Editörler : swat3410

Kapalı
12 Temmuz 2019 17:58

Balıkesir Hk.

BALIKESİR HAKKINDA BİLGİ VEREBILECEK ?? Ozellıkle merkez hakkında

ErSon0610
Aday Memur
13 Temmuz 2019 14:44

Kardes sen kafayı mi yedin sürekli balikesir hakkında diye başlık açıyordu balikesir i yazmasaydin bikmiyorsan

Emniyett
Kapalı
13 Temmuz 2019 14:49

Ne dion ellam kullem bıseyler yazmıssın önce konusmasını ,yazmasını ogren sonra cevap ver
ErSon0610, 5 yıl önce

Kardes sen kafayı mi yedin sürekli balikesir hakkında diye başlık açıyordu balikesir i yazmasaydin bikmiyorsan

ErSon0610
Aday Memur
13 Temmuz 2019 14:53

Kardeş sen kafayı mi yedin sürekli Balikesir hakkında başlık açıyorsun? Balıkesir i yazmasaydin şehri bu kadar bilmiyorsan..

Oldu mu düzelttim şimdi sen cevap ver bakalım

Emniyett
Kapalı
13 Temmuz 2019 16:26

Hayırdır sayfa babanın yeri falan mı da hesap soruyorsun Ben de orasını anlamadım. Aydınlatır mısın rica etsem
ErSon0610, 5 yıl önce

Kardeş sen kafayı mi yedin sürekli Balikesir hakkında başlık açıyorsun? Balıkesir i yazmasaydin şehri bu kadar bilmiyorsan..

Narkostim
Kapalı
13 Temmuz 2019 18:27

Gerilemeye gerek yok kardeşlerim abilerim ben 1 sene merkezde çalıştım Balıkesir güzel bir şehir büyük bir şehir değil kiralarda biraz tuzlu genellikle Bahçelievler, plevne veya paşaalanı mahalleri iyidir. Yayladağ isimli bir avm si var (bir tane daha avm yapıyorlarmış ama görmedim) avm yeterli çalışma saatleri iyiydi 2018 de şuan ne bilmiyorum ama çakma12/36 olması lazım sessiz sakin fazla iş olmayan güzel bir yer. Hayırlı uğurlu olsun

Emniyett
Kapalı
13 Temmuz 2019 18:39

Eyvallah sagolasın dostum ,
Narkostim, 5 yıl önce
Gerilemeye gerek yok kardeşlerim abilerim ben 1 sene merkezde çalıştım Balıkesir güzel bir şehir büyük bir şehir değil kiralarda biraz tuzlu genellikle Bahçelievler, plevne veya paşaalanı mahalleri iyidir. Yayladağ isimli bir avm si var (bir tane daha avm yapıyorlarmış ama görmedim) avm yeterli çalışma saatleri iyiydi 2018 de şuan ne bilmiyorum ama çakma12/36 olması lazım sessiz sakin fazla iş olmayan güzel bir yer. Hayırlı uğurlu olsun

Emniyett
Kapalı
13 Temmuz 2019 18:40

Bu yazanın balıkesir le ilgili yarası var galıba
ErSon0610, 5 yıl önce

Emniyett
Kapalı
16 Temmuz 2019 20:03

Güncell

Emniyett
Kapalı
24 Temmuz 2019 22:15

Balıkesir merkez çevik kuvvet nasıl calısıyor bılgı verebılecek varmı oraya cıktı tayın???

karakol38
Yasaklı
25 Temmuz 2019 15:52

yıldırımda mh eşyalı evim var ev arayan varsa özelden yazsın

Emniyett
Kapalı
25 Temmuz 2019 16:46

Kac artı bir kacıncı kat kırası ne kadr
karakol38, 5 yıl önce
yıldırımda mh eşyalı evim var ev arayan varsa özelden yazsın
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular