Editörler : ayşegül bgm

21 Ekim 2019 07:56

Deccal salim vs.

Deccal mısın salim misin yeter ya bi haber var mı diye her açtığım konu başlığı 2009a ait çıkıyor ne yapmaya çalışıyosun işsiz misin bu kadar? Biz de burda iş bekliyoruz atama bekliyoruz senin gibi yapmıyo kimse. Salim ismine tepki gelince açmışsın sahte hesapları şimdi ben değilim dersin. Bir sürü birbirinin aynısı konu başlıkları açmışsın. Çocuk musun yaşın kaç ya da beyin yaşın kaç senin. Sus artık ya sus da güncel haberlerimizi takip edelim. Bu kişiyi sayfaya şikayet etme şansımız var mı arkadaşlar?

Rengarenk91
Kapalı
21 Ekim 2019 09:21

Asil issiz olanlar adamla dalga gecmek icin bi dunya yeni uyelikle rumuz acanlar.bu tarz vakalari bu forumda cok gordum.ugrasmayin adamla.belli ki cok stres olmus.

salim112
Aday Memur
21 Ekim 2019 10:05

bak kardeşim ben salim112 ben bu forumda çok linç yiyince benim ismimi kullanıp yeni hesap açanlar bilerek böyle yapıyor yani benim hesabim tek benim adımı kullanıp millet benim yaptığımı zannediyor artık savcılığa vercem

Rengarenk91
Kapalı
21 Ekim 2019 10:14

Sagsalim muneccimsalim gibi hesaplara salimin olmadigini anlamiycakmiyiz sanki diyolar.dalga gecmek icin acildigini anlamayacak kadar gerizekali olanlar atanamasin zaten.

salim112, 4 yıl önce
bak kardeşim ben salim112 ben bu forumda çok linç yiyince benim ismimi kullanıp yeni hesap açanlar bilerek böyle yapıyor yani benim hesabim tek benim adımı kullanıp millet benim yaptığımı zannediyor artık savcılığa vercem

Rengarenk91
Kapalı
21 Ekim 2019 10:16

Salimle ugrasinca alim olcak saniyolar.tek sertleri salim olmus.ben asagilanmaya calisilan biri gordugum zaman tahammul edemiyorum ve mudahale etmem gerektigini dusunuyorum.

miraçnurse
Kapalı
21 Ekim 2019 10:26

Sen bana gerizekalı mi demek istiyosun ben anlayamamışım ya salim olmadığını

salim112
Aday Memur
21 Ekim 2019 10:28

Valla bıktım kardeşim
Rengarenk91, 4 yıl önce

Salimle ugrasinca alim olcak saniyolar.tek sertleri salim olmus.ben asagilanmaya calisilan biri gordugum zaman tahammul edemiyorum ve mudahale etmem gerektigini dusunuyorum.

miraçnurse
Kapalı
21 Ekim 2019 10:29

Kardeş bal benim senle derdim yok sen değilsen yapan başkasıysa ona o zaman bu sözler ama sen de bunlara fırsat verdin ki taklit ediyolar. Ben kimseye haksızlık etmiyorum başkası da beni ilgilendirmiyor arkadaş avukatlık yapmasın. Gerizekalı falan ayıp yani biz de haklıyız kaç gündür habere bakıyoruz 2009 bu nedir ya burası sanal saçmalık yeri değil ekmek parası derdindeyiz gerçek dünyadan bahsediyoruz gereksiz saçma başlıklar açıp durmayın kim yapıyosa üzerine alınsın

Sörc
Şube Müdürü
21 Ekim 2019 10:56

salim neden bu kadar işsizsin bilader? cidden baydın artık milleti. günde 3-5 başlık açılır tüm yazarlar o 3-5 başlıkta konuşur tartışırdı. Sen geldiğinden beri forumun da tadı tuzu kalmadı. yeter kardeşim. bir süre ara ver. biraz dinlen. lütfen.

salim112
Aday Memur
21 Ekim 2019 11:02

boş yapma kaybol ya
Sörc, 4 yıl önce

salim neden bu kadar işsizsin bilader? cidden baydın artık milleti. günde 3-5 başlık açılır tüm yazarlar o 3-5 başlıkta konuşur tartışırdı. Sen geldiğinden beri forumun da tadı tuzu kalmadı. yeter kardeşim. bir süre ara ver. biraz dinlen. lütfen.

55terme
Aday Memur
21 Ekim 2019 11:21

bence rengarenk91 de salim. salim cümleye benim gibi küçük harflerle başlıyor. rengarenk91 de sadece ana cümleye büyük fakat diğer cümlelere küçük harfle başlıyor. bunu da fark edilmemek için yapıyor. ama fbi broo

Sörc
Şube Müdürü
21 Ekim 2019 11:23

salim keşke biyolojik yaşınla birlikte akıl yaşın da büyüseydi. yazık olmuş.

salim112, 4 yıl önce
boş yapma kaybol ya

IOzzYyI
Aday Memur
21 Ekim 2019 11:27

Boş yapmayın sizin derdiniz atamayla salimden cıkarmaya çalışmayın, bi yazı yazmışsa nolmuş oku geç zaten inanmıosun salime ıkı dkka okumak cok mu zoruna gitti zamanınız mı çalındı

Rengarenk91
Kapalı
21 Ekim 2019 11:28

Ben yillardir atanmakla ugrasiyorum senin gibi 2 gunluk mezun olup kafayi bu kadar yemedim.telefondan girince otomatik olarak ilk harf buyuk yaziyor ve zaten olmasi gereken bu.allahin sizofreni.

55terme, 4 yıl önce

bence rengarenk91 de salim. salim cümleye benim gibi küçük harflerle başlıyor. rengarenk91 de sadece ana cümleye büyük fakat diğer cümlelere küçük harfle başlıyor. bunu da fark edilmemek için yapıyor. ama fbi broo

meiners,,
Şef
21 Ekim 2019 11:29

Salim iyidir, paramedikçilerin şahıdır.

Rengarenk91
Kapalı
21 Ekim 2019 11:34

Salim seninle ugrasan insansilara dava ac kardesim.bunlar memur falan olamasin.bunlar hastalarla da dalga gecerler.bunlar is arkadaslarina da iftira atarlar.bunlarin kimseye faydasi olmaz.

Rengarenk91
Kapalı
21 Ekim 2019 11:37

Bunlar atansa bile akil sagligi yerindedir raporu alamazlar zaten.kendileri saglikli degil ama saglikci olarak atama bekliyolar.ben hastalandigimda boyle sizofren tiplerin eline dusmek istemiyorum.bu arada saglikci da degilim.bi vatandas olarak boyle tipleri hastanelerde gormek istemiyorum.

salim112
Aday Memur
21 Ekim 2019 11:38

çok haklısın
Rengarenk91, 4 yıl önce

Salim seninle ugrasan insansilara dava ac kardesim.bunlar memur falan olamasin.bunlar hastalarla da dalga gecerler.bunlar is arkadaslarina da iftira atarlar.bunlarin kimseye faydasi olmaz.

deccal1
Yasaklı
21 Ekim 2019 12:40

halla halla verip napcan ben ortalıkta ben salimim diye mi geziyorum? sadece +++ atıyorum konulara ismim salim mi benim?

salim112, 4 yıl önce

deccal1
Yasaklı
21 Ekim 2019 12:41

ajkdaskjdjkaskjdjkasjkdaksdkaskjdakjdksajkdsa hayır ne yaşıyorsunuz gerçekten anlamıyorum salim sanki kendisiyle konusup kendisiyle yazışıyor gibi

Rengarenk91, 4 yıl önce

Denizzz32
Aday Memur
21 Ekim 2019 12:49

Yaptığın iyi bişeymiş gibi gelip bide burda söylüyosun.

deccal1, 4 yıl önce

halla halla verip napcan ben ortalıkta ben salimim diye mi geziyorum? sadece +++ atıyorum konulara ismim salim mi benim?

Toplam 29 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi