yada ortalıkda görünme
Ziraat59, 5 yıl önce

Oralara ıhtıyac var bızde yokkı gıt sor bakalım dışarıdan bırıne ne dıyecek hakkımızda atanıp yatıyorlar orda zaten bakanda dedıydı cok yuksek olmaz dıye gercı azda yapmadıya neyse herkes sıkıntıda haklı ne dıyelım Allah herkseın yardımcısı olsun

Toplam 193811 mesaj
«690769086909691069116912691369146915691669176918»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi