Editörler : swat3410
«145214531454145514561457145814591460146114621463»

Justice20
Şube Müdürü
14 Eylül 2019 00:37

3 yıldır bu foumdayım ilk defa birine eksi verdim o da sensin bilader...ayıp oluyor..14 temmuz ihraçları gözümün önüne geldi..tamam maaş tabiki lazım ama bunu yazmasaydın iyiydi buradaki herkeste benim gibi düşünüyordur...hayır bol iadeler....

policee40, 5 yıl önce

çok şükür bu ayda ihraç olmadık yine maaşımız yatacak

Justice20
Şube Müdürü
14 Eylül 2019 00:41

Hayırlı bol iadeler:))

policee40
Yasaklı
14 Eylül 2019 02:05

benim ihraçlar hiç aklıma gelmedi bardağa dolu taradından bakın moralinizi bozmayı manasında yazdım özelden bir sürü kişi küfür yazmış insanlar iyice kafayı yemiş şurdan bi kurtulsaydık neyse hayırlı geceler cümleten

Justice20, 5 yıl önce

3 yıldır bu foumdayım ilk defa birine eksi verdim o da sensin bilader...ayıp oluyor..14 temmuz ihraçları gözümün önüne geldi..tamam maaş tabiki lazım ama bunu yazmasaydın iyiydi buradaki herkeste benim gibi düşünüyordur...hayır bol iadeler....

Osmnnsultni
Aday Memur
14 Eylül 2019 02:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından khklıların sorunlarını bian önce çözün şeklinde talimat geldiği söyleniyor. iade için yeşil ışık yandı mı acaba? cümleten geceniz güzel iademiz bian önce olsun inşallah

Ensar1525
Memur
14 Eylül 2019 03:32

Allah sonumuzu hayreylesin..
Osmnnsultni, 5 yıl önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından khklıların sorunlarını bian önce çözün şeklinde talimat geldiği söyleniyor. iade için yeşil ışık yandı mı acaba? cümleten geceniz güzel iademiz bian önce olsun inşallah

fencihg86
Şef
14 Eylül 2019 09:02

Şimdi biz KHK lıda değiliz bizim durum yine beklemeye düşmez inşallah ama tabi böyle bir uygulama olursa bizim durumlar tekrar gözden geçirilir diye düşünüyorum

Osmnnsultni, 5 yıl önce

yamec
Şef
14 Eylül 2019 10:01

Bu hafta yılın son değerlendirme toplantısının yapılacağı duyumunu aldım. Diğer arkadaşlarında almış olduğu duyumlarla örtüşüyor. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Toplantı sonrasında bu ayın sonunda veya ekim ayı içerisinde iade listesi açıklanır.

Sefa264
Şef
14 Eylül 2019 12:18

değerlendirme toplantısında açıktaki insanları mı konuşucaklar sanıyorsun ki...

35 aydır kaç toplantı geçti...

bizi bu hale düşürenler, bizim yaşadıklarımızı yaşamadan ölmesinler...

yamec, 5 yıl önce

Bu hafta yılın son değerlendirme toplantısının yapılacağı duyumunu aldım. Diğer arkadaşlarında almış olduğu duyumlarla örtüşüyor. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Toplantı sonrasında bu ayın sonunda veya ekim ayı içerisinde iade listesi açıklanır.

sıfıR1
Şube Müdürü
14 Eylül 2019 12:26

Cemal yıldırım isminde bi khk mağduru vatandaş ptesi ankara Alp il binası önünde oturma eylemine başlayacakmış Twitter'da okudum insanlar artık dayanma gücünü kaybetti sonumuz hayır olur inşallah.

Yumruk5840
Şef
14 Eylül 2019 13:44

Haftaya perşembe milletvekili ile görüşeceğim. 6 ekimde de akrabanın düğünü var oraya da milletvekilleri gelecek onlarla da görüşüp durumumu anlatacağım. Bi de 8 temmuzdan buyana hiç egm den ihraç duydunuz mu hayırlı günler

Sefa264
Şef
14 Eylül 2019 14:12

milletvekilleri ihraç ile açık arasındaki farkı bile bilmiyorlar ki, ama onlara khk affı olacak mı olmayacak mı diye sorabilirsin...

Yumruk5840, 5 yıl önce

Haftaya perşembe milletvekili ile görüşeceğim. 6 ekimde de akrabanın düğünü var oraya da milletvekilleri gelecek onlarla da görüşüp durumumu anlatacağım. Bi de 8 temmuzdan buyana hiç egm den ihraç duydunuz mu hayırlı günler

Yumruk5840
Şef
14 Eylül 2019 14:18

Seçimden önce şubat gibi ak parti genel başkan yardımcısıyla görüştüm durumu anlattım. Yazılı olarakda verdim. Tamam baktırayım dedi. 2 ay sonra aradılar araştırılıp size geri dönüş yapacağız dediler öylece kaldı.Bi daha şansımı deneyecem bakalım.

Sefa264, 5 yıl önce

milletvekilleri ihraç ile açık arasındaki farkı bile bilmiyorlar ki, ama onlara khk affı olacak mı olmayacak mı diye sorabilirsin...

14 Eylül 2019 14:23

Devre yanlış hatırlamıyorsan senin saya kodlamasıyla mahkemen vardı. Senin durum mahkeme sonucuna göre belli olur. Hakkında hayırlısı olsun. Görüştüğün kişilere diğer açıkta bekleyenlerin akıbetinide sorarsan çok makbule geçer.
Yumruk5840, 5 yıl önce

Seçimden önce şubat gibi ak parti genel başkan yardımcısıyla görüştüm durumu anlattım. Yazılı olarakda verdim. Tamam baktırayım dedi. 2 ay sonra aradılar araştırılıp size geri dönüş yapacağız dediler öylece kaldı.Bi daha şansımı deneyecem bakalım.

Yumruk5840
Şef
14 Eylül 2019 15:42

Mahkemem yok devrem sadece ifade verdim haziranda

Memur1453Ck, 5 yıl önce
Devre yanlış hatırlamıyorsan senin saya kodlamasıyla mahkemen vardı. Senin durum mahkeme sonucuna göre belli olur. Hakkında hayırlısı olsun. Görüştüğün kişilere diğer açıkta bekleyenlerin akıbetinide sorarsan çok makbule geçer.
15 Eylül 2019 00:07

4 ekimciler olarak 36. Kez ayin 15 i

Diyecek cok sey var ama demeye gerek yok

Gozler kor kulaklar sagir olmus

Masumuz hamdolsun ve Rabbimizden baska kimsemiz yok

Rabbim tez zamanda hayirlisiyla isimize dönmeyi nasip etsin insaAllah

15 Eylül 2019 21:32

Sayfa geri de kalmış Pazar?ları ekseriyetle böyle oluyor

Aday memurken açığa alındım 20 aydır bekliyorum

TEM?e ifade vereli 3 ay oldu hala bir sonuç yok

Ama 31 Ekim e kadar bu işlerin çözüleceği kanısındayım

Ben açığa alındıktan sonra hiç toplu dönüş olmadı

Anlam veremiyorum biz meslekte iken toplu donusler oluyordu

Bizim küçük ilde dahi 7 kişi dönmüştü

Su an böyle birsey yok ama Allah?ın varlığına nasıl inanıyorsam

Bir gün mesleğime döneceğime ve de su an bizle dalga geçen hora gören insanlarla da iki çift lafım olacak

15 Eylül 2019 22:36

Hani nerde cilekes ablamiz aldi mi silah ve kimligi:)

Cilekes1004
Genel Müdür
15 Eylül 2019 23:55

he aldım,görev yazmışlar ordayım:)) geç dalganı:)) dedim ya ben bi kaç aya ya da bi kaç yıla dönerim diye...Son durak 2020 en geç o zaman iade oluruz elleham Sinop fatihi:))
Sinop fatihi5757, 5 yıl önce

Hani nerde cilekes ablamiz aldi mi silah ve kimligi:)

16 Eylül 2019 00:34

Abla ben zaten seni tutuyorum

Ilk olarak sen iade atesini atesliycen hayirlisiyla bizde pesi sira gelcez

Cilekes1004, 5 yıl önce
he aldım,görev yazmışlar ordayım:)) geç dalganı:)) dedim ya ben bi kaç aya ya da bi kaç yıla dönerim diye...Son durak 2020 en geç o zaman iade oluruz elleham Sinop fatihi:))

Şamil Şahin
Şube Müdürü
16 Eylül 2019 06:14

Millet vekili ile mi görüşeceksin devrem güldürdün beni milletvekilirinin hiç bir hükmü olmadığını anlamadın ise sen daha polis olamamışsın. milletvekilleri daha açık ihraç ayrımını yapamıyor bir çoğu. açıktaki adama komisyona başvurdun mu diye soruyor. sen istersen yinede sor merakını gider şerbetini al.
Yumruk5840, 5 yıl önce

Toplam 39532 mesaj
«145214531454145514561457145814591460146114621463»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi