Editörler : F16 Gökçen
«888990919293949596979899»

Aysenur5677
Aday Memur
10 Ocak 2020 01:31

bende 31 aralıkta olumlu mesaji aldim ankaradan ama birebir mulakat icin hala bekliyorum
duyguozkan85, 4 yıl önce

merhaba arkadaşlar

bende online sınava girip olumlu sonuç alıp ardından mülakata girdim

olumlu cvp geldi.bi mülakat daha olacakmıs ama 1 aydır dönüş alamıyorum.

ben kırklareli lüleburgaz şubesi için başvurmuştum.benim gibi 2.mülakat dönüşü almayan var mı ?

herkese başarılar.

gamzeyıldız.tr
Aday Memur
13 Ocak 2020 17:03

Merhaba arkadaşlar

8 ocak çarşamda online sınava katıldım

9 ocak olumludur maili aldım

10 ocak ön mülakata katıldım ve bugün 13 ocakta mail geldi olumludur birebir görüşme için size detaylı bir mail atacağız diyor.

Ufak bir araştırma yapayım derken internette Garanti bankasının çalışanlarının satış kotalarından dolayı ne denli bıkkın ve memnuniyetsiz olduğunu gördüm . Link burda okumak isteyen varsa https://haber.sol.org.tr/emek-sermaye/garanti-bankasi-emekcileri-subelerdeki-somuruyu-sola-anlatti-baska-bir-arzunuz-218989

Bu doğru mudur bilen var mı gerçekten bu kadar kötü mü garantide çalışmak . Birebir mülakata gitmesem mi diye düşündüm bir an , sizlere danışmak istedim .

Maaşlar hakkında fikri olan var mı bir de ?

Emrah53
Aday Memur
13 Ocak 2020 20:56

Çok ama çok abartılmış bir haber. Bu kadar abartı bir durum yok. Tabiki aşırı memnun olamazsınız her işin zorluğu var ama bu kadar abartı bir kötülük yok ortada. Anlatılan olaylar aşırı uç hatta kurgu gibi duruyor.

gamzeyıldız.tr, 4 yıl önce

Merhaba arkadaşlar

10 ocak ön mülakata katıldım ve bugün 13 ocakta mail geldi olumludur birebir görüşme için size detaylı bir mail atacağız diyor.

Ufak bir araştırma yapayım derken internette Garanti bankasının çalışanlarının satış kotalarından dolayı ne denli bıkkın ve memnuniyetsiz olduğunu gördüm . Link burda okumak isteyen varsa https://haber.sol.org.tr/emek-sermaye/garanti-bankasi-emekcileri-subelerdeki-somuruyu-sola-anlatti-baska-bir-arzunuz-218989

Bu doğru mudur bilen var mı gerçekten bu kadar kötü mü garantide çalışmak . Birebir mülakata gitmesem mi diye düşündüm bir an , sizlere danışmak istedim .

Kmrncnr
Aday Memur
13 Ocak 2020 21:25

Kısmen bu şekilde.Evet hedefler için baskı oluyormuş yakın arkadaşımda garantide çalışıyordu geçen sene istifa etti şuan hala mahkemelikler.Eğitim masrafları yüzünden mahkemeye intikal oldu.8-9 yıllık bank çalışanlarının bile sahaya çıktığı oluyormuş.Ama genel olarak bana söylediği şey şu şube müdürüne bağlı her şey.Çalışma ortamın ve şube müdürün iyiyse zaten modunu yükseltiyor seni motive ediyor.Ama şube müdüründen yana çeken de var ki arkadaşım onlardan biri.İnsanları ikna edebiliyorsan konuşmayı seviyorsan işini de seversin sorun yaşamazsın deniyor hep.

Merhaba arkadaşlar

Aysenur5677
Aday Memur
14 Ocak 2020 10:39

ankaradan birebir gorusmeye giden var mi ben 31 ocaktan beri birebir mulakat maili beklyrm

Gozde06md
Aday Memur
14 Ocak 2020 15:45

Kısmen doğrudur bu söylenenler Zaten mülakatta açık açık soruyorlar satış yapıp yapamayacağını Diğer sorulan sorular da hep bu yönde Bana en zorlandığın müşteri profili nedir ve ne yaparsın sorun çıkaran müşteri geldiğinde demişlerdi. Yani satış baskısı oldukça çok olacak. Her banka artık bu şekilde satış yapıp yapamayacağına bakıyor. Orda yazılanlarda müdür gece 12 ye kadar şube kapısını kapatıyor gibi bir saçmalık olamaz. Ama iş bittikten sonra illaki müşteri araması istiyorlardır. İllaki müşteri ziyaretleri istiyorlardır. Bana zaten bunu da online mülakatta sordular Gerektiği zaman müşteri ziyaretleri olacak senin için bir sorun olur mu dediler. İşsizliğin bu kadar çok olduğu bir ülke de maalesef özel bankalarda insanların başka bir seçeneği olmadığı için bunu çok güzel kullanıyorlar. 3 kişinin işini tek kişiye verip emeğinin hakkını tam anlamıyla vermemek gibi. Çünkü çalışmak istersen buyur çalış istemezsen bu işi yapmaya can atan bı ton insan var dışarda diye bakıyorlar duruma .

Merhaba arkadaşlar

Kmrncnr
Aday Memur
14 Ocak 2020 15:52

Arkadaşlar 1-1 mülakat sonucu bekleyenler için söylüyorum az önce yeniden aradım insan kaynaklarını 2 hafta içinde en geç 1 aya dönüş yapıyoruz, mail kutunuzu kontrol edin spam kutusuna düşmüş olabilir mail eğer dönüş olmazsa yeniden bizi arayın dediler.Benim 4 gün sonra 1 ay olacak.İnşallah dönüş alırız hepimiz ona göre bir yol çizeriz

Gozde06md
Aday Memur
14 Ocak 2020 20:33

Birebir sonucunu öğrenince de bişey değişmiyor 1.5 aydır bekliyorum ben teklif etmelerini :(

Kmrncnr, 4 yıl önce
Arkadaşlar 1-1 mülakat sonucu bekleyenler için söylüyorum az önce yeniden aradım insan kaynaklarını 2 hafta içinde en geç 1 aya dönüş yapıyoruz, mail kutunuzu kontrol edin spam kutusuna düşmüş olabilir mail eğer dönüş olmazsa yeniden bizi arayın dediler.Benim 4 gün sonra 1 ay olacak.İnşallah dönüş alırız hepimiz ona göre bir yol çizeriz

Kmrncnr
Aday Memur
14 Ocak 2020 20:36

Evet öyle de bir durum var..Maddi olarak zor durumdayım bende bir an önce çalışmam lazım.Ne yapacağımı bilemiyorum beklesem mi yoksa gidip başka yerlere mi başvursam kafam allak bullak oldu
Gozde06md, 4 yıl önce

Birebir sonucunu öğrenince de bişey değişmiyor 1.5 aydır bekliyorum ben teklif etmelerini :(

kocing1
Aday Memur
15 Ocak 2020 12:01

3 yil garantide calistim ve aşırı kötü ve çok fazla müşteri olması sebebiyle bıkkınlık veren bir bankadır kendileri. Ardından daha az müşterisi olan bir bankaya geçince anladım ki bankacılığın güzel yanları da varmış. Müşterilerle daha iyi ilgileniyorsun, vaktin daha faydali geçtiğini anliyosun. Böylece müşteri memnuniyeti de oluşuyo.

Merhaba arkadaşlar

Gozde06md
Aday Memur
16 Ocak 2020 22:28

Merhaba arkadaşlar. Bir haber alan var mı Teklif ya da eğitim ?

Aysenur5677
Aday Memur
17 Ocak 2020 09:39

birebir icin hala bekliyorum

Gamulata
Aday Memur
17 Ocak 2020 10:19

Merhaba arkadaşlar,

Ben de 1 hafta önce online sınava girdim, 2 gün sonra sınavda başarılı olduğuma dair bir mail aldım. Yine aynı gün, 1-1 mülakat için ertesi güne davet maili aldım; fakat sağlık sorunlarımdan dolayı birkaç gün Manisa'da olacağım için mülakata birkaç gün sonra gelip gelemeyeceğimi arayarak sordum. Onlar da hiç sorun olmayacağını, İstanbul'a gelip haber verdiğimde yeni bir mülakat daveti oluşturabileceklerini söylediler. 2 gün önce de İstanbul'a geldiğimi arayıp haber verdim, ben aradığımda hemen tarihi verirler diye düşünüyordum; ama "yeni mülakat tarihleri belli olunca maille haber veririz" deyip kapattılar. Sonrasında herhangi bir mail de almadım. İçime bir kurt düştü. Acaba alımlar bitmiş olabilir mi? İstanbul'da dün, bugün ya da pazartesi için mülakat daveti alan arkadaşlar var mı?

Gozde06md
Aday Memur
20 Ocak 2020 14:46

Haber alan var mı arkadaşlar ?

Kmrncnr
Aday Memur
20 Ocak 2020 14:48

Ne yazıkki hic bir dönüş olmadı
Gozde06md, 4 yıl önce

Haber alan var mı arkadaşlar ?

Gamulata
Aday Memur
21 Ocak 2020 12:59

Ben yarın istanbul anadolu yakası için ilk mülakata çağırıldım.

Gozde06md
Aday Memur
21 Ocak 2020 21:38

Hayırlı olsun inşallah çok iyi geçer mülakatınız.

Demek ki alımlar devam ediyor hala dönüş olmaması normal

Gamulata, 4 yıl önce

Ben yarın istanbul anadolu yakası için ilk mülakata çağırıldım.

ysmnk1y
Aday Memur
22 Ocak 2020 01:30

Merhaba bende 19 aralıkta ankarada birebir mülakata gittim hala haber bekliyorum. Bugün mudurlukteki insan kaynaklarına ulaştım adımı soyadımı alıp bilgilendireceklerini söylediler. Yani beklemeye devam hepimiz için hayırlısı olsun :)

Gozde06md
Aday Memur
22 Ocak 2020 09:18

Bende aradığımda öyle yapıyorlar. 19 Kasım da girdim Ankara da birebir mülakata 20 Kasım da olumlu maili geldi ama maalesef 2 aydır bekliyorum

ysmnk1y, 4 yıl önce

Merhaba bende 19 aralıkta ankarada birebir mülakata gittim hala haber bekliyorum. Bugün mudurlukteki insan kaynaklarına ulaştım adımı soyadımı alıp bilgilendireceklerini söylediler. Yani beklemeye devam hepimiz için hayırlısı olsun :)

Aysenur5677
Aday Memur
22 Ocak 2020 10:02

bende birebir icin bekliyorum hangi numaradan aradiniz acaba
ysmnk1y, 4 yıl önce

Toplam 2658 mesaj
«888990919293949596979899»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi