Editörler : swat3410

Pol.35X
Aday Memur
28 Haziran 2013 19:49

EVULETİON devrem avea ile yapılan antlaşmalar 10 sayfa civarında tamamen okursan SMS lerin web ten geçerli olduğunu göreceksiniz.

polis_23
Kapalı
29 Haziran 2013 23:52

iki yıldır kullanıyorum artış olmadı :)

ruhsuz1, 11 yıl önce

m4.tarife mega olanı gayet hesaplı tabii sonra artmazsa

30 Haziran 2013 09:10

Pol.35X bu sms'lerin veb sms olduğunu gösteren sayfa numarasını yazarmısın. Dikkatimi çekti

dgny76
Kapalı
01 Temmuz 2013 00:02

Avea VPN Sözleşmesini indirmek için tıklayınız.

dgny76
Kapalı
01 Temmuz 2013 00:04

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/avea_sozlesme1.pdf

aliass
Genel Müdür
01 Temmuz 2013 11:29

10 numara paket. Acaba bu paketleri ne zaman alabilcez?

evulation, 11 yıl önce

ben egmn nin polnetteki resmi sözleşmesini inceledim sms ler web sms v.s diye bir ibare yok zaten öyle saçmalık olmaz.sms ler her yöne..

akıllı telefon kullanıyoırsanız en güzel paket mega paket.

4gb internet

5400 dk grup içi

1000 sms her yöne

1000dk her yöne

27tl...

daha ne olsun..

ahmet_erdogan
Aday Memur
01 Temmuz 2013 11:56

Faturalar yüksek geliyo diyen arkadaşlar siz kullandığınız hatta kaç dakika kaç sms yada ne kadar internet paketi olduğunu biliyor musunuz? Adamlar bunların üçünü de ücretsiz sorgulama imkanı veriyor size sorguluyor musunuz? Avea dan başka bunları ücretsiz sorgulatan bir operatör yok sonra da geçip avea yı karalıyorsunuz. Adam tarifesinde sms yok sms gönderiyo internet paketi yok internete giriyo. işte o zaman deil 100TL fatura 1000 TL de gelir. Çekmiyo şehrin göbeğinde konuşamıyoruz diyenler yıllardır avea kullanıyorum konuşma yapamadığım çok çok nadirdir. Eskiden kalan kulaktan dolma bilgilerle çekmiyo demeyin. Bu fiyatta böyle bir tarifeler gördünüzmü hiç? Turkcell ve vodafone da bu tarifeler en az 80 90 TL. Sizi zorla tutan yok avea da istediğiniz de geçebilirsiniz. Geçersiniz de diğer operatörlere ne kadar dayanırsınız bilemem avea yı mumla ararsınız.

Pol.35X
Aday Memur
01 Temmuz 2013 13:25

Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

gencmavi
Aday Memur
01 Temmuz 2013 15:19

smsler web üzerinden yazıyor o saçma olmuş. 10 temmuzdan itibaren geçiliyor...

evulation
Daire Başkanı
01 Temmuz 2013 17:15

''paket dahilindeki sms ler web üzerinden gönderilen sms leri kapsamaktadır'' diyor yanlış yorumluyorsunuz burda kastedilen webden attığınız sms lerde her yöne 1000 sms paketinizden düşer.

bir altta ilave sms paketlerinin açıklamalarına bakarsanız paketlerden atılan sms ler web sms lerini kapsamaz yazıyor.

kısaca orda kastedilen toplam her yöne aylık 1000 sms in var ister hepsini telefondan at ister hepsini webden at.isterseniz yarı yarıya atın.

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/Sayfalar/AVEA-VPN-Sozlesmesi/avea_tarifeler.pdf

Pol.35X, 11 yıl önce

Avea tarifelerindeki SMS ler ücretli, SMS ler sadece web için geçerli , tarifelerin ekindeki (2. sayfa da ki) açıklamalarda yer alıyor.

evulation
Daire Başkanı
01 Temmuz 2013 17:16

''paket dahilindeki sms ler web üzerinden gönderilen sms leri kapsamaktadır'' diyor yanlış yorumluyorsunuz burda kastedilen webden attığınız sms lerde her yöne 1000 sms paketinizden düşer.

bir altta ilave sms paketlerinin açıklamalarına bakarsanız paketlerden atılan sms ler web sms lerini kapsamaz yazıyor.

kısaca orda kastedilen toplam her yöne aylık 1000 sms in var ister hepsini telefondan at ister hepsini webden at.isterseniz yarı yarıya atın.

http://www.haberlesme.pol.tr/Duyurular/SiteAssets/Sayfalar/AVEA-VPN-Sozlesmesi/avea_tarifeler.pdf

Pol.35X, 11 yıl önce

EVULETİON devrem avea ile yapılan antlaşmalar 10 sayfa civarında tamamen okursan SMS lerin web ten geçerli olduğunu göreceksiniz.

namso07
Aday Memur
01 Temmuz 2013 19:51

özellikle internet paketinin olması güzel olmuş. aveanın arada bir çekmeme durumu oluyor ama gittikçe azalttılar bunu.

sokrates35
Memur
01 Temmuz 2013 20:04

bu paketlerin herhangi birine geçince normal egm tarifesinde olanlarlı ücretsiz konuşup onlar da bizi ücretsiz arayabilecekler mi ?

evulation
Daire Başkanı
01 Temmuz 2013 21:19

[IMG]http://img580.imageshack.us/img580/3112/qu2s.jpg[/IMG]

evulation
Daire Başkanı
01 Temmuz 2013 21:21

12,88tl ye sadece egm hattı alıp sınırsız konuşabilirsiniz yada diğer paketlerden birini seçip egm lilerle 5400dk konuşabilirsiniz.

sokrates35, 11 yıl önce

bu paketlerin herhangi birine geçince normal egm tarifesinde olanlarlı ücretsiz konuşup onlar da bizi ücretsiz arayabilecekler mi ?

semka
Genel Müdür
01 Temmuz 2013 23:14

iyi iyi, fiyatlar fena değil...

sıfır3
Kapalı
02 Temmuz 2013 01:43

Aveaden Vodafone geçtim bir ay önce. Cep Kamu mini paketi Her yöne 500dk.Tüm cep kamulularla sınırsız konuşma ve sınırsız mesajlaşma.Midi ve Maksi paketlerinde her yöne sms ve internette var.Aveadan tam dört defa egm ücret iadesini istedim ancak yatırmadılar.İş gıcıklığa döndü ve üzerime kayıtlı 6 hattı Vodafone taşıdım, böylesi daha iyi oldu.Aveada 29.00TL'lik pakete 40.00 TL'den az ödediğimi hatırlamıyorum.Aveadan kurtuldum ve ilk defa faturam 25.00TL geldi.Yukarıda bir arkadaş sorgulamaların sadece Aveada ücretsiz olduğunu yazmış.Yok öyle birşey.Vodafonede tüm sorgulamalar ücretsiz.Bu nasıl bir anlaşma anlayamadım.Mevcut haliyle Vodafona kamu paketleri bu ücretlerle neredeyse aynı...

mesver
Kapalı
02 Temmuz 2013 18:45

ben bugün mega tarife için müracaat ettim

ruhsuz1
Aday Memur
02 Temmuz 2013 21:11

sanırım gecişler 10 temmuzda başlayacak

evulation
Daire Başkanı
02 Temmuz 2013 21:19

15 inde açılacak demişti aveA müşteri hizmetleri.açıldımı paketler.

mesver, 11 yıl önce

ben bugün mega tarife için müracaat ettim

Toplam 112 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi