Editörler : ayşegül bgm

15 Ekim 2021 23:48

Mevzuat boş yere 10 gün dememiştir

mevzuat boş yere 10 gün dememiştir moralinizi bozmayın. adam 10 gün demek için hesabını açtı sonra tekrar kapattı (müjde verdikten sonra kapatıcam demişti)

doğru bilgi olmasa neden hesabı açsın başka ulaşabileceğimiz bir yer de yok

yani mantığınız alıyormu bir tarafından 10 gün uydurup kaçması.?

3-5 gereksizin hakaretleri yüzünden kapattı hesabını. böyle prim amacı gütmeden yaptığı işte doğru bilgiler verdiği halde hakarete katlanamayıp hesabı kapatan biri neden küfür-beddua yemeyi istesin.?

doğru bilgilere gelince daha önce employemte göre bir çok tarihi bildi hem de gününe saatine kadar.

atama içinde söylediği tahmini tarih tutmasa bile hiç kıvırmadı hala yok diyebildi.

çalışma orda burada demedi yani.

employemt. nedir kimdir bilemem bu işin sonunda troll biri çıkabilir hiç şaşırmam ama daha önceden tutturduğu net bir tarih yok.

aralık 2020 den beri her duyumcuyu tanıyan gören biri olarak güvendiğim tek kişi mevzuat bu yüzden 24 üne kadar bekleyelim

ayrıca memurlar net atamaya yakın haber yapan bir site ne tesadüftür ki 3 aydır söylememe rağmen haber bugün yapıldı!

atoprak21
Aday Memur
15 Ekim 2021 23:53

Güzel özet olmuş olay budur bekleyeceğiz zaten bi 10 güne olur inşallah bende boşa 10 gün dediğine inanmıyorum employmet mi adı herneyse sağlık mevzuat dediğinden beri zaten hep ayni olumsuzlukta konuştu

farkederkardesim
Yasaklı
16 Ekim 2021 00:15

Duyumculara hiç inanmayalım desek bile, memurlar.netin haber yapması bir şeylere işaret gibime geliyor. 24üne kadar bekliyecez artık.

16 Ekim 2021 00:15

dostum söylediklerine saygım var ancak memurlar net 10 temmuzda da sb sözlerini 2-3 ay mevzusunu haber yaptı. bu konuya ne diyelim?

Jagro
Yasaklı
16 Ekim 2021 00:18

Arkadaslar sakin olun lutfen ,baslikta yazilanlarin coguna katilmakla beraber bir seyler eklemek istiyorum. Saglikmevzuat aylar once acilan basliklarda bakanlikta planlamanin yapildigi birimin yonetim kadrosunda calistigini soylemisti.Employment ise actigi basliklarda, surekli bilgi alamayacagini fazla goze batmak istemedigini defalarca soylemisti ,demek ki emplyment planlamanin yapildigi birimde calismiyor ve ordan tanidigi birinden bilgi aliyor.Maliyeden sayiya onay verildigi bilgisini ona vermemis olabilirler veya bakanlikta henuz calisma baslamadigi icin sadece yonetim kadrosu onay verildigini biliyordur.Bu durum da employmente bu sekilde bilgi gelmesi normaldir.Saglikmevzuat dedigimiz adam daha once 3 farkli tarihi haftalar oncesinden nokta atisi bilmisti.Ayrica saglikci birliginden bakan fkocanin kuzeniyle konusan kisiyi de taniyorum guvenilir biridir kendisi .Bunca guvenilir kaynaktan gelen bilgiler onay verildigi yonundeyken bosuna uzmeyin kendinizi.Employmentin kaynagi yetersiz kalmistir mesele sadece budur.

Labtek12
Aday Memur
16 Ekim 2021 00:32

İnşallah öyledir ya
Jagro, 3 yıl önce
Arkadaslar sakin olun lutfen ,baslikta yazilanlarin coguna katilmakla beraber bir seyler eklemek istiyorum. Saglikmevzuat aylar once acilan basliklarda bakanlikta planlamanin yapildigi birimin yonetim kadrosunda calistigini soylemisti.Employment ise actigi basliklarda, surekli bilgi alamayacagini fazla goze batmak istemedigini defalarca soylemisti ,demek ki emplyment planlamanin yapildigi birimde calismiyor ve ordan tanidigi birinden bilgi aliyor.Maliyeden sayiya onay verildigi bilgisini ona vermemis olabilirler veya bakanlikta henuz calisma baslamadigi icin sadece yonetim kadrosu onay verildigini biliyordur.Bu durum da employmente bu sekilde bilgi gelmesi normaldir.Saglikmevzuat dedigimiz adam daha once 3 farkli tarihi haftalar oncesinden nokta atisi bilmisti.Ayrica saglikci birliginden bakan fkocanin kuzeniyle konusan kisiyi de taniyorum guvenilir biridir kendisi .Bunca guvenilir kaynaktan gelen bilgiler onay verildigi yonundeyken bosuna uzmeyin kendinizi.Employmentin kaynagi yetersiz kalmistir mesele sadece budur.

lBumblebee
Memur
16 Ekim 2021 01:00

Bana göre employment buradan birinin yan hesabı hatırlarsanız keyifler yerindemi diye başlık açtı müjde verdi ancak sağlıkmevzuattan çıt çıkmadı daha sonra çalışma durduruldu felan dedi (gerivites) eğer çalışma olsaydı ve durdurulsaydı saglıkmevzuatta müjde verirdi

Atanamayan ben
Aday Memur
16 Ekim 2021 01:04

Knk employment çalışma başladı dediği gün mevzuat da başladı dedi sonradan ikisinden biri çalışma durduruldu dedi diğeri de dedi
lBumblebee, 3 yıl önce
Bana göre employment buradan birinin yan hesabı hatırlarsanız keyifler yerindemi diye başlık açtı müjde verdi ancak sağlıkmevzuattan çıt çıkmadı daha sonra çalışma durduruldu felan dedi (gerivites) eğer çalışma olsaydı ve durdurulsaydı saglıkmevzuatta müjde verirdi

lBumblebee
Memur
16 Ekim 2021 01:10

Eyw birader sık sık hesabı dondurduğu için görmedim ayın sonunu beklemekten başka çaremiz yok o zaman
Atanamayan ben, 3 yıl önce
Knk employment çalışma başladı dediği gün mevzuat da başladı dedi sonradan ikisinden biri çalışma durduruldu dedi diğeri de dedi

does it matter
Yasaklı
17 Ekim 2021 09:46

Ya adamın sözlerini haber yapmakla neden atama yapılmıyor diye ayar haberi yapmak aynı şey mi? Kafaya bak ya of şerefsizim delirmemek için kendimi zor tutuyorum.

bidgsklkolsunbıktık, 3 yıl önce

dostum söylediklerine saygım var ancak memurlar net 10 temmuzda da sb sözlerini 2-3 ay mevzusunu haber yaptı. bu konuya ne diyelim?

17 Ekim 2021 10:05

10 gün içinde kesin ilan gelecekse neden bakan ya da cb duyurmuyor da anonim hesap duyuruyor. O değil doğru çıkarsa daha garip bir durum

17 Ekim 2021 16:45

ulan jöle klavye artistliği yapma bana adam gibi bir şey yazıyoruz. biz de atama bekliyoruz ne görüyorsak her ihtiamli düşünüp yazıyoruz. eline klavye alan millete sallıyor kodumun boşu seni.

does it matter, 3 yıl önce

Ya adamın sözlerini haber yapmakla neden atama yapılmıyor diye ayar haberi yapmak aynı şey mi? Kafaya bak ya of şerefsizim delirmemek için kendimi zor tutuyorum.

silver27
Aday Memur
17 Ekim 2021 17:28

Bu hafta bi açıklama gelmez ise sağlık mevzuatında balon olduğu ortaya çıkar

atoprak21
Aday Memur
17 Ekim 2021 18:05

29 Ekime kadar olmazsa bence balon olur

silver27, 3 yıl önce

Bu hafta bi açıklama gelmez ise sağlık mevzuatında balon olduğu ortaya çıkar

Aaaa111
Aday Memur
17 Ekim 2021 18:08

Mevzuat nerde ne dedi tam olarak net yazar mısınız

farkederkardesim
Yasaklı
17 Ekim 2021 18:08

Tarih tarihdir kardeş, 10 gün dedi. 24 ünde biter. Bu ay başında fahrettin kocanın dediği süre bitmedi diye ağlayanlar, bitti deyenlere saldırıyordu. Akıllanmaz millet.

atoprak21, 3 yıl önce

29 Ekime kadar olmazsa bence balon olur

farkederkardesim
Yasaklı
17 Ekim 2021 18:10

Twitterini açtı dedi. Sonra sildi. 14ünde 10 gün içinde dedi.

Aaaa111, 3 yıl önce

Mevzuat nerde ne dedi tam olarak net yazar mısınız

atoprak21
Aday Memur
17 Ekim 2021 18:21

Öyle olsun kardeş sözde açılışlar olacak belki orada müjde verilir diye dedik kardeş

farkederkardesim, 3 yıl önce

Tarih tarihdir kardeş, 10 gün dedi. 24 ünde biter. Bu ay başında fahrettin kocanın dediği süre bitmedi diye ağlayanlar, bitti deyenlere saldırıyordu. Akıllanmaz millet.

Lisanshemşire12345
Aday Memur
17 Ekim 2021 19:43

mevzuat kim ismini var mı bilen

does it matter
Yasaklı
17 Ekim 2021 20:07

Beynin yok.

bidgsklkolsunbıktık, 3 yıl önce

ulan jöle klavye artistliği yapma bana adam gibi bir şey yazıyoruz. biz de atama bekliyoruz ne görüyorsak her ihtiamli düşünüp yazıyoruz. eline klavye alan millete sallıyor kodumun boşu seni.

Labtek12
Aday Memur
17 Ekim 2021 20:14

Yok valla hayalet bir anda görünüp duyum verip kayboluyo
Lisanshemşire12345, 3 yıl önce

mevzuat kim ismini var mı bilen

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi