Editörler : "eskiyara"Pangaea
15 Ağustos 2022 11:14

ogretmenlerayakta

Twitter etkinliğine destek verelim.

Alex10alec
Şube Müdürü
15 Ağustos 2022 11:25

Hadi arkadaşlar sesimizi tüm kamuoyuna duyuralım

macil
Memur
15 Ağustos 2022 11:28

Ne kadar çok uzattınız alt tarafı basit bir sınav. Kazanamayacağınıza inanıyorsanız oturun şimdiden çalışın. Rezil olmaktan korkuyorsanız sınava girmeye mecbur değilsiniz

Alex10alec
Şube Müdürü
15 Ağustos 2022 11:46

Destek olmayacaksanızda köstek olmayın sizlik bir durum mu bu bakanlığı ilgilendiriyor

macil, 2 yıl önce

Ne kadar çok uzattınız alt tarafı basit bir sınav. Kazanamayacağınıza inanıyorsanız oturun şimdiden çalışın. Rezil olmaktan korkuyorsanız sınava girmeye mecbur değilsiniz

SINIF54
Şef
15 Ağustos 2022 11:48

Bu psikolojisi bozuk tavırlar hep parasızlıktan işsizlikten
macil, 2 yıl önce

UcaS
Genel Müdür
15 Ağustos 2022 12:05

Aynen hocam.Parasızlık büyük sorun.Size katılıyorum.

Behzatçç
Yasaklı
15 Ağustos 2022 12:25

Sorun sınav değil. Öğretmen değilsen sus.
macil, 2 yıl önce

ibrahim98
Şube Müdürü
15 Ağustos 2022 13:47

Aynı adam sadece bugün 250 den fazla tweet atmış.

Öğretmenler ayakta diyor. Bir milyon tweet oldu diye seviniyor. Nasıl bir ruh haline bürünmüşse artık.

Bu kadar tweet atmak için emek harcayacağına oturup çalışsa bir şeyler öğrenirdi en azından. Bütün argümanları hikaye. Bal gibi de sınavdan, kazanamamaktan, öğrencilere, diğer meslektaşlarına, ailesine ve arkadaşlarına rezil olmaktan korkuyorlar.

Çünkü bu güne kadar kendini geliştirme adına hiç bir şey yapmamış, okulda sorumluluk almaktan hep kaçmış, genel tabir ile yan gelip yatmış, hafta içi 21 saat üstü ders istemeyip dyk kursunda full ders istemiş insanlar hiç demagoji yapmayın.

Vereceğiniz eksiler sizin kendinizi kandırmanızın benim de haklılığımın ispatıdır.

Behzatçç
Yasaklı
15 Ağustos 2022 13:52

Boş yapma burda sen kendini geliştir çok bilmiş. İşine bakma naş.
ibrahim98, 2 yıl önce

Öğretmenler ayakta diyor. Bir milyon tweet oldu diye seviniyor. Nasıl bir ruh haline bürünmüşse artık.

Bu kadar tweet atmak için emek harcayacağına oturup çalışsa bir şeyler öğrenirdi en azından. Bütün argümanları hikaye. Bal gibi de sınavdan, kazanamamaktan, öğrencilere, diğer meslektaşlarına, ailesine ve arkadaşlarına rezil olmaktan korkuyorlar.

Çünkü bu güne kadar kendini geliştirme adına hiç bir şey yapmamış, okulda sorumluluk almaktan hep kaçmış, genel tabir ile yan gelip yatmış, hafta içi 21 saat üstü ders istemeyip dyk kursunda full ders istemiş insanlar hiç demagoji yapmayın.

Vereceğiniz eksiler sizin kendinizi kandırmanızın benim de haklılığımın ispatıdır.

Behzatçç
Yasaklı
15 Ağustos 2022 13:54

Sizde atın öğretmensiniz. Geçinebiliyormusunuz eviniz varmı kiranıza yetiyormu çocuğunuza haftada 1 et yediriyormusunuz lüks bunlar. Aşırı lüks
ibrahim98, 2 yıl önce

ibrahim98
Şube Müdürü
15 Ağustos 2022 14:27

Öğretmenlik meslek kanunu zaten maaş artışına doğrudan etki edecek bir durum. Daha bu hakkı kazanamadan iptal olsun diyen insanlar var. İptal olursa elimizde hiç bir şey kalmayacak. İktidar partisi yeni düzenleme yapsa bile bunu seçim yatırımı olarak seçim sonrası bir tarihe bırakacağın emin olabilirsiniz. Muhalefet kazansa kanun çıkana kadar en az bir yıl geçer. Bu süreçte her öğretmen en az 25 bin lira hak kaybı yaşayacak. Ne için? Çalışmaya gelince tembel tweet atmaya gelince maharetli bir grubun sınavdan korkmasından dolayı.

"Öğretmen değilsen sus."

"Boş yapma burda sen kendini geliştir çok bilmiş. İşine bakma naş."

Bunlar da öğretmen işte. Daha eleştiren düşünce tahammülü yok. Bunların çocuklara verecek hiç bir şeyleri yok.

Behzatçç, 2 yıl önce
Sizde atın öğretmensiniz. Geçinebiliyormusunuz eviniz varmı kiranıza yetiyormu çocuğunuza haftada 1 et yediriyormusunuz lüks bunlar. Aşırı lüks

windows7
Şef
15 Ağustos 2022 14:31

Benim yeri geldi 40 saat dersim oldu. Geçen sene haftanın 7 günü çalıştım. Ben de twit atıyorum. Sen kimsin benim adıma konuşuyorsun teneke..!
ibrahim98, 2 yıl önce

ibrahim98
Şube Müdürü
15 Ağustos 2022 14:38

Bahsettiğim şeye örnek ararken el kaldırdığın için teşekkürler. İşte durum bu maalesef.

windows7, 2 yıl önce
Benim yeri geldi 40 saat dersim oldu. Geçen sene haftanın 7 günü çalıştım. Ben de twit atıyorum. Sen kimsin benim adıma konuşuyorsun teneke..!

windows7
Şef
15 Ağustos 2022 14:39

Tamam amacın ulaştıysan uzayabilirsin
ibrahim98, 2 yıl önce

Bahsettiğim şeye örnek ararken el kaldırdığın için teşekkürler. İşte durum bu maalesef.

Behzatçç
Yasaklı
15 Ağustos 2022 14:55

Sen ne verdin! Hak aramak suçsa söyle sen ne öğretiyosun dostum hakkını arama sus my diyosun çıcuklarımıza. Rica edicem köstek olma sende bende öğretmeniz.
ibrahim98, 2 yıl önce

Öğretmenlik meslek kanunu zaten maaş artışına doğrudan etki edecek bir durum. Daha bu hakkı kazanamadan iptal olsun diyen insanlar var. İptal olursa elimizde hiç bir şey kalmayacak. İktidar partisi yeni düzenleme yapsa bile bunu seçim yatırımı olarak seçim sonrası bir tarihe bırakacağın emin olabilirsiniz. Muhalefet kazansa kanun çıkana kadar en az bir yıl geçer. Bu süreçte her öğretmen en az 25 bin lira hak kaybı yaşayacak. Ne için? Çalışmaya gelince tembel tweet atmaya gelince maharetli bir grubun sınavdan korkmasından dolayı.

"Öğretmen değilsen sus."

Bunlar da öğretmen işte. Daha eleştiren düşünce tahammülü yok. Bunların çocuklara verecek hiç bir şeyleri yok.

Behzatçç
Yasaklı
15 Ağustos 2022 14:56

Hemen istiyoruz sınavsız zam istiyoruz. Herkes sınavsız zam alırken biz neden maaşımızın yarısını kira veriyoruz her ay her ay eksideyiz bakın et yemiyoruz biz aylardır. Meslek kanunu olsun tabi. Ama zam olmalı maaşımıza hemde hemen derhal.
ibrahim98, 2 yıl önce

"Öğretmen değilsen sus."

E K S E L A N S
Müsteşar
15 Ağustos 2022 15:01

Parmakında yüksükler, kolunda pilenzikler.

Oy sana tolunayım, le le İbraham

Nedir bu guzellikler nedir bu guzellikler?

Sen bir daha gelesin, bize selam veresin

Uzman olup gelesin, bize bilgi veresin.

Zengin olup gezesin, miamiye gidesin

Koltuk alıp binesin, hep göklere eresin

ibrahim98, 2 yıl önce

ibrahim98
Şube Müdürü
15 Ağustos 2022 15:06

Ben istemiyor muyum sanıyorsun? Kaç yıl önce başlık açmışım destek veren olmadı. Şimdi bir fırsat gelmiş ayağımıza ama bunun kıymetini bilmeyip iptal isteyen bir kesim var. Sınav açılmadan geçen 17 yılda bugünün parası ile ne kadar kaybımız oldu farkında değiller.

https://forum.memurlar.net/konu/2187842/

ibrahim98
Şube Müdürü
15 Ağustos 2022 15:10

Benim bir şey dememe gerek kalmamış. Sen seviyeni herkese göstermişsin.

E K S E L A N S, 2 yıl önce

Parmakında yüksükler, kolunda pilenzikler.

Oy sana tolunayım, le le İbraham

Nedir bu guzellikler nedir bu guzellikler?

Sen bir daha gelesin, bize selam veresin

Uzman olup gelesin, bize bilgi veresin.

Zengin olup gezesin, miamiye gidesin

Koltuk alıp binesin, hep göklere eresin

Behzatçç
Yasaklı
15 Ağustos 2022 15:13

Hocam birlik olalım bize ayrıca zam versinler biz köle değiliz okuduk hocam ben tek başıma zor geçiniriyorum istannulda ankara izmirde çanakkalede adanada bursada herkes perişan kira ödenecek gibi değil. Sınav olmadan versinler acil.
ibrahim98, 2 yıl önce

Ben istemiyor muyum sanıyorsun? Kaç yıl önce başlık açmışım destek veren olmadı. Şimdi bir fırsat gelmiş ayağımıza ama bunun kıymetini bilmeyip iptal isteyen bir kesim var. Sınav açılmadan geçen 17 yılda bugünün parası ile ne kadar kaybımız oldu farkında değiller.

https://forum.memurlar.net/konu/2187842/

karadikenli_20
Aday Memur
15 Ağustos 2022 16:32

Öğretmenin yeterliğini ölçecek kişilerin, öncelikle öğretmen kökenli olması gerekir. Öğretmenlerin yeterliği defalarca ölçüldü. 100 soruluk çoktan seçmeli sınav öğretmen yeterliğini ölçmez, ölçemez.

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi