Editörler : "eskiyara"Pangaea
05 Şubat 2023 18:20

Geçen yıl Eylül Ekim aşı savunucuları!..

Evet arkadaşlar geçen yıl hararetle sözde sıvıyı savunanlar ne durumdasınız? Sizlerinde savunarak vesile olduğu sıvılanmış çevremde çok fazla pişman olan var maalesef.Bunlatın bir kısmı söyleyemiyor bile.

Argan35
Şube Müdürü
05 Şubat 2023 18:29

Aşıyı savunduğumdan ya da savunmadığımdan değil, hiçbir şikayetim yok.

bayram-48-48
Memur
05 Şubat 2023 18:38

Öyle pişmanım ki (!) anlatamıyorum, kelimeler kifayetsiz kalıyor. Sen şimdi bunu okuyunca nirvanaya ulaşırsın. Zevkten dört köşe bucak olursun. Yahu ne iyi ettimde bu konuyu açtım, dersin. Bendeki beyin kimsede yok, dersin. Yahu havalar da çok soğuk, en iyisi çay iyi gider dersin. Bak çayı çok sıcak içme o nazik boğazın tahriş olur. Bak okullar da açılıyor, o muhteşem zekanı buralarda heba etme. Memleketin sana ihtiyacı var.
05 Şubat 2023 18:56

Bayram 48 ve senin gibiler.Almanyada tazminat davaları açılmış kazananlar bile varmış bilginiz olsun :)

Fenciyi_M38
Daire Başkanı
05 Şubat 2023 19:11

Arkadaşlaaa aşıların içinde çip vaa diyolaaa. Aman ha vurunmayınnn çip takıp sizi yönetiyolaaa bu arada aya hiç çıkılmadı dünya yuvarlak değil düz. Rokerfellerde dünya nüfusunu 1 milyara indirme gizli projesini yürütüyoo herkesi bibiyine kıydıyacak kürüsel ısınma diye bişey yok tüm dünya anlaşmış ortak yalan söylüyolaaaa

Ohh içimdekileri bir çırpıda yazıvedimm artık herkeşşş büyük resmi görür umarım :)

Kagiş
Müsteşar
05 Şubat 2023 19:13

Aşılarımın hepsini (5 doz) oldum! Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ne Covid oldum (olduysam da ayaktan hafif atlatmışımdır herhalde) ne de başka bir şey? Okeyy mii?

bayram-48-48
Memur
05 Şubat 2023 19:14

Bak sen şimdi bedavadan tazminat da alırsın. Gerçi deneysel sıvı yatırmamıştın. O zaman tazminatı unut. Hakli çıkmak ne güzel değil mi? Şimdi sen haklı çıktın ya, bundan büyük keyif mi olur. Hadi, bu zeka ve ferasetinle ne kadar övünsen az. Mübarek olsun.
güvercin12, 1 yıl önce

Bayram 48 ve senin gibiler.Almanyada tazminat davaları açılmış kazananlar bile varmış bilginiz olsun :)

spock
Daire Başkanı
05 Şubat 2023 20:28

Öğretmenler arasında aşı karşıtı, düz dünyacı falan tipler olması beni Türk gençliği adına çok üzüyor. Çocuklarımızı zehirlemeseler bari.

Sene olmuş 2023...

spock
Daire Başkanı
05 Şubat 2023 20:29

Bir de "depremi amarika haarp ile yaptı" diyenler var. Bir de mikroçipçiler var. Bill Gates hepimize çip takacakmış.

Gülmek istiyorum ama öğretmenler böyle insanlar olmasa keşke. Gülemiyorum.

05 Şubat 2023 20:55

hep dış güjler değil mi güvercin?

bulaşşıkk
Memur
05 Şubat 2023 21:55

Sen zaten çiplisin bence :))

Geçen sene bize aşı dayatması yapanlara varsa hakkım haram olsun diyorum sadece. Allahlarından bulsunlar.

spock, 1 yıl önce

Bir de "depremi amarika haarp ile yaptı" diyenler var. Bir de mikroçipçiler var. Bill Gates hepimize çip takacakmış.

Gülmek istiyorum ama öğretmenler böyle insanlar olmasa keşke. Gülemiyorum.

BayrakHoca
Şef
05 Şubat 2023 22:02

Öğretmenler arasında şaibeli, onaysız bir sıvıyı hiç düşünmeden vücuduna zerk ettirenleri gördükçe umudumu yitiriyorum. Yıl olmuş 2023.

Aa pardon, kandırılmanın itirafı çok zordur.

Ya da mecbur kaldım demenin itirafı

spock, 1 yıl önce

Öğretmenler arasında aşı karşıtı, düz dünyacı falan tipler olması beni Türk gençliği adına çok üzüyor. Çocuklarımızı zehirlemeseler bari.

Sene olmuş 2023...

erk4243
Aday Memur
05 Şubat 2023 22:12

Bende 2.biontec aşıdan 1 ay sonra koronaya yakalandım ya koronadan ya aşıdan bilmiyorum eski halim yok nefes sorunları var yokuş veya merdivende zorlanıyorum

anelka0101
Memur
05 Şubat 2023 23:16

Kardeşler bu kadar bilim, aşı karşıtıysanız kuduz,tetanoz,kızamık gibi aşıları da yaptırmayın delikanlı gibi ortada gezin de görelim sizleri. Lan adamlar ne yapsa yaranamıyor bunlara ya. Bin kişi kalp krizinden öldüyse hiç yaptırmasaydınız yüzbinlerce kişi ölecekti. Ne cahil adamlarsınız ya.

biyokim06
Şef
05 Şubat 2023 23:17

Şu seviyeye bak!.. Buna benzer cümleleri aynen olduğu gibi sosyal medyada tekrar eden binlerce kişi bulabilirsiniz. Hepsi robot gibi aynı şeyi yazıyor... Hiç şaşmaz... Herkes bu cümleleri sık sık görüyor zaten. Şİmdi sen bunlar tekrar edince ne oldun? Robot!...

-Ne oldu şimdi? Böyle yazınca dünya üzerindeki kötü amaçlı kişi ve grupları temize mi çıkarıverdin? Bİraz sorgulamay, farklı düşünmeyi öğren. Ama ruh hastasıysan zor be...

Fenciyi_M38, 1 yıl önce

Arkadaşlaaa aşıların içinde çip vaa diyolaaa. Aman ha vurunmayınnn çip takıp sizi yönetiyolaaa bu arada aya hiç çıkılmadı dünya yuvarlak değil düz. Rokerfellerde dünya nüfusunu 1 milyara indirme gizli projesini yürütüyoo herkesi bibiyine kıydıyacak kürüsel ısınma diye bişey yok tüm dünya anlaşmış ortak yalan söylüyolaaaa

Ohh içimdekileri bir çırpıda yazıvedimm artık herkeşşş büyük resmi görür umarım :)

biyokim06
Şef
05 Şubat 2023 23:21

Sene 2023 ama senin gibiler sorgulamayı, düşünmeyi, araştırmayı hala öğrenememiş.

Daha acısı, senin gibiler öğretmen olarak görev yapıyor!..

mRNA genetik aşısını savununca bilimsel, ilerici, çağdaş, modern bir havaya gireceğini sanıyorsan, senden düşüncesizi ve ilkeli yoktur!... Şekilciliği bırakın artık... Kıçını açınca bilimde ilerleyeceğini , çağdaş ve modern olacağını sananlardan, Türk Gençliğine 100 yıldır bir hayır gelmedi...

Rusya ile aynı noktadaydık 100 yıl önce...

Rusya şimdi dünyaya meydan okuyor... Sen ise hala kıçını açınca bilimsel olduğunzu zannediyorsun...

spock, 1 yıl önce

Sene olmuş 2023...

biyokim06
Şef
05 Şubat 2023 23:24

Daha ne olsun? Normalden uzaklaşmışsın...

Kagiş, 1 yıl önce

Aşılarımın hepsini (5 doz) oldum! Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ne Covid oldum (olduysam da ayaktan hafif atlatmışımdır herhalde) ne de başka bir şey? Okeyy mii?

biyokim06
Şef
05 Şubat 2023 23:29

Yabancı literatürü takip edemiyor, bildiği tek dil Türkçe, gelip burada Fenerbahçe-Galatasaray maçı yorumlar gibi aşı taraftarlığı yapıyor.

-Aç bilimsel literatürü, son zamanlarda neler yaşanmış, Avrupa ve Amerika yan etki raporlarını bir incele, yabancı basında bu konuda neler yazılıp çizliyor bir oku.

-Utanmadan bir de eğitimciyiz diye geçiniyorlar. Futbol takımı gibi fanatik aşı savunuculuğu yapanları öğrencilerin başından almak lazım. Düz memur yapılsın bunlar. Veya bekçi.

Fenciyi_M38
Daire Başkanı
05 Şubat 2023 23:45

Efenim sizin kadaaaa üst düzey sorgulayamıyorum ne yapalım yani suç mu?

Robot demişsiniz ruh hastası felan bişeyler..

Ne yani dünya düz değil mi? Ne yani aya çıkıldı mı? Hadi ispatla! Sen kesin rockerfellerin gizli ajanısın. :)

Ben onu bunu bilmem 2021 yılı ekim ayında twitterda bir şahıs aşılarda çip var ve bu çip sizi kasımda ele geçirecek demişti. Milyonlarca etkileşim almasa yazmazdım. O kasımın üstünden 15 ay geçti. Şu halde ya siz robotsunuz ya biz, ya siz ruh hastasısınız yada biz :) laf böyle koyulur :)

biyokim06, 1 yıl önce

Şu seviyeye bak!.. Buna benzer cümleleri aynen olduğu gibi sosyal medyada tekrar eden binlerce kişi bulabilirsiniz. Hepsi robot gibi aynı şeyi yazıyor... Hiç şaşmaz... Herkes bu cümleleri sık sık görüyor zaten. Şİmdi sen bunlar tekrar edince ne oldun? Robot!...

-Ne oldu şimdi? Böyle yazınca dünya üzerindeki kötü amaçlı kişi ve grupları temize mi çıkarıverdin? Bİraz sorgulamay, farklı düşünmeyi öğren. Ama ruh hastasıysan zor be...

maviyedair
Şef
06 Şubat 2023 00:47

Gardaş fenci olup sığ düşünmek ters değil mi! Bilimden yana olmak gerekir
Fenciyi_M38, 1 yıl önce

Efenim sizin kadaaaa üst düzey sorgulayamıyorum ne yapalım yani suç mu?

Robot demişsiniz ruh hastası felan bişeyler..

Ne yani dünya düz değil mi? Ne yani aya çıkıldı mı? Hadi ispatla! Sen kesin rockerfellerin gizli ajanısın. :)

Ben onu bunu bilmem 2021 yılı ekim ayında twitterda bir şahıs aşılarda çip var ve bu çip sizi kasımda ele geçirecek demişti. Milyonlarca etkileşim almasa yazmazdım. O kasımın üstünden 15 ay geçti. Şu halde ya siz robotsunuz ya biz, ya siz ruh hastasısınız yada biz :) laf böyle koyulur :)

ancelo
Yasaklı
06 Şubat 2023 01:22

Yıl olmuş 2023, Almanya bizi kısaknmak yerine takriben 3 BİN (üçbin) kişi adına aşı denilen uydurukça sıvılardan dolayı, ANİ ÖLÜMLER - BEYİN PIHTISI - EMBOLİ ve ssair şekilde aklınıza gelemedik olumsuz safahat nedeniyle TAZMİNAT DAVASI KAZANDILAR

Bizdeki sözde eğitimci ve zır cahillerimiz de çıkmış AŞuuuu aşuuu:) papanlığı ediyırlar

Allah iman aklı versin

Vallahi diyorum memur ve bekci dahi olmayı haketmiyorlar.

Helal sana konu sahibi, bulaşıkcı ve özellikle Biyoki hocam. Ellemen müptelalar sürünsünle

biyokim06, 1 yıl önce

Yabancı literatürü takip edemiyor, bildiği tek dil Türkçe, gelip burada Fenerbahçe-Galatasaray maçı yorumlar gibi aşı taraftarlığı yapıyor.

-Aç bilimsel literatürü, son zamanlarda neler yaşanmış, Avrupa ve Amerika yan etki raporlarını bir incele, yabancı basında bu konuda neler yazılıp çizliyor bir oku.

-Utanmadan bir de eğitimciyiz diye geçiniyorlar. Futbol takımı gibi fanatik aşı savunuculuğu yapanları öğrencilerin başından almak lazım. Düz memur yapılsın bunlar. Veya bekçi.

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi