Editörler : ayşegül bgm

gwb77
Aday Memur
17 Ocak 2021 21:52

Hangi hastanede çalışıyorsunuz?

tuncermahmut, 3 yıl önce
Hocam şu an vergi diliminde değil. Zaten maaş+sabit ocakta 5100 oldu. Eğer bu ay da döner sermaye düşmezse 7500 civarı alacam. Fazla mesaim az. Her şey fazla mesaiye bağlı. Yukarda arkadaşın dediği gibi yoğun bir servis ise alabilir.
17 Ocak 2021 21:56

Van YYÜ
gwb77, 3 yıl önce

Hangi hastanede çalışıyorsunuz?

gwb77
Aday Memur
17 Ocak 2021 21:57

Şu var biz zaten parasal yönden kıyaslamadık parasal yönden sağlık bakanlığı ile arasında bir fark yok burada tersini söyleyen de olmadı zaten. Biz çok yoğun çalışma koşullarından, eleman yetersizliğinden, özlük haklarının eksiliğinden ve tayin hakkının olmayışından bahsettik.

pvj00
Aday Memur
17 Ocak 2021 22:07

Her üniversite hastanesi o kadar para vermiyor hocam, benim çalıştığım yer çok daha düşük veriyordu. Yani hastaneden hastaneye değişiyor.

tuncermahmut, 3 yıl önce
Hocam şu an vergi diliminde değil. Zaten maaş+sabit ocakta 5100 oldu. Eğer bu ay da döner sermaye düşmezse 7500 civarı alacam. Fazla mesaim az. Her şey fazla mesaiye bağlı. Yukarda arkadaşın dediği gibi yoğun bir servis ise alabilir.
17 Ocak 2021 22:07

Yoğunluk hastaneden hastaneye göre değişiyor. Eşim devlette kadrolu. Onun hastanesi genel olarak daha yoğundu. Gitmek isteyen önceden araştırıp gidebilir. Tayin hakkının olmaması, döner ve nöbet ücretinin düzenli yatmaması bunlar hep dezavantaj.
gwb77, 3 yıl önce

Şu var biz zaten parasal yönden kıyaslamadık parasal yönden sağlık bakanlığı ile arasında bir fark yok burada tersini söyleyen de olmadı zaten. Biz çok yoğun çalışma koşullarından, eleman yetersizliğinden, özlük haklarının eksiliğinden ve tayin hakkının olmayışından bahsettik.

17 Ocak 2021 22:09

Öyle tabi ki. Zaten bunu söylemeye çalıştım. Her şey hastaneden hastaneye değişiyor. Benim dönerim devlettekinden daha iyiydi . Van için söylüyorum. Gitmek isteyen adam bunları araştırıp tayin konusunu göz önünde bulundurup gitmeli.
pvj00, 3 yıl önce

Her üniversite hastanesi o kadar para vermiyor hocam, benim çalıştığım yer çok daha düşük veriyordu. Yani hastaneden hastaneye değişiyor.

pvj00
Aday Memur
17 Ocak 2021 22:10

Aynen

tuncermahmut, 3 yıl önce
Öyle tabi ki. Zaten bunu söylemeye çalıştım. Her şey hastaneden hastaneye değişiyor. Benim dönerim devlettekinden daha iyiydi . Van için söylüyorum. Gitmek isteyen adam bunları araştırıp tayin konusunu göz önünde bulundurup gitmeli.

010610
Kapalı
19 Ocak 2021 20:16

Bilgisi olan biri paramedik mezunu bir kişinin cezaevinde sağlık memuru olarak çalışması hakkında da bilgi verebilir mi lütfen nerden başvuru yapılır kaç puan gerekir o kadar araştırmama rağmen asla bir bilgi bulamıyorum

gwb77
Aday Memur
20 Ocak 2021 01:47

Adalet bakanlığı alımlarını takip edecen

010610, 3 yıl önce
Bilgisi olan biri paramedik mezunu bir kişinin cezaevinde sağlık memuru olarak çalışması hakkında da bilgi verebilir mi lütfen nerden başvuru yapılır kaç puan gerekir o kadar araştırmama rağmen asla bir bilgi bulamıyorum
22 Ocak 2021 13:17

covid laboratuvarıında calısıyorum nobet ucretım acıl servıse gore 22 tl ayda 270 saat calısıyorum bu benm hakkım olandan daha dusuk +1600 daha almam gerekıyor.ama yapacak bıusey yok

pvj00, 3 yıl önce

Bana sallıyorsun gibi geliyor, madem alıyorsun gerçekten nerede çalıştığını söyle anlayalım yalan mı gerçek mi?

pvj00
Aday Memur
22 Ocak 2021 18:13

laboratuvar teknikeri misim?

memuradayimami, 3 yıl önce

covid laboratuvarıında calısıyorum nobet ucretım acıl servıse gore 22 tl ayda 270 saat calısıyorum bu benm hakkım olandan daha dusuk +1600 daha almam gerekıyor.ama yapacak bıusey yok

Hoca002
Daire Başkanı
02 Şubat 2021 15:07

Her ne sebep ile olursa olsun birinin ailesine uzanacak hakaretler yapmamalısınız bu yaptığınız çok yanlış özür dilemenizi istiyorum

Dmtertrk
Aday Memur
02 Şubat 2021 18:30

Madem öyle sen de hemşirelik okusaydın millete hakaret edeceğinize kendinize bakın. Herkes kendi durumuna göre en iyisini ister hakkıdır

TE0MN
Memur
03 Şubat 2021 20:53

Hocam özür dilerim de insan evladı dedim ne var bunda. Ben lafımın arkasındayım genel olarak diyorum doktorundan tut hemşiresine att sine kadar hiç bir çalışan ne yazıkki işinden memnun değil hep bi nankörce yorumlar neden bunlara bir şey demiyorsunuz ? Ve aldıkları maaşta kamu maaşı 112 veya devlet hastanesi farketmez arkadaş kimse memnun değil ya memnun değilseniz verin istifa biz girelim bir arkadaş demiş hemşire olsaydın diye ben olmak istesem olurdum ben kendi alanımdan bahsediyorum sonra ağlamayın üniversite hastanesi cart curt memnun değilsen ver istifanı paşam tekrar ediyorum ELEŞTİRMEK HERKESİN HAKKI AMA GÖZ GÖRE GÖRE NANKÖR OLMAYIN
Hoca002, 3 yıl önce
Her ne sebep ile olursa olsun birinin ailesine uzanacak hakaretler yapmamalısınız bu yaptığınız çok yanlış özür dilemenizi istiyorum

Memuuurrr
Kapalı
08 Şubat 2021 22:57

Meslek ne
tuncermahmut, 3 yıl önce
Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi