Editörler : crops35
08 Eylül 2019 19:56

KPSS önlisans 85+ için kaynak ve çalışma önerisi istiyorum

Arkadaslar sizce kac ay calisma yeterli olur ve bana onerebileceginiz kaynaklar nelerdir. Hangi ders icin hangi kaynak?

hakan3332
Yasaklı
08 Eylül 2019 21:43

öncelikle bunu tam anlamıyla kimse söylemez millet neden rakip yaratsın ki :D

Cahitdemir
Aday Memur
08 Eylül 2019 21:47

Herkes senin gibi bencil degil ayrica rakip olmayanlar vardir lisans mezunu veya atanmiş kisiler yardimci olabilirler heralde

hakan3332, 5 yıl önce

öncelikle bunu tam anlamıyla kimse söylemez millet neden rakip yaratsın ki :D

Rengarenk91
Kapalı
11 Eylül 2019 18:15

Yilbasindan sonra baslasam yeterli olur diye dusunuyorum.cok detayli calismiycam.zaten gunde 10 saatlik iste calisiyorum.2 saatimi ayirsam yetiyo.bi konuyu detayli bilince sinavda iki sIk arasinda kaliyorum.sinavda yuzeysel soruluyo zaten.gozumuzde cok buyutup detaya girdigimiz icin zor geliyo.

12 Eylül 2019 01:55

arkadaşlar youtube videoyu izleyebileceğim kaynaklar önerebilir misiniz özellikle matematik ve tarih

Hacker42
Aday Memur
12 Eylül 2019 14:32

şifreli matematik kanalını takip edebilirsin efsane bir kanal yayınlamış olduğu ilk videosunu inceleyerek ne demek istediğimi anlayabilirsin bütün formülleri unutmaya hazır mısın ?

muhammet0610, 5 yıl önce

arkadaşlar youtube videoyu izleyebileceğim kaynaklar önerebilir misiniz özellikle matematik ve tarih

poyrazadaliii
Yasaklı
16 Eylül 2019 22:30

Ankara'da hem iş yerimde hem de çevremdeki arkadaşlar dershaneye yazılmaya başladı.Malum çift yıl vb...Ben kardeşimi Kuzey Akademiye yazdırdım,atanmadan önceki dershanemdi,sistemli ,yayınları ve hocaları kaliteli,yıl sonu kampları süperdi vb....Herkese çalışma ve ders yaşantısında başarılar dostlarım.

mesuttkt06
Yasaklı
16 Eylül 2019 22:37

Hafta sonu bizde arkadaşlarla görüştük GYK için 500 saat ders sanırım görüştükleriz arasında en fazla ders veren dershaneydi,görüşmemiz çok samimi ve güzel geçti,Hafta sonu yazılacağız inşallah...Kuzey Akademi ile kesinlikle bi görüşe yapmak gerekiyor zihnimizi açtı Hoca:)

poyrazadaliii, 5 yıl önce

Ankara'da hem iş yerimde hem de çevremdeki arkadaşlar dershaneye yazılmaya başladı.Malum çift yıl vb...Ben kardeşimi Kuzey Akademiye yazdırdım,atanmadan önceki dershanemdi,sistemli ,yayınları ve hocaları kaliteli,yıl sonu kampları süperdi vb....Herkese çalışma ve ders yaşantısında başarılar dostlarım.

Porzing34
Aday Memur
16 Eylül 2019 22:54

Bozacının şahidi şıracı kandırın milleti reklamcılar

mesuttkt06, 5 yıl önce

Hafta sonu bizde arkadaşlarla görüştük GYK için 500 saat ders sanırım görüştükleriz arasında en fazla ders veren dershaneydi,görüşmemiz çok samimi ve güzel geçti,Hafta sonu yazılacağız inşallah...Kuzey Akademi ile kesinlikle bi görüşe yapmak gerekiyor zihnimizi açtı Hoca:)

16 Eylül 2019 23:26

Kuzey akademideki hocalar çok iyi. Harika. Perfect. Çok iyi demiş miydim? Evet

hakan3332
Yasaklı
17 Eylül 2019 00:08

bak bakayım kimse yazmış mı sana reklamcılardan başka :D neyse sana bi kac tüyo ve kaynak önereceğim özel olarak mesaj at kpss konusunda bayağı tecrübe edindim meslek cıkışlıyım temelsiz şekilden matta 25/24 tarih 27/24 cografya 18/18 yaptım

Cahitdemir, 5 yıl önce

Herkes senin gibi bencil degil ayrica rakip olmayanlar vardir lisans mezunu veya atanmiş kisiler yardimci olabilirler heralde

AHMTPYRZ
Aday Memur
17 Eylül 2019 10:33

Merhaba Öncelikle bir plan yapmalısınız. Bu plana göre bütün ders konularını bitirmek icin bir zaman hedefi koyun mesela mayısta bitmis olsun bütün derslerin konuları her konu bitiminde en az 100 soru çözün. Sonra 2 ay gibi bir sure belieyip butun konulari baştan tekrar edin ve her konu bitiminde 1 kaynaktan soru çözün bu tekrar bitince deneme çözmeye baslayin deneme de yanlis yaptiniz konuya geri donup tekrar edin. ben nu sekilde evde calisarak 86 aldım ustelik 2 yasinda bebegim vardi. Benim Hocam youtube videolarindan çalıştım tum dersler var. cografyya icin engin er aydın tarih icin ramazan yetkin anayasa esra özkan turke matematik icinde hocalar var. Konulari 1. videodan baslayip bitirin. Sonra genel tekrar videolari var onlari da ayni sekikde baslayip bitirin. Cok uzun oldu umarim anlatabildim

Bugrahan Beyim
Yasaklı
17 Eylül 2019 11:06

millet artık işlemeyen bir sistem için dershaneye bile yazılıyor :D arkadaşım KPSS işi artık bitti min 95 almanız lazım aşağısı kesinlikle kurtarmaz sakına kitaba dersjaneye para vermeyin 88.2 puanım var 1 senedir hiçbir işe yaramadı kpss=enayi kandırma sınavı

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi