Editörler : Pangaea

Kapalı
23 Haziran 2012 21:34

Formasyon!!!! taban puanları...

Geçen sene formasyon puanları yedeklerle birlikte en son kaça kadar düşmüştü??? Yerleşen arkadaşların bilgisi varsa bizimle paylaşsınlar bi zahmet, malum formasyon süreci başlayacak, başvuruda bulunacak olan kişiler bi ön görüde de bulunmuş olur..

Bu arada, bu sene mezun olacak 4. sınıflar formasyonlu mu mezun oluyorlar?

ist.li k.k.ö.
Şube Müdürü
24 Haziran 2012 00:10

hocam pedagojikformasyon.net adresinde formasyon taban puanlarına ulaşabilirsiniz.. sadece ankara üni nin açık olarak belirtilmiyor taban puanları diğer üni lerin taban puanları mevcut...

çarşambalı55
Daire Başkanı
24 Haziran 2012 00:47

samsun ilahiyat 4. sınıflar formasyonlu mezun oldular.

yunus8989
Kapalı
24 Haziran 2012 13:31

Hocam taban puanları için eğer ki bu sayfayı diyorsanız (http://pedagojikformasyon.net/2011/10/2011-2012-pedagojik-formasyon-basvuru.html) burada taban puanlar mevcut değil, 2. ya da 3. listeleri koymamışlar, sadece ilk listeler mevcut. Sonuçta 3. listeleri açıklayan ünivler bile var ve bu sebeple de taban puanlar çok düşüyor. İşte ben puanların nereye kadar düştüğünü merak ediyorum. Acaba 2.70, 2.80'leri mi bulmuştur, yoksa 3'lerde mi kalmıştır önemli olan o.. Ama eğer ki bu sene mezun olan kişiler formasyonlu mezun oluyorsalar o zaman puanların düşmesi muhtemel olabilir.. Yine de bilgisi olan arkadaşlar bilgisini paylaşmaktan kaçınmasın, rica ediyoruz...

hafizimam
Daire Başkanı
25 Haziran 2012 00:23

erzurum atatürk üniversitesi 4. sınıflar formasyonlu olarak mezun oldu ..

bekir-485
Yasaklı
25 Haziran 2012 12:29

arkadaşlar EVDEN yapabileceğiniz bir ek iş fırsatından bahsetmek istiyorum ama sanrım burada anlatmaya kalksam baya bir uzun olur..

Ben Lorems Martketinte çalışıyorum ek iş arayan arkadaşlar www.ekiszamani.com adresinde Lorems marketing hakkında detaylı bilgi edinebilir. PERİHAN SAVAŞ yaptığı sunumda zaten işin tüm detaylarını anlatıyor.

www.ekiszamani.com

kasriarifan
Memur
23 Temmuz 2012 22:09

güncel

23 Temmuz 2012 23:53

ank.ilahiyat formosyonlu olarak mezun verdi

melaike26
Memur
24 Temmuz 2012 08:22

Bursa ilahiyat ve eskisehir ilahiyat formasyonlu mezun verdi

trablusgarp
Kapalı
24 Temmuz 2012 20:25

kpss lisans 2005-2012 atama puanları excel formatında

Aşağıdaki linki tarayıcınıza kopyala yapıştırın.

Açılan sayfada free downloadı tıklayın.

Sistemin istediği 2 kelimeyi doğru yazın. Okuyamıyorsanız another captcha yı tıklayın yeni 2 kelime gelsin.

2 Kelimeyi doğru yazdıktan sonra downloadı tıklayın.30 saniye bekleyin.

http://shareupload.com/mbc8jl47v84l/lisans.rar.html

dilek929
Memur
30 Temmuz 2012 15:26

Benim bi sorum olucak.ben 2009 yılında dgs ile bi üniv. teye geçiş yaptım ve bu sene mezun oldum. bu sene mezun olduğum üniv. açıköğretim notlarımı transkriptime eklemedi eklemeyeceğini söyledi.açık öğretimde aldığım dersler muaf gözüküyo. ben bu sene formasyon için sadece Marmara üniv. tesine başvuracağım. mezun olduğum üniv. tenin not ortalamasını bilgi olarak vereceğim galiba. açıköğretim notlarımın eklenmemiş olması sorun oluşturur mu? eklendiğinde ortalamam baya değişiyo çünkü.

raviye
Kapalı
30 Temmuz 2012 18:28

eklenmesi gerekiyor çünkü ben de başvuru yaptığımda 4 yılın hepsini istemislerdi

esama
Şef
30 Temmuz 2012 22:38

eklenmiyor.. zira bende geçen sene formasyona başvurdum ve aynı siizn gibi açıköğretimden sonra dgs ile lisansımı tamamladım..formasyona başvururken sadece son 2 yılın notları baz alındı. ve sakaryada 3,26 ile ilk sıradan formasyon listesine girdim..

dilek929
Memur
30 Temmuz 2012 23:48

mezun olduğum üniversite eklemeyeceğini söyledi belki formasyona başvuracağımız okula göre değişiyodur.teşekkür ederim cevaplarınız için

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi