Editörler : swat3410
«190719081909191019111912191319141915191619171918»

West678
Aday Memur
21 Mayıs 2020 17:52

Bende ayni sen gibi kader gibi:) 43 aydır okumadıgim satır kalmadi.Sonumuz da sizin gibi olsada güzel bir haberde biz verebilsek
Osmanlıyımbennn, 4 yıl önce

Bende devre değildim burada 21 ay bekledim polis eşi:))

21 Mayıs 2020 18:03

Kader Abla iade haberinizi okudum adınıza çok mutlu oldum, Allah bir daha böyle birşey yaşatmasın, bizlere de tez zamanda dönmeyi nasip etsin, kalın sağlıcakla...

Kader44-44, 4 yıl önce
Hepinize iyi akşamlar

Justice20
Şube Müdürü
21 Mayıs 2020 23:43

Bende bugün balkon yıkadım dedim belki bişeyler olur yine olmadı...haberim olmadan ummadık bir anda gelecek iade herhalde...hayırlı ramazanlar...

Kader44-44, 4 yıl önce
Hiç üzmeyin kendinizi ben çok üzdüm kendimi.hiç ummadık bir anda gelir güzel haberler.ben mutsuz ve umutsuz balkon yıkarken öğrendim.

Mekansız3838
Kapalı
21 Mayıs 2020 23:52

Arkadaslar kb yin konu disi ama acikta iken ev kredisi ceken oldumu sıkıntı cikiyormu ziraat bankasi maas bankam basvuru yaptimda acikta oldugumu soylemedim basvuru yaparken sıkıntı olmadi hatta ayni gun expertiz eve bakti bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

Cilekes1004
Genel Müdür
22 Mayıs 2020 00:12

Ooooo ben jer gün iki balkon yıkıyorum şimdiye kadar milyon kere dönmem lazımdı :)) yapmadığımız bi balkon yıkama totemi kalmıştı onu da yapalım justice:()hayırlı akşamlar gençler... Mekansız3838 hiçbir bilgim yok devre..
Justice20, 4 yıl önce

Bende bugün balkon yıkadım dedim belki bişeyler olur yine olmadı...haberim olmadan ummadık bir anda gelecek iade herhalde...hayırlı ramazanlar...

Mekansız3838
Kapalı
22 Mayıs 2020 00:14

tesekkurler abla
Cilekes1004, 4 yıl önce
Ooooo ben jer gün iki balkon yıkıyorum şimdiye kadar milyon kere dönmem lazımdı :)) yapmadığımız bi balkon yıkama totemi kalmıştı onu da yapalım justice:()hayırlı akşamlar gençler... Mekansız3838 hiçbir bilgim yok devre..

Osmanlıyımbennn
Aday Memur
22 Mayıs 2020 00:22

Insallahhh

Justice20, 4 yıl önce

kuzgun19031903
Şube Müdürü
22 Mayıs 2020 01:07

jokerden sevgiler saygılar unutulmadık inşaallah ama ben sizi unutmadım dualarımda siz varsınız Allah cc tüm masumları şerefli onurlu bir şekilde mesleğine döndürsün Rabbim yar ve yardımcınız olsun.. bazen bakıyorum yaptıgım yorumlara 310 sayfalarda inşallah sizde iade olup ne yazışmışız dersiniz

Bulutkseec
Şube Müdürü
22 Mayıs 2020 01:28

310 sayfasına baktımda 534 kişi iade olmuş sayı az görülmüş nerden nereye
kuzgun19031903, 4 yıl önce
jokerden sevgiler saygılar unutulmadık inşaallah ama ben sizi unutmadım dualarımda siz varsınız Allah cc tüm masumları şerefli onurlu bir şekilde mesleğine döndürsün Rabbim yar ve yardımcınız olsun.. bazen bakıyorum yaptıgım yorumlara 310 sayfalarda inşallah sizde iade olup ne yazışmışız dersiniz

Aslanbey1453
Genel Müdür
22 Mayıs 2020 08:57

Turşu desek turşu değil, acaba heykelimizi falan mı dikecek Egm:))) 44ay oldu Uyuma Egm bedava maaş alıyoz, paslandık bi atışa falan gidelim beee...
Bulutkseec, 4 yıl önce
310 sayfasına baktımda 534 kişi iade olmuş sayı az görülmüş nerden nereye

Mekmeke
Genel Müdür
22 Mayıs 2020 09:02

malum biz ohal sonrası olunca sizler kadar olmadı inşallah da olmaz . dün bir arkadaşa dedim 18 aydır ses yok dedim öyle bekliyoruz dedim adam bana bsg yalan söyleme dalga geçecek başka birini bul dedi kapattı telefonu :)) ve bu adam da polis . çoğu polis bile olayın farkında değil . bayramdan önceki son cuma bugün yüzler güler inşallah bayrama iki bayram sevinci ile girmek nasip olsun Yarabbim.
Aslanbey1453, 4 yıl önce
Turşu desek turşu değil, acaba heykelimizi falan mı dikecek Egm:))) 44ay oldu Uyuma Egm bedava maaş alıyoz, paslandık bi atışa falan gidelim beee...

Kagawa
Aday Memur
22 Mayıs 2020 09:17

Günaydın Dostlar cumanız mübarek olsun 46 ay bitti dilek olay, bir şarkının sözleri aklıma geldi 'ömrümün baharı kış oldu gitti' ne yazikki bizi anlatıyor, teşkilattaki polis arkadaşlar bile inanamiyor bu kadar süre beklediğimizi ve bekleyenlerin olduğunu bilmiyorlar, rabbim sabır sağlık versin, şu mübarek günler yüzü suyu hürmetine en kısa zamanda görevlerimize dönmeyi nasip etsin inşallah.Selam ve Dua ile.

kadr10
Memur
22 Mayıs 2020 13:05

Arkadaşlar konu dışı ama aynı durumda olan varsa bilgi verirse sevinirim açıktayken şarka tayin çıktı son atamada ilişik kesilmeyecek deniyor ama atamanın olduğu il istihdam formunu doldurun diye msj atmıs tlfnla görüşmemde dilekçe ile mazeretini bildir bize faks yolla diyor bu şekilde birşey başına gelen var mı yada nasıl bir yol izlicez

Mekmeke
Genel Müdür
22 Mayıs 2020 13:17

formu doldurup gondereceksin. adamlarla kavga mi edeceksin devre :) yok göndermem diye . iade durumu olursa diye normal atama prosedürü işleyecek .
kadr10, 4 yıl önce

Arkadaşlar konu dışı ama aynı durumda olan varsa bilgi verirse sevinirim açıktayken şarka tayin çıktı son atamada ilişik kesilmeyecek deniyor ama atamanın olduğu il istihdam formunu doldurun diye msj atmıs tlfnla görüşmemde dilekçe ile mazeretini bildir bize faks yolla diyor bu şekilde birşey başına gelen var mı yada nasıl bir yol izlicez

bozkurtlu20
Aday Memur
22 Mayıs 2020 13:34

Bir Tek "ALLAH'TAN" Isteriz! Sebaat Eder Boyun bükeriz.... Tevekkül Eder Merhamet bekleriz.! Tam Umudum Bitti Dersin Ve Ötelerden Bir Ses Duyarsin! "KALK" Gün Senindir ...Gün Sabredenlerindir... inşallah sabrettiğimiz günlerin karşılığını alacağımız zaman gelecek

Sfsnn
Memur
22 Mayıs 2020 14:02

Benim de tayinim çıktı ama ilden kimse aramadı ben de kendi ilime sordum ister dilekce yaz gönder ister gönderme zorunlu bişi değil dediler ben de uğraşmadım zaten isteğimize göre mi yollayacaklar
kadr10, 4 yıl önce

kadr10
Memur
22 Mayıs 2020 14:08

yok kavga etmeyizde :) sıkıntı ortada doldurulacak bir form yok kendi birimim dolduramazsın form yok yazı gelmedi ilden pbsden de dolduramazsın diyor yeni yer faks çek diyor ortada kaldık anlıcan :) en son elimizle bi dilekçe doldurup göndercez gibi :)

Mekmeke, 4 yıl önce
formu doldurup gondereceksin. adamlarla kavga mi edeceksin devre :) yok göndermem diye . iade durumu olursa diye normal atama prosedürü işleyecek .

Sfsnn
Memur
22 Mayıs 2020 15:10

Kavga etmeye değmez valla :) ben sadece kimseye hakkımı helal etmiyorum. Bir şey sorduğunda sanki canını istemiş gibi cevap verilmemesine ya da saçma sapan cevap verilmesine kızıyorum. Kime soracağız gidip manava mı soralım. Eş durumu için dilekce verdim. Kimse dönmedi aramadı sormadı şimdide tayinimi eşimin olduğu değilde başka bi şehire çıkarmışlar. Ne yapacam diye sorduğumda kimse bi cevap vermiyor. Zaten açıltasın gidemezsin hadi yarın aradılar başla dediler ne yapacağız? O zaman sorduğumuzda yine cevap vermezler
kadr10, 4 yıl önce

yok kavga etmeyizde :) sıkıntı ortada doldurulacak bir form yok kendi birimim dolduramazsın form yok yazı gelmedi ilden pbsden de dolduramazsın diyor yeni yer faks çek diyor ortada kaldık anlıcan :) en son elimizle bi dilekçe doldurup göndercez gibi :)

Sfsnn
Memur
22 Mayıs 2020 15:16

Bir buçuk yıldır eşimin olduğu şehire tayin için dilekçe dolduruyorum. Çıkmıyor. 2019 atamasında atamam hiç bi yere yapılmadı. Ankaraya kadar aradım tayinin olmaz döndüğün zaman gidersin eşinin yanına dedi ben de eyvallah dedim. Bu atama zamanında dilekceyle tercijihleri yaparken yine eşimin görev yaptığı yeri 1. Sıraya yazdım. Ayriyeyten eşimin görev belgelerini falan da verdim dilekcede yazdık . Tayin açıklanıyor hem tayinim olmuş hem de eşimin olduğu doğu iline değil başka bi ile. Peraonel şubeye soruyorum bişi nilmiyor. Ankaraya bir haftadır ulaşılmıyor zaten kime gideceğiz ne yapacağız

Sfsnn
Memur
22 Mayıs 2020 15:20

Geçen sene atamaya tabi olmuyoruz bu sene atamaya tabi ediyorlar e bu seferde başka ile tayin sanki bize yaşatılanlar yetmiyormuş gibi üstüne ne yaptıkları belli değil e yaptınız bari bi muhatap bulalım yazık günah hayatımız kukla gibi oynatıp duruyorlar.
Toplam 39532 mesaj
«190719081909191019111912191319141915191619171918»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi