Editörler : crops35

denizyolcusu
Aday Memur
31 Aralık 2019 11:15

biliyorum hocam ama aradığım numarayı açan görevli öyle söyledi bende emin olmak istedim duyurudaki numaraysa aynı kişi sanırım atandığımız müesseseyi söylediler yazmışsınız sordum belli değil daha filan dedi aklım karıştı biraz. birde sizde şehir dışından gittiniz oraya anladığım kadarıyla zonguldak hakkındaki ilk intibanız nedir herkes bişeyler yazmış biraz araştırdım olumsuz o yüzden soruyorum.
ysnkrkmzz35, 4 yıl önce
yasar beyin ozel numarasi yok hocam bende 0 (372) 259 43 22 bu numara var duyurularda olan tebligata da gerek yok duyuruda yazmışlar zaten

ysnkrkmzz35
Aday Memur
31 Aralık 2019 11:24

bana genel müdürlükte çalışacağımı söylediler ama sizde kontenjan çok birden fazla müessese alım yapıyorsa hangisine gideceginiz belli olmayabilir. Zonguldak'ta çok durmadım hocam hava yağmurluydu dolasmadim küçük bir yer bana göre beklentiyi yüksek tutmamak gerek ama manzarası harika kurumun binasi bile denize bakiyo
denizyolcusu, 4 yıl önce
biliyorum hocam ama aradığım numarayı açan görevli öyle söyledi bende emin olmak istedim duyurudaki numaraysa aynı kişi sanırım atandığımız müesseseyi söylediler yazmışsınız sordum belli değil daha filan dedi aklım karıştı biraz. birde sizde şehir dışından gittiniz oraya anladığım kadarıyla zonguldak hakkındaki ilk intibanız nedir herkes bişeyler yazmış biraz araştırdım olumsuz o yüzden soruyorum.

denizyolcusu
Aday Memur
31 Aralık 2019 11:27

teşekkürler hocam cevaplar için. küçüklüğünden ziyade hava kirliliği hakkında biraz korkutmuştu yorumlar yoksa küçük bi batı karadeniz şehri beklentim var.
ysnkrkmzz35, 4 yıl önce
bana genel müdürlükte çalışacağımı söylediler ama sizde kontenjan çok birden fazla müessese alım yapıyorsa hangisine gideceginiz belli olmayabilir. Zonguldak'ta çok durmadım hocam hava yağmurluydu dolasmadim küçük bir yer bana göre beklentiyi yüksek tutmamak gerek ama manzarası harika kurumun binasi bile denize bakiyo

ysnkrkmzz35
Aday Memur
10 Ocak 2020 17:37

Bilgi alan var mı ne zaman başlayacağımız konusunda

denizyolcusu
Aday Memur
16 Ocak 2020 15:55

bugün kurumu aradım gs evraklarınızı gönderdik bir bir buçuk ay sürer sonra başlarsınız dedi görevli
ysnkrkmzz35, 4 yıl önce

Bilgi alan var mı ne zaman başlayacağımız konusunda

ysnkrkmzz35
Aday Memur
16 Ocak 2020 16:03

Teşekkürler hocam ben de aradım bana da öyle söylediler bütün sonucları birlikte vericeklermis imzaya umarım şubat ortasına kadar hallolur.

denizyolcusu, 4 yıl önce
bugün kurumu aradım gs evraklarınızı gönderdik bir bir buçuk ay sürer sonra başlarsınız dedi görevli

saadtt
Aday Memur
24 Ocak 2020 15:39

ben bugün kurum ile görüştüm . güvenlik soruşturması dosyamız tekrar onlara geldiğinde bizi arayacaklarmış. fakat başlamak için herkesinkinin gelmesini beklicekmişiz. toplu başlayacaksınız dedi. herhangi bi kurul toplanma durumu olacak mı dedim. hayır sonuca göre başlicaksınız dedi. ama toplu başlanacakmış.
ysnkrkmzz35, 4 yıl önce

Teşekkürler hocam ben de aradım bana da öyle söylediler bütün sonucları birlikte vericeklermis imzaya umarım şubat ortasına kadar hallolur.

denizyolcusu
Aday Memur
03 Şubat 2020 17:42

bugün kurumu aradım tekrar, bazı arkadaşların gs si ellerine ulaşmaya başlamış umarım bu ay içinde herkesin gs si tamamlanır.

hm041017
Aday Memur
10 Şubat 2020 18:22

Arıyan soran var mı arkadaşlar var mı bilgisi olan son durum hakkında

denizyolcusu
Aday Memur
11 Şubat 2020 00:08

gün içerisinde aradım şubat sonu gibi tahmin ediyoruz dedi görevli bütün gsler sonuçlanınca kurul toplantısı olacakmış ardından başlatılırsınız dedi
hm041017, 4 yıl önce

Arıyan soran var mı arkadaşlar var mı bilgisi olan son durum hakkında

saadtt
Aday Memur
15 Şubat 2020 00:56

ben de dün aradım bana da 10 güne çoğunluğun dosyası gelmiş olur diye tahmin ediyoruz dediler. kurul toplanacak yerler onaylanacak öyle başlicaz. ama şubat sonuna kalmaz diyorlar da bence aramaları şubat sonuna kalmaz sadece. bi de 15 gün başlama süresi var. daha bunun ev bulması ev taşıması vs bi sürü işi var. mart başı işe başlayabilirsek bilirsek şükredicem. bi ben mi böyleyim bilmiyorum ama artık bi an önce gidip başlasak işimize
denizyolcusu, 4 yıl önce
gün içerisinde aradım şubat sonu gibi tahmin ediyoruz dedi görevli bütün gsler sonuçlanınca kurul toplantısı olacakmış ardından başlatılırsınız dedi

denizyolcusu
Aday Memur
15 Şubat 2020 01:04

arandıktan sonra herşey çok hızlı gelir bunları kafana takma atanmanın tadını çıkar derim gerisi bir şekilde hallolur bende hemen başlamak istiyorum adapte olabilmek için insanlara yeni bir şehre vs ama az kaldı bunlar güzel heyecanlar zaten şu an ayın 15 i herkesin gs 10 güne gelse yine çağrılmak ayın sonunu bulur hemen gitmek veya 15 günlük süreci kullanmak kişinin inisiyatifine kalmış nerden geliyorsun bilmiyorum ama verecekleri müesseseye göre belki bir süre misafirhaneyi kullanabilirsin yakınlığa göre ben öyle yapmayı düşünüyorum en kötü ihtimal planım bu artık hayırlısı olsun hepimiz için
saadtt, 4 yıl önce
ben de dün aradım bana da 10 güne çoğunluğun dosyası gelmiş olur diye tahmin ediyoruz dediler. kurul toplanacak yerler onaylanacak öyle başlicaz. ama şubat sonuna kalmaz diyorlar da bence aramaları şubat sonuna kalmaz sadece. bi de 15 gün başlama süresi var. daha bunun ev bulması ev taşıması vs bi sürü işi var. mart başı işe başlayabilirsek bilirsek şükredicem. bi ben mi böyleyim bilmiyorum ama artık bi an önce gidip başlasak işimize

saadtt
Aday Memur
15 Şubat 2020 01:08

evet evet biz de öyle yapıcaz mecburen. 1 hafta filan öncesinden gidip misafirhaneyi kullanıcaz ev bulup tutana kadar. bekarlara göre biraz daha kolaydır da benim gibi evli ve çocuklular için zor bir süreç ondan bi an önce olup bitsin istiyorum artık. herkes aynı şeyi diyor atandın tadını çıkar vs herkesin hakkında hayırlısı olur inşallah
denizyolcusu, 4 yıl önce
arandıktan sonra herşey çok hızlı gelir bunları kafana takma atanmanın tadını çıkar derim gerisi bir şekilde hallolur bende hemen başlamak istiyorum adapte olabilmek için insanlara yeni bir şehre vs ama az kaldı bunlar güzel heyecanlar zaten şu an ayın 15 i herkesin gs 10 güne gelse yine çağrılmak ayın sonunu bulur hemen gitmek veya 15 günlük süreci kullanmak kişinin inisiyatifine kalmış nerden geliyorsun bilmiyorum ama verecekleri müesseseye göre belki bir süre misafirhaneyi kullanabilirsin yakınlığa göre ben öyle yapmayı düşünüyorum en kötü ihtimal planım bu artık hayırlısı olsun hepimiz için

hm041017
Aday Memur
21 Şubat 2020 23:51

Güncel haberler var mı acabası ?

denizyolcusu
Aday Memur
22 Şubat 2020 15:04

perşembe günü aradım ama henüz belli birşey yok şubat sonu beklentimiz biraz boşa çıktı gibi ama yine de belli olmaz
hm041017, 4 yıl önce

Güncel haberler var mı acabası ?

hm041017
Aday Memur
28 Şubat 2020 19:23

Ambar memuru olarak atanan arkadaşlardan g.s dosyası tamamlanan var mı acaba bilgi alan ?

Att-65
Aday Memur
29 Şubat 2020 12:07

En son kurumu aradığımda gs si gelmeyen 3 kişi var demişlerdi

Yeni bi gelişme var mı arkadaslar işe ne zaman başlarız , haftaya çağırırlar mı artık ?

ysnkrkmzz35
Aday Memur
29 Şubat 2020 15:40

Ne zaman aramıştınız hocam ?

Att-65, 4 yıl önce

En son kurumu aradığımda gs si gelmeyen 3 kişi var demişlerdi

Yeni bi gelişme var mı arkadaslar işe ne zaman başlarız , haftaya çağırırlar mı artık ?

ysnkrkmzz35
Aday Memur
29 Şubat 2020 15:41

Ben pazartesi aradığımda 5-6 kişi demişlerdi.

Att-65
Aday Memur
29 Şubat 2020 15:46

Ben salı günü aradım şefle görüşme şansım oldu 3 kişi kaldığını söyledi . Ben sağlıkçı olduğum için kendi gs mi sordum sağlıkçıların sonuçları geldi öbür branşlardan eksik 3 tane var demişti cuma günü arayan soran son bi gelişme duyan kimse var mı ?

Toplam 92 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi