Editörler : crops35

tekniker6
Aday Memur
14 Mayıs 2020 08:37

güvenlik görevlilerin sonuçlar açıklanmış bi umut teknisyenlerde yakın zamanda açıklanır inşallahh

Ömür Manas
Aday Memur
14 Mayıs 2020 09:59

kurumu aradım sizden 1 önce güvenlik sizin daha var dedi zamanda vermedi beklemedeyiz hayırlısı ile açıklansaydı bi
tekniker6, 4 yıl önce

güvenlik görevlilerin sonuçlar açıklanmış bi umut teknisyenlerde yakın zamanda açıklanır inşallahh

01 Haziran 2020 15:28

Arkadaslar bu gun kurumu aradim yakinda aciklanacagini soylediler hakkimiz da hayirlisi olsun

Drjacob
Aday Memur
02 Haziran 2020 10:36

şu an yeni bir alım yok sanırım

tekniker6
Aday Memur
02 Haziran 2020 15:07

valla bende biraz önce aradım siteyi takip edin bizde bekliyoruz diyolar kafalarına göre anlaşılan:)

kbulut06
Aday Memur
04 Haziran 2020 22:02

Makine kazanan varsa ise bana ulaşsın. Beraber hareket edelim

bozkurtahmettt
Aday Memur
09 Haziran 2020 01:59

Arkadaşlar şimdi merakla bişeyler öğrenmeye çalıştınız kurum hakkında hep.artık işe yerleştiğinize göre sizler bari detaylı maaş be özlük haklarında açıklma yapında öğrenelim.bidaha alım olunca başvuru yapalım mı yapmayalım mı diye.Okuyup okuyup geçmeyin lütfen.Özellikle Elektrik teknisyeni atanan arkadaşlar sizlere sözüm
kbulut06, 4 yıl önce

Makine kazanan varsa ise bana ulaşsın. Beraber hareket edelim

mehmeteminersoy
Kapalı
10 Aralık 2020 23:56

bi ıssızlık olmuş, içerde yemin felan mı ettiriyorlar? ay sonu mülakat var bilgi paylşacak arkadaş?

economi06
Şube Müdürü
12 Aralık 2020 08:54

#

Fatiheses
Kapalı
09 Kasım 2021 13:03

merhaba arkadaşlar kasım içinde merkez bankası mekatronik teknisyeni için çağırılan varmı yada öncesinde mülakata katılmış arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim?

Fatiheses
Kapalı
09 Kasım 2021 13:06

mesleki mülakata gidicem ne çıkar ne ağırlıklı olur bilmiyorum yardıma ihtiyaçım var ?

rmyuah
Aday Memur
11 Kasım 2021 00:18

Herkese Merhaba , Ben Mülakata girdim elendim . Süreç şu şekilde , İlk önce uygulamalı sonra sözlü (25-30dk) mülakat yapılıyor sözlüde psikolog gibi tüm detayları soruyorlar . 1. Uygulamalı mülakat detay vermem doğru olmaz ama bölümünüzle alakalı en temel ama unutmuş olma ihtimaliniz yüksek olan şeyler soruluyor . Onun üzerinden puan alıyorsunuz 2. Sözlü mülakat tarihi veriliyor o günde 3 kişi karşında ve çok ciddi zorluyor sıkıştırıyorlar . Gelelim işin özüne . Takım elbise ile gidip takım elbise ile gelmeyeceksiniz . Tulum giyerek makineci elektrik elektronikçi ne olursanız olun 1964 yılından kalan eski makinalar içinde sanayinden farkı olmayan bir kurumda yerde toz içinde çalışacaksınız . Baskı matbaa kursu veriyorlar onun belgesini alıyorsunuz akşama kadar sürekli boya dök kağıt koy işi yaparsınız . Sakın ben elektroniğim elektronik kart tamir veya arıza vs vs kesinlikle bunlar yok herkes istisnasız baskıcı matbaacı olacak . Maaşı ortalama 9bin. Ay sonu cebinize girecek para bu . Haftada 3,5 gün çalışacaksınız . 3,5 gün dinlenecek siniz . 12 saat çalışıyorsunuz . İş zor kesinlikle memuriyet düşünenler gitmesin ben kazanamadığım için çok memnunum Ordaki heyet de bunu bildiği için beni almamış demekki :)) . Çünkü çalışmazdım. Şuan başka kuruma atandım çok şükür . Size tavsiyem hakkınızda sadece hayırlı olanı isteyin hayat tavsiyesi VERİYORUM size ... İlla burası olsun demeyin. Kalın sağlıcakla . Özelden lütfen yazmayın ne soruları söylerim ne de başka bişey. İyi olan kazansın. Sakın araya torpil koymaya çalışmayın bu da ayrıca bir tavsiye size . Ayağınıza sıkarsınız .

er-zey
Aday Memur
12 Kasım 2021 10:59

Şimdiden rakip eleme çalışmaları başlamış. Her mülakat öncesi böyle tipler çıkar. Çok takılmayın bunun dediklerine. Hakkımızda hayırlısı.

rmyuah, 2 yıl önce
Herkese Merhaba , Ben Mülakata girdim elendim . Süreç şu şekilde , İlk önce uygulamalı sonra sözlü (25-30dk) mülakat yapılıyor sözlüde psikolog gibi tüm detayları soruyorlar . 1. Uygulamalı mülakat detay vermem doğru olmaz ama bölümünüzle alakalı en temel ama unutmuş olma ihtimaliniz yüksek olan şeyler soruluyor . Onun üzerinden puan alıyorsunuz 2. Sözlü mülakat tarihi veriliyor o günde 3 kişi karşında ve çok ciddi zorluyor sıkıştırıyorlar . Gelelim işin özüne . Takım elbise ile gidip takım elbise ile gelmeyeceksiniz . Tulum giyerek makineci elektrik elektronikçi ne olursanız olun 1964 yılından kalan eski makinalar içinde sanayinden farkı olmayan bir kurumda yerde toz içinde çalışacaksınız . Baskı matbaa kursu veriyorlar onun belgesini alıyorsunuz akşama kadar sürekli boya dök kağıt koy işi yaparsınız . Sakın ben elektroniğim elektronik kart tamir veya arıza vs vs kesinlikle bunlar yok herkes istisnasız baskıcı matbaacı olacak . Maaşı ortalama 9bin. Ay sonu cebinize girecek para bu . Haftada 3,5 gün çalışacaksınız . 3,5 gün dinlenecek siniz . 12 saat çalışıyorsunuz . İş zor kesinlikle memuriyet düşünenler gitmesin ben kazanamadığım için çok memnunum Ordaki heyet de bunu bildiği için beni almamış demekki :)) . Çünkü çalışmazdım. Şuan başka kuruma atandım çok şükür . Size tavsiyem hakkınızda sadece hayırlı olanı isteyin hayat tavsiyesi VERİYORUM size ... İlla burası olsun demeyin. Kalın sağlıcakla . Özelden lütfen yazmayın ne soruları söylerim ne de başka bişey. İyi olan kazansın. Sakın araya torpil koymaya çalışmayın bu da ayrıca bir tavsiye size . Ayağınıza sıkarsınız .

Fatiheses
Kapalı
13 Kasım 2021 11:12

Hakkımızda hayırlısı biraz hazırlıklı gitmek istiyorum ama karşıma ne çıkacağından haberim yok

14 Kasım 2021 20:55

arkadaşlar bu hafta mülakata çağırılanlar bana ulaşabilir mi

Fatiheses
Kapalı
15 Kasım 2021 12:31

Maalesef özelden mesajınız kapalı atılmıyor

seversee, 2 yıl önce

arkadaşlar bu hafta mülakata çağırılanlar bana ulaşabilir mi

15 Kasım 2021 16:31

mesaj attım

Fatiheses, 2 yıl önce

Maalesef özelden mesajınız kapalı atılmıyor