Editörler : Pangaea
29 Kasım 2019 18:27

Aile Bakanlığı Taban Puan Anketi

Değerli Dostlar. Herkes başvurduğu ilk şehri işaretleyip puanını da yazarsa yine bir değerlendirme yapma şansımız olur. İdare memurluğu,Ysk ve İl Göçte bire bir tuttu anket ve analizimiz. inşallah bu ankette de başarılı oluruz. Pazar günü tahminlerimizi paylaşacağız inşallah Herkesin gönlüne göre olmasını dilerim. Ankete katılım için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://xoyondo.com/opt/pl4EPGtRUhc49xP/o

laddie
Memur
29 Kasım 2019 18:33

hele şükür osym den önce öğreniriz şimdi.sağolun

karabahtli
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:38

saygısızlığa gerek yok. adam idare memurluğu 81-83 arası dedi ve 82,5 puanda kapattı. idare memurluğunu sayesinde 1 ay önce öğrendim. il göç minimum 86-87 dedi ve aynen öyle oldu. Ysk için tek tek unvanlara göre analiz ve anketini açıkladı. 3 anketi ve sonuçları da forumlarda mevcut. yararlanan yararlanıyor, tamam sen yazma sen ösym yazınca öğren. öyle bir özgürlüğün var. bırak da adam insanlara yardımcı olsun. zoruna giden nedir, başkalarına yararlı olamamak mı yoksa adamın karşılıksız insanlara yardımını içine sindirememek mi? birazcık emeğe saygı yeter.

laddie, 4 yıl önce

Kubkub06
Aday Memur
29 Kasım 2019 18:39

Hayat 93 puan la bu alıma başvuran Ferhat a bunu yaptıysa bize neler yapmaz

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:40

eyvallah kardeş canın sağolsun ösym ne derse o tabi bizim yaptığımız ne ki :) başarılar

laddie, 4 yıl önce

123asdf
Şef
29 Kasım 2019 18:42

Bu arkadaş bu anket olayını severek yapıyor ve güzel de yapıyor herkes uğraşmaz bence kıymetli bir şey yaptığı.

Mathmusic
Aday Memur
29 Kasım 2019 18:43

Keşke herkes tercih ettiği ilk ili işaretlese hepsini işaretleyenler var

laddie
Memur
29 Kasım 2019 18:43

gerçek anlamda söyledim ama ben zaten
karabahtli, 4 yıl önce

saygısızlığa gerek yok. adam idare memurluğu 81-83 arası dedi ve 82,5 puanda kapattı. idare memurluğunu sayesinde 1 ay önce öğrendim. il göç minimum 86-87 dedi ve aynen öyle oldu. Ysk için tek tek unvanlara göre analiz ve anketini açıkladı. 3 anketi ve sonuçları da forumlarda mevcut. yararlanan yararlanıyor, tamam sen yazma sen ösym yazınca öğren. öyle bir özgürlüğün var. bırak da adam insanlara yardımcı olsun. zoruna giden nedir, başkalarına yararlı olamamak mı yoksa adamın karşılıksız insanlara yardımını içine sindirememek mi? birazcık emeğe saygı yeter.

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:45

teşekkürler kardeşim katılım çok güzel gidiyor. inşallah yüzde yüz isabet sonuçları paylaşacağız

123asdf, 4 yıl önce

Bu arkadaş bu anket olayını severek yapıyor ve güzel de yapıyor herkes uğraşmaz bence kıymetli bir şey yaptığı.

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:47

anketi görmeyenlere de kopyalayıp paylaşalım. 2019-6 alımındaki büro personeli lisans anketine katılın değerli dostlar.

Kubkub06
Aday Memur
29 Kasım 2019 18:51

Hocam bence sadece ilk tercihi değil yaptığı tercihleri genel olarak işaretlemeleri lazım herkes. Çünkü çok az kişiye ilk tercihi gelir

karabahtli
Genel Müdür
29 Kasım 2019 18:51

teşekkürler başkan . bu anketin de çok yararlı olacak inanıyorum , epey katılım olmuş kısa sürede. arkadaşlar başlığı yukarıda tutmaya çalışalım ve arkadaşlarımıza anket linkini paylaşalım.

hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar.

2019/6 alımındaki lisans büro personeli alımı için anket linkimiz

Sakınha
Memur
29 Kasım 2019 19:15

bu anketin önlisanslısı var mı (:

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 19:17

Malesef . Lisansa çalışıyorum sadece. Önlisanslı bir arkadaş benzer bir anket açarsa iyi olur. Önlisans forumuna yazın isterseniz anketler Çok yararlı oluyor hem de fikir veriyor
Sakınha, 4 yıl önce
bu anketin önlisanslısı var mı (:

laddie
Memur
29 Kasım 2019 19:17

keşke sadece puan girseydik.puanların yanına bir şey yazınca kaydırınca alt alta göremiyor insan

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 19:19

30 tercih hakkı olduğu için karışmasın istedim. Siz sadece puan yazın ve ilk tercihinizi işaretleyin ben derleyip toparlayıp pazar günü öğle saatlerinde sonuçları tek tek şehir bazında puanları yazacağım inşallah
laddie, 4 yıl önce
keşke sadece puan girseydik.puanların yanına bir şey yazınca kaydırınca alt alta göremiyor insan

Sakınha
Memur
29 Kasım 2019 19:19

aynen cok mantıklı nasıl yapılacagını bilseydim kendim ugrasırdım. teşekkürler
romayı yakan adam, 4 yıl önce
Malesef . Lisansa çalışıyorum sadece. Önlisanslı bir arkadaş benzer bir anket açarsa iyi olur. Önlisans forumuna yazın isterseniz anketler Çok yararlı oluyor hem de fikir veriyor
29 Kasım 2019 19:22

Niye tek tercih isaretliyo herkes kac teecih yaptiysa onu isaretlemeli goc alimi degil ki bu 30 tercih var

30 tercih hakkı olduğu için karışmasın istedim. Siz sadece puan yazın ve ilk tercihinizi işaretleyin ben derleyip toparlayıp pazar günü öğle saatlerinde sonuçları tek tek şehir bazında puanları yazacağım inşallah
29 Kasım 2019 19:26

Ayrica bi suru farkli kombinasyon var adamin hangi sehri kacinci tercih olarak aldigini bilemezsin o yuzden cok zor tahmin etmek bu anketle

laddie
Memur
29 Kasım 2019 19:31

kombinasyonu zor bir anket.muhtemelen yüksek puanlılar tek tercih işaretleyecek.ama seçtiği yerleri genelde işaretledi hemen hemen herkes.bence herkes yazdığı yerleri işaretlesin sorun olmaz.sadece en solda nike puan girsin herkes.daha iyi olur yazanlara söylüyorum

romayı yakan adam
Genel Müdür
29 Kasım 2019 19:34

Zoru severim. Evet yine zor kombinasyonlu anket. Ortalama puan bulmak için ilk tercih bana gerekli veriyi sağlayacak ama isteyen istediği gibi yapsın . Yüzde 90 doğru sonuç alacağız inanıyorum. Diğer yerlerden gelen verilerle birleştireceğim kolayınıza geldiği gibi yapın:)
Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi