Editörler : swat3410
06 Şubat 2023 11:15

Deprem

Arkadaşlar deprem bölgesine yardım amaçlı nasil görevlendirilebilirim

Android60
Genel Müdür
06 Şubat 2023 11:23

Gönüllü personel istiyorlar zaten birim idari bir ona başvur içlik ve bot felan temin ediyorlar

06 Şubat 2023 13:07

İstanbulda büroya sordum böyle bi talep gelmedi dediler. İstanbulda böyle bir talep var kı bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Android60, 1 yıl önce

Gönüllü personel istiyorlar zaten birim idari bir ona başvur içlik ve bot felan temin ediyorlar

Android60
Genel Müdür
06 Şubat 2023 13:09

Benim olduğum yerde gönüllü gitmek isteyenlerin isimlerini aldılar. Kışlık kıyafeti olmayan botu içlik vs gibi temin edip hazırlanın diye talimat geldi.

Felisdomesticussss, 1 yıl önce

İstanbulda büroya sordum böyle bi talep gelmedi dediler. İstanbulda böyle bir talep var kı bilgisi olan yazarsa sevinirim.

ey34
Aday Memur
06 Şubat 2023 14:28

Neresi abi. ?
Android60, 1 yıl önce

Benim olduğum yerde gönüllü gitmek isteyenlerin isimlerini aldılar. Kışlık kıyafeti olmayan botu içlik vs gibi temin edip hazırlanın diye talimat geldi.

Kaan Türk 27
Aday Memur
06 Şubat 2023 21:23

Neresi ?
Android60, 1 yıl önce

Bjk05
Aday Memur
06 Şubat 2023 23:52

İstanbul icin afad eğitimi olanlara mesaj geldi. Koordinasyon şube isimleri toplayacak

resulank18
Memur
07 Şubat 2023 01:42

Sabah iş var gözüme uyku girmedi İstanbulda çalışıyorum idari büroya dedim personel isterlerse gideyim Allah yardımcımız olsun

Adcet
Müsteşar Yardımcısı
07 Şubat 2023 03:08

Ben Mardindeyim. Biz de ailelerimizle perişan durumdayız. Gönüllü olarak yıkılan yerlere ben de gitmek isterim. Valilikte çalışıyorum, gitmek istedigimi söyledim fakat olumsuz yanıt aldim

gencoo.14
Aday Memur
07 Şubat 2023 03:58

Dün sabah 4 ten beri ayaktayım. Gözlerime uyku girmiyor benim de .. kelimelerle anlatamayacak derecede içim yanıyor.
resulank18, 1 yıl önce
Sabah iş var gözüme uyku girmedi İstanbulda çalışıyorum idari büroya dedim personel isterlerse gideyim Allah yardımcımız olsun

resulank18
Memur
07 Şubat 2023 09:02

Çevik kuvvet ve özel harekat gitmiş İstanbuldan ilçeler dende personel isterlerse gönüllü gitmeye razıyız Rabbim su soğukta devletimizin yar ve yardımcısı olsun
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi