Editörler : F16 Gökçen
20 Mart 2023 15:50

hizbullahtan medet umacak kadar aciz olanlar sesini çıkarmasın. Sorum açık ve basit.

2018 de verdin yetkiyi şimdi hissediyormusun etkiyi ?

sonsAz, 1 yıl önce
Çüş diyorum sana..Hadsiz trolün alası sizsiniz..Sizin etkiniz kurduğunuz masanın çeperi kadar..Aday bile çıkartmaktan aciz olan ittifakınızla,iki belediye başkanı yardımcılığa namzet vizyonsuz dayanaklarınızlar,pknn uzantısı kan emicilerinizle tarihin sayfalarında yok olursunuz inşallah.Derdiniz bu ülke hiç olmadı..Çamur hakaret sizin işiniz..vah vah mış size vah ki ne vah

sonsAz
Aday Memur
20 Mart 2023 16:02

Boş yapmakta booş boş konuşup ezber ifadelerle laf söylemekte üzerinize yok.Adamlar hiçbir terör örgütünün uzantısı değiliz dedi ,sizin çook itibar ettiğiniz selo ve avaneleri pkk yi terör örgütü olarak nitelediler mi,mtinglerinizde apoya özgürlük sloganlarından haber ver sen.
Çok Pis Döverim, 1 yıl önce

hizbullahtan medet umacak kadar aciz olanlar sesini çıkarmasın. Sorum açık ve basit.

2018 de verdin yetkiyi şimdi hissediyormusun etkiyi ?

20 Mart 2023 16:04

fazla a haber seyredince bonzai etkisi yaraıyor sizde. hizbullahın partisi açık açık benim bayrakla derdim var dedikten sonra sen neyi kıvırıyorsun ?

hala soruma cevap veremedin.

kasapta 1 kilo kıymaya 250 tl verince bir yerinde acı oluyor mu olmuyor mu

:))

sonsAz, 1 yıl önce
Boş yapmakta booş boş konuşup ezber ifadelerle laf söylemekte üzerinize yok.Adamlar hiçbir terör örgütünün uzantısı değiliz dedi ,sizin çook itibar ettiğiniz selo ve avaneleri pkk yi terör örgütü olarak nitelediler mi,mtinglerinizde apoya özgürlük sloganlarından haber ver sen.

sonsAz
Aday Memur
20 Mart 2023 17:00

Sen kimsin ya,cevap yazma postuma.A haberi benden daha iyi takip ediyorsun Halk tvci seni.Biz acıyı 6 şubatta yaşadık.Sizin mabadınız bu açıdan rahat.İlk postumun altına yazdığın mide bulandırıcı sözlerini al defol git.Ha o acılarını da 200 tl kıymayla yoğur akşama sen yersin.Pkk yandaşı vekillerle cb adayınızı da çağır birlikte yiyin.
Çok Pis Döverim, 1 yıl önce

fazla a haber seyredince bonzai etkisi yaraıyor sizde. hizbullahın partisi açık açık benim bayrakla derdim var dedikten sonra sen neyi kıvırıyorsun ?

hala soruma cevap veremedin.

kasapta 1 kilo kıymaya 250 tl verince bir yerinde acı oluyor mu olmuyor mu

:))

20 Mart 2023 21:59

size domuz bağcı hizbullahçılarla mesut dolu günler

sonsAz, 1 yıl önce
Sen kimsin ya,cevap yazma postuma.A haberi benden daha iyi takip ediyorsun Halk tvci seni.Biz acıyı 6 şubatta yaşadık.Sizin mabadınız bu açıdan rahat.İlk postumun altına yazdığın mide bulandırıcı sözlerini al defol git.Ha o acılarını da 200 tl kıymayla yoğur akşama sen yersin.Pkk yandaşı vekillerle cb adayınızı da çağır birlikte yiyin.

matiate4747
Aday Memur
20 Mart 2023 23:18

Daha ne yapmaları gerekiyor ittifaklarını göstermeleri için, gerçi çıkıp bağırsalar da biz biriz diye yine de birçok aklı ermiş yok ittifak falan der, birliklerini hazmedemiyorsunuz ama Erdoğan nefreti size herşeyi hoş gördürüyor, sizi tükürüğümüzde boğarız deyip bayrak yakanları bile... Allah akıl fikir versin
Euphratestigris, 1 yıl önce

Resmi bir ittifakları varsa konuş yoksa boş yapma lale

21 Mart 2023 08:42

Sevgili meslektaşım, öncelikle şu konuya bir açıklık getirelim.

Bir konu hakkında muhatabınızın söyledikleri bağlayıcıdır, atıyorum hırsızlık olayında Kolluk, Savcı Hakim onun suçlu olduğunu ispat etmeye çalışırlar, hırsız ben yapmadım der, Adli kolluk delillerle ispatlamaya çalışır, ispatlanırsa cezasını alır, delil bulunamazsa beraat eder. Bunu bir kenara koyalım.

Altılı Masa denilen olgu hdp ile bir bağının olmadığını söylüyor, siz inadla daha neyin ispatını istiyorsunuz diyorsunuz, madem çok eminsiniz, aralarında yapılmış bir protokol, gizli bir ses kaydı bir şeyle Allah aşkına ispat edin,

Şunu anlayamıyorum, tamam bir siyasi oluşuma gönül verebilirsiniz, karşı tarafı sevmeyebilirsiniz. Ama şunu unutmayın siz bir Müslümansanız sizin bu yaptığınız iftiraya girer, müslüman olmadığına emin olmadığınız birisine nasıl bu gavur diyemiyorsanız, aralarında bulunmadığınız bir ortama ilişkin bu kadar emin nasıl konuşabiliyorsunuz, ne olur bir açıklayın,

Ha falanca falanca söylemlerinden, falanca falanca yaptıklarından bunu anladım demeyin, kesin, kat'i delil sunun, sunamıyorsanız susun.

matiate4747, 1 yıl önce
Daha ne yapmaları gerekiyor ittifaklarını göstermeleri için, gerçi çıkıp bağırsalar da biz biriz diye yine de birçok aklı ermiş yok ittifak falan der, birliklerini hazmedemiyorsunuz ama Erdoğan nefreti size herşeyi hoş gördürüyor, sizi tükürüğümüzde boğarız deyip bayrak yakanları bile... Allah akıl fikir versin

uzmpskdan
Yasaklı
21 Mart 2023 18:20

Kemal Kılıçdaroğlu ikinci turda seçimi kazanacak gibi duruyor.

iras
Genel Müdür
21 Mart 2023 18:35

İlk turda Kılıçdaroğlu %60 la seçilir.2018 de zar zor %52 aldı.o zaman a göre vatandaşın derdi katlandı.akıl sağlığı yerinde olup partiden direkt nemalanmayan birisi şuan ne rezil bir hayat yaşamaya çalışıyor herkes farkında.akp yeni seçmen kazanamıyor enflasyon a ezdirdiği eski üyelerinide kaybediyor.5.5-6-7 lira maaş alan emekli Anadolu'nun küçük ilçelerinde bile 4-4.5 kirayı nasıl versin.kaya sülalesi kavakçı sülalesin de bu kadar oy yok.bir devrin sonuna geldik nasıl ki lale devri bitti sülale devride bitecek

dumanlı33
Aday Memur
21 Mart 2023 19:53

Muharrem İnce

Kasva2
Şef
22 Mart 2023 20:48

Kıçıdaroğlu % 40 ı bile göremez...

Euphratestigris
Yasaklı
22 Mart 2023 23:45

Türk isminden rahatsız olan, reyizinin resmi ortağından da bahsetsene biraz akıllı (!) arkadaş.

matiate4747, 1 yıl önce
Toplam 152 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi