Editörler : swat3410E.Kayı Han
12345678910111213»

bma264
Aday Memur
25 Ocak 2021 21:31

Bel fıtığı çok büyük engel mi , sağlık yönetmeliği engel diyor ama bende teşhis dışında belirgin bir durum söz konusu değil yani ne güç ne sinir kaybı var ... bel fıtığından elenenlere şahit oldunuz mu ?

Polissskızz
Aday Memur
25 Ocak 2021 21:33

On sağlıkta parmagimda dikiş izinden elenmekten korkuyorum. Ellere parmaklara çok dikkatli bakılıyor mu. Yanıt verirseniz sevinirim teşekkürler

kaptanzen
Memur
25 Ocak 2021 22:20

bizim eğitim daha devam ediyor bilgim yok kardeşim spor derslerimizi oradaki görevli polisler veriyor

F16short, 3 yıl önce
Eğitim sonunda antrenör alımı oldumu besyo mezunu okullarda yada spor tesislerine antrenör olarak görev yapanlar oluyor diye duyum aldım yada spor derslerinizi kimler veriyordu. Teşekkürler

kaptanzen
Memur
25 Ocak 2021 22:22

yok kardeşim söyleme orada bel fıtığı falan bir şey olmaz ondan elenen duymadım ben

bma264, 3 yıl önce

Bel fıtığı çok büyük engel mi , sağlık yönetmeliği engel diyor ama bende teşhis dışında belirgin bir durum söz konusu değil yani ne güç ne sinir kaybı var ... bel fıtığından elenenlere şahit oldunuz mu ?

kaptanzen
Memur
25 Ocak 2021 22:23

yani nasıl bir dikiş izi çok belirgin mi ellerini uzat diyor sana bakıyor titreme vs. varmı diye o ara gözüne çarparsa sorar sana ne oldğunu ama sorun olacağını sanmıyorum bariz belrigin bir şey değilse

Polissskızz, 3 yıl önce
On sağlıkta parmagimda dikiş izinden elenmekten korkuyorum. Ellere parmaklara çok dikkatli bakılıyor mu. Yanıt verirseniz sevinirim teşekkürler

Polissskızz
Aday Memur
25 Ocak 2021 22:27

Bas parmağımın alt kısmında çok belli olmuyor genelde sorun yaratmayacağını söylüyorlar ama yine de bilmiyorum
kaptanzen, 3 yıl önce

yani nasıl bir dikiş izi çok belirgin mi ellerini uzat diyor sana bakıyor titreme vs. varmı diye o ara gözüne çarparsa sorar sana ne oldğunu ama sorun olacağını sanmıyorum bariz belrigin bir şey değilse

kaptanzen
Memur
25 Ocak 2021 22:29

o kadar basit şeylerden sıkıntı olmaz kardeşim rahat ol

Polissskızz, 3 yıl önce
Bas parmağımın alt kısmında çok belli olmuyor genelde sorun yaratmayacağını söylüyorlar ama yine de bilmiyorum

Polissskızz
Aday Memur
25 Ocak 2021 22:33

Umarım olmaz. Çok teşekkür ediyorum yanıtınız için.
kaptanzen, 3 yıl önce

o kadar basit şeylerden sıkıntı olmaz kardeşim rahat ol

Salih akar
Aday Memur
26 Ocak 2021 07:31

Merhabalar, beyinde zararı olmayan kist sıkıntı olurmu? Genel sağlıkta röntgen mr çekliyormu?

Canaydinn
Aday Memur
26 Ocak 2021 13:15

Merhabalar anal fistül diye bi hastalık var ama hayatımı idame ettirmeye engel değil herhangibi sıkıntı yaratmıyor benim için her şekilde ama e nabızda gözüküyor büyük ihtimalle. Kazanırsak eğer gittiğimizde sağlık kontrolünde e nabıza bakıyorlar mı acaba? Şimdiden teşekkürler

doci
Aday Memur
26 Ocak 2021 13:34

Evli öğrencilere ailesiyle vakit geçirmesi için haftasonu izni veriliyor mu ? Şehir dışından gelen eş haftasonunu eşiyle geçirebiliyor mu?

CAHİT UYSAL
Aday Memur
26 Ocak 2021 14:19

malesef evli olanlarında virüsten dolayı yasak.

kaptanzen
Memur
26 Ocak 2021 21:14

beyin doktoru gerekli görürse mr isteyebiliyor bazı durumlarda onun haricinde mr çekilmiyor beyin için sıkıntı olmaz bence sinüs kisti falan mı

Salih akar, 3 yıl önce

Merhabalar, beyinde zararı olmayan kist sıkıntı olurmu? Genel sağlıkta röntgen mr çekliyormu?

kaptanzen
Memur
26 Ocak 2021 21:16

yok dostum ya e nabıza sadece psikiyatri bakar onun haricinde kimse girip bakmaz ayrıca o hastalıktanda sıkıntı olmaz bakmıyorlar senin orana

Canaydinn, 3 yıl önce

Merhabalar anal fistül diye bi hastalık var ama hayatımı idame ettirmeye engel değil herhangibi sıkıntı yaratmıyor benim için her şekilde ama e nabızda gözüküyor büyük ihtimalle. Kazanırsak eğer gittiğimizde sağlık kontrolünde e nabıza bakıyorlar mı acaba? Şimdiden teşekkürler

kaptanzen
Memur
26 Ocak 2021 21:17

pandemi nedeniyle yasak ama 27 de virüs biter se olabilir tabi şu an için soruyrosan eğer imkansız

doci, 3 yıl önce

Evli öğrencilere ailesiyle vakit geçirmesi için haftasonu izni veriliyor mu ? Şehir dışından gelen eş haftasonunu eşiyle geçirebiliyor mu?

Canaydinn
Aday Memur
26 Ocak 2021 22:38

Geri dönüşün için çok teşekkür ederim.

27 Ocak 2021 01:53

Dişlere çok bakıyolar mı benim arkalarda 7 dişim eksik geçme ihtimalim var mıdır?

Salih akar
Aday Memur
27 Ocak 2021 07:42

Evet efendim sinus kist. Nöroloji doktoru e nabızdan bakar mı sizce ?

koruma1903
Şef
27 Ocak 2021 11:15

Mezuniyet ne zaman ?

vindmen
Aday Memur
27 Ocak 2021 12:15

Pomem eğitim sürecinde hangi şubelerden seçmelere geliyorlar ve her sene seçme oluyor mu?

Toplam 341 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi