Editörler : ayşegül bgm

Yasaklı
15 Haziran 2006 18:21

Sağlık kurumları işletmeciliği mezunları artık harekete geçelim...

Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu arkadaşlar artık birlik olup birşeyler yapalım. hakkımızı oturduğumuz yerden vermelerini beklemeyelim. bu konu ile ilgili bilgisi olan yada ne yapmamız gerektiği hakkında fikri olan arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

makastar2
Yasaklı
15 Haziran 2006 20:17

selam

ben bu konu ıle cok ugrastım

ama bana verilen cevap aynen şoyle

bosuna okumuşsun arkadas

edirne ipsalada soz calısıyorum

ustune bırde 4 yıl işletme okudum

selamlar

dilaa44
Yasaklı
15 Haziran 2006 20:31

makastar2 anladığım kadarı ile sözleşmelisiniz. bildiğim kadarıyla sözleşmelilerde kendi alanın dahi olsa göreve başladıktan sonra mezun olduğun okul geçerli değilmiş ve maaş farkı alamıyormuşsun. bende 4 yıllık işletme mezunuyum. ancak sağlık kurumları işletmeciliği bize tanınan hak olduğuna göre maaş farkıda alabilmeliyiz. bence tekrar birşeyler yapmalıyız.

saygılar...

dilaa44
Yasaklı
16 Haziran 2006 22:23

herkes halinden memnun sanırım...

dilaa44
Yasaklı
17 Haziran 2006 14:39

ilgilenen yok sanırım...

dilaa44
Yasaklı
17 Haziran 2006 15:26

pes mi yani???

mcora
Memur
19 Haziran 2006 08:17

BEN SADECE BİR ÖRNEK VERMEK İSTEDİM...

arkadaşlar ben 4 yılık marmara üniversitesi SAĞLIK YÖNETİMİ bölümü 2001 mezunuyum.... bakanlık yıllar yılı hastanelerde yönetici kadrosu vermiyor...hastanelerde idari kadrolar siyasilerin 1.numaralı kullanım alanıdır....isteyen istediği kadroyu gül gibi oynatıyor...lisa mezunu sağlık memuru müdür olaur, hizmetli kadrosundaki müdür yardımsıcı olabilir vs. vs. vs..

hastane müdürü olunmaz, siyasilerce doldurulur.....ANLAYANA..

artul
Memur
20 Haziran 2006 14:35

olur arkadaşım bence YÖK e dava açalım TAZMINAT DAVASI bizleri bu bölüme geçirip oyalayıp paralaRIMIZI ALDIĞI İÇİN

mcora
Memur
21 Haziran 2006 08:34

ha işte o olur belki, adam gibi bu davanın peşinde koşulur, YÖK ünde ciğeri sökülebilir, bunlara böyle lazım...

gul_ates
Aday Memur
22 Haziran 2006 10:05

Sevgili dilaa44 arkadaşım ben bir devlet hastanesinde sözleşmeli tıbbi sekreter olarak çalışıyorum.Burda sözleşmeli çalışan laborant arkadaşlar var. Onlar lise mezunu olarak işe başladı ama daha sonra kendi üst bölümlerini bitirdiler ve önlisans mezunu olarak maaş almaya başladılar.Ben de sağlık kurumları işletmeciliği 1.sınıf öğrencisiyim.İnşallah bizim hakkımızıda verirler.

mcora
Memur
22 Haziran 2006 15:31

off off yine boş şeyler peşinde koşuyoruz,

ben bu sağlık yönetimi mezunu değilim arkadaş,

ben düz lise mezunuyum,,,,

artul
Memur
23 Haziran 2006 10:44

TÜM SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ MEZUNLARI ARKADAŞLAR BİR ARAYA GELİP TOPLU DAVA AÇALIM YÖK E SAYGILARIMLA....

mcora
Memur
23 Haziran 2006 16:35

hele şükür bi duyan oldu.

o da yeter...

dilaa44
Yasaklı
23 Haziran 2006 16:46

hep birlikte karar verip ona göre ne yapmamız gerektiği konusunda birlik olalım.

guzeldunyam
Kapalı
23 Haziran 2006 17:32

Arkadaşlar mucadele nin YÖK Bazında yapılması çok doğru bir karar olur yani acılacaksa dava YÖK'e acılmalı.sendikalar yıllardır direkt bakanlar kurulu kararına karşı dava açtılar fakat kaybedildi malumunuz üzere..Ben'de Sağlık Kurumları İşletmeciliği Önlisans ve yine şu anda'da ( bir dönemim kaldı)yüksek lisasnsını yapıyorum ama özlük haklarımdan sadece dereceme bir faydası oldu gerisine olmadı YÖK '43 maddesindeki SAĞLIK BÖLÜMÜ OLARAK KABUL EDİLEN BÖLÜMLER İÇİNDE OLMAYAŞINDAN DOLAYI BAKANLIKLAR YÖK'ün kararına uymak zorundalar bilirkişi orası çünki...!yasal olarakta YÖK ün kabul etmesi dışında bir engel yok yani..!

dilaa44
Yasaklı
24 Haziran 2006 18:23

sanırım bu başlıktan bahsediliyordu biraz önce...

arslan emine
Daire Başkanı
24 Haziran 2006 19:18

gerçekten harekete geçin benim de okul bitmek üzere.ben bitirmeden halledin şu işi

guzeldunyam
Kapalı
24 Haziran 2006 21:53

armut piş azıma düş öylemi emine:))))

dilaa44
Yasaklı
24 Haziran 2006 22:25

oh... ne alâ. şaka bir yana ben yıllardır birşeyler yapıyorum nafile. üzerine 4 yıl işletme okudum daha bir değişiklik yok. şimdi lab. mezunlarına verileceği kesinleşsin o bölümü okumayı düşünüyorum.

arslan emine
Daire Başkanı
24 Haziran 2006 22:45

e napayım arkadaşlar bitiremiyorum okulu.bitirsem bende bişeyler yapıcam

dilaa44
Yasaklı
06 Ağustos 2006 11:42

bakın laboratuvar ve veterinerlik mezunları haklarını aldılar. biz ne bekliyoruz hala...

sendikalara sesleniyorum bizlere yardımcı olun...

Toplam 544 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi