Editörler : swat3410E.Kayı Han
11 Haziran 2020 13:13

bu başlık üstlerde kalsın ne kadar çok kişi görürse o kadar iyi forumda hep bu konular dolaşıyor ama net bir şey yok maalesef. ikiyılın dolmasına 6 ay kalmışken bu arkadaşın dedikleri baya kafamı karıştırdı. yönetmelik açık bir şekilde ifade etmişken bu durumu yaşayanlar varsa lütfen foruma yorum yapsın bilgelenelim bizde net bir şekilde artık.

Mucahitdmr
Aday Memur
11 Haziran 2020 15:37

Benimde 3 yıl önce psikiyatri için gittim ,bir konu hakkında fikir alış verişi sohbettarzında , e nabızda bu psikiyatrik muayene tanısı diyor sadece ve hiç ilaç kullanmadım , kpss hazırlanıyorum , bu ilerde benim için sıkıntı olabilir mi ?

Mucahitdmr
Aday Memur
11 Haziran 2020 16:19

Ve son durumunu bizimle paylaşırsan sevinirim .

Tale Of Us
Aday Memur
11 Haziran 2020 16:50

kendi yaşayan umursamıyorki zaten kazanınca yada başka bi sebepten cok bilgi kirliliği var bilmeyen de cok kesim var

11 Haziran 2020 17:17

bu forumda memurlarda ar üstte tutulursa illa g yardımcı olmak isteyen olucaktır. senin yaşadığın durum çok garip bizim cevremizden bunu yaşayan bir kaç kişi duyduk ama hep iki yıl dolunca olumlu alıp okula döndüler

Tale Of Us
Aday Memur
11 Haziran 2020 17:29

hadi ya ozman mahkeme de beni başlatıcak ozman inşallah var evet ama yardımcı olan yok yani yönetmeliğe göre benim elenmem saçma dün biriyle konustum adam şizofreni tanısından sonra başlamıs 2 yıl geçtikten sonra

11 Haziran 2020 17:31

bu insan bile başladıysa sizin de başlamanız lazım ya ben bu konuda hep aynı seyleri okudum gördüm konuştum hatta iki yıl dolduktan sonra hastaneden olumlu alırsın merak etme sonrz sorun çıkmaz herkes aynı seyi söylerken hastne neden olumlu vermiyor

Tale Of Us, 4 yıl önce

hadi ya ozman mahkeme de beni başlatıcak ozman inşallah var evet ama yardımcı olan yok yani yönetmeliğe göre benim elenmem saçma dün biriyle konustum adam şizofreni tanısından sonra başlamıs 2 yıl geçtikten sonra

Tale Of Us
Aday Memur
11 Haziran 2020 17:33

inan bende bunu sorguluyorum mahkeme ye güveniyorum ben hastanelere değil

11 Haziran 2020 17:36

hastane önemli olan benim bildiğime göre ''iş mahkeme ile değil önemli olan hastanenin sana sağlam raporu vermesi'' avukat böyle söyledi sizin avukat ne diyor bu konuda

Tale Of Us, 4 yıl önce

inan bende bunu sorguluyorum mahkeme ye güveniyorum ben hastanelere değil

06 Ağustos 2023 13:27

Benimde 1 yıl 8 ay önceye ait ilaç geçmişim var bu konuda bilgisi olan var mı

Tale Of Us, 4 yıl önce

Manisalıs
Aday Memur
06 Ağustos 2023 20:29

Öğrenci misiniz şu an?

Emine Bozteke, 9 ay önce

Benimde 1 yıl 8 ay önceye ait ilaç geçmişim var bu konuda bilgisi olan var mı

12 Ağustos 2023 21:09

Evet yaa ben yazdığınızı görmedim

Manisalıs, 9 ay önce

Öğrenci misiniz şu an?

Toplam 72 mesaj

Çok Yazılan Konular